Гледах!Хареса ми!Препоръчвам го!Искам да споделя... - 24

  • 41 851
  • 722
  •   1
Отговори
# 375
  • София
  • Мнения: 6 219

Le Libertin / Безбожник (2000)

# 376
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 661
Ване, мерси Hug

# 377
  • Мнения: 314
Не се отвори линка ли? newsm78
Тази вечер гледахме този: http://www.imdb.com/title/tt0119038/
Оказа се страхотен и много забавен! Mr. Green

# 378
  • Мнения: 3 491
За "Gloomy Sunday" не знам дали е ставало въпрос в тази тема, но го препоръчвам.

# 379
  • Мнения: X
Пуснали са Black Swan  в Замунда и Арена-качеството изглежда добро.
Снощи гледах Jaffa, много ми хареса.

# 380
  • Мнения: 60
има и Туристът из торентите - Джоли се държи като на ревю или фотосесия - позира и чупи джуки , макар че ролята не е такава , изглежда ретро , като от 50-те
Джони Деп се държи като във филм на Бъртън - гротескно и преиграващо , иначе прилича на кубински революционер
а после  Джоли била учудена , че са номинирани в категория ''комедия'' .

# 381
  • Мнения: X
Изгледах Rabbit Hole, много бавно и мудно се развиваше филма. Историята...горе-долу позната, нищо необичайно. Не ми хареса.

# 382
  • Мнения: 3 491
Снощи гледах Jaffa, много ми хареса.
И аз го харесвам. И изобщо, след 4-5 изгледани филма от Израел, които все са ми харесвали, усещам в себе си склонност към генерализиране - че щом филмът е от Израел, сигурно ще ми хареса  Laughing (нещо като с иранското кино).

# 383
  • Мнения: 2 254
Изгледах Rabbit Hole, много бавно и мудно се развиваше филма. Историята...горе-долу позната, нищо необичайно. Не ми хареса.
Аз смятах на кино да отида, чак... и без това ми изглежда от трейлъра, че ще се съдера от рев... или няма такова нещо?

# 384
  • Мнения: 0
Изгледах Rabbit Hole, много бавно и мудно се развиваше филма. Историята...горе-долу позната, нищо необичайно. Не ми хареса.
От къде го свали?

# 385
  • Мнения: 1 434
Изгледах Rabbit Hole, много бавно и мудно се развиваше филма. Историята...горе-долу позната, нищо необичайно. Не ми хареса.
От къде го свали?
Имаше го качено в Арена , но поради  нарушаване на авторските права има бан предполагам ,че го има в пиратбей.
http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=dc5bde5a032f35d97 … aa9d2cd962a1033e8  

# 386
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Rabbit Hole го имаше и в Замунда, но някакъв странен релийз  Thinking

Сега е свален.

# 387
  • Мнения: 495
Rabbit Hole го имаше и в Замунда, но някакъв странен релийз  Thinking

Сега е свален.

Има го на този тракер  Peace

# 388
  • Мнения: 0
Благодаря ви!

# 389
  • Мнения: 1 434
Мноого   ми  хареса "Черен  лебед", не можах да  дочакам  субтитри  BlushИнтересно ще ми е да  прочета коментарите  ви!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт