Гледах!Хареса ми!Препоръчвам го!Искам да споделя... - 24

  • 41 794
  • 722
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 2 253
Туристът... не знам, не ми се гледа този филм, сякаш. А.Джоли ми е мега, гига слаба актриса. Не знам дали ми се гледа и Деп. От трейлъра ми се струва, че историята е супер плоска. Деп леко мяза на бабичка в този филм. Подпухнал един, харесвам го всякак него, не ме разбирайте погрешно. Един ден, като го завърят по ТВ, ще го гледам "за фон".  Laughing
 Ако кажеш някоя хубава дума за него, може и да ме прелъжеш, де.
 Виж, Лебеда не пропускай. Ако не си го гледала вече.

# 331
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 905
Оооо, аз изобщо нямам големи очаквания от този филм, тъй като стана ясно, че е голям провал. Ама задължението зове да го гледам. Още обаче се чудя дали има смисъл да бия толкова път до там в студа. Thinking

# 332
  • София
  • Мнения: 5 334
Вчера го гледах. Гаф след гаф във филма.
Единствено Джони Деп радва. Mr. Green

# 333
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 905
Вчера го гледах. Гаф след гаф във филма.
Единствено Джони Деп радва. Mr. Green

Хич не се учудвам. Mr. Green

# 334
  • Мнения: 3 223
Bluevelvet, откъде намери субтитри за Come Undone?

# 335
  • Мнения: 1 434
Bluevelvet, откъде намери субтитри за Come Undone?
Braun в самият торент има английски субтитри ,филмът ми хареса  Simple Smile

# 336
  • Мнения: 1 925
Black swan-Направо от киното, с още "топли" впечатления. Много изпипан трильр! Уловени настроения и така врязващо се предадени, както Аронофски добре знае. Препорьчвам!
   Н.Портман си осигури номинация, според мен. По-нататьк, когато се оформят и останалите, ще е по-лесно за по-смела прогноза, която ме напира отсега.
Много харесвам Натали Портман, а Венсан Касел и е любим актьор и най-вече мъж  Heart Eyes Ще чакам да излезе по торентите, гледах, че го няма в замунда  Thinking

С половинката днес гледахме Flipped http://www.imdb.com/title/tt0817177/ Идеален филм за презседмицата за разтоварване. Много сладък, много хубаво разказана история и чувствата м/у двамата тинейджъри  Peace

Имам една молба търся си Fur http://www.imdb.com/title/tt0422295/ на оригинален диск, ако някой го мерне да каже къде. Супер любим филм, със супер любими актьори  Heart Eyes Гледала съм го 10-ти пъти и все още ми хесва и не ми е омръзнал.  Peace

# 337
  • в морето до колене
  • Мнения: 2 484
Мога ли да препоръчам не филм, а клип от YouTube  Wink

Предлагам ви един много приятно направен монтаж с кадри от 270 американ  … 83;ма, излезли на екран през 2010 година (поне според автора му).

Ето го и самият КЛИП

Последна редакция: ср, 15 дек 2010, 23:15 от mia4ik

# 338
  • София
  • Мнения: 1 176
Black swan-Направо от киното, с още "топли" впечатления. Много изпипан трильр!
Много, много искам да го гледам! Видях, че премиерата му в България ще е на 4 февруари.

# 339
  • Мнения: 882
Black swan-Направо от киното, с още "топли" впечатления. Много изпипан трильр!
Много, много искам да го гледам! Видях, че премиерата му в България ще е на 4 февруари.

Има го при пиратите, но е без превод.

# 340
  • Мнения: 2 253
Има го при пиратите, но е без превод.
Качеството бива ли го?
Доста хора от темата знаят английски, един съвместен проект и ще преведем. Ако има някой, на който му е ясна схемата със субтитрите...

# 341
  • Мнения: 3 223
Bluevelvet, нямам достъп до Замунда,ти откъде изтегли филма? Аз го намирам в PirateBay.
Днес Piratebay не ми се отваря  Rolling Eyes При вас работи ли?

Последна редакция: чт, 16 дек 2010, 11:16 от brawn

# 342
  • Мнения: 2 617
Бих се радвала да ви почерпя виртуално за моя Рожден ден - нещо подходящо за това време Wink

http://www.youtube.com/watch?v=bkz4tz2YxDM&NR=1
 

Come undone не беше ли италиански филм, който бях препоръчвала?

# 343
  • Мнения: 882
   ТинаХрис, моят за съжаление е на ниво сериали и за Портман ще чакам превод. Та не мога да кажа за качеството.

brawn , пробвах- и при мен не зарежда.

# 344
  • Мнения: 34
Tsugumi, Честит Рожден ДЕн!Желая ти много качествени кино и други моменти   bouquet А почерпката наистина е подходяща за това време  Wink
Това клипче с филмите на 2010 много ми допадна, но имам чувството, че съм пропуснала доста интересни филми или просто така по кадри не мога да ги позная. Направиха ми впечатление кадри с Кийра Найтли, някой може ли да открие от кой филм са?
При мен е настъпила сериозна киносуша и няма какво да препоръчам или освиркам

Последна редакция: чт, 16 дек 2010, 11:46 от veselinka

Общи условия

Активация на акаунт