Детоксикацията на д-р Михайлов-ТЕМА№5

  • 42 145
  • 727
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 110
детоксмама много ценни съвети, наистина.
Само да кажа , за кърмачките чая от салвия се пие за спиране на кърмата,ако не бъркам  newsm78

Не бъркаш, за това се пие. Кърмаките все трябва да модифицираме  Laughing

Детоксмама, благодарско и от мен, щеси препиша съветите и ще ги лепна на хладилника! Дано помогне.

Не мога да не споделя, че днес направо ср.х на метен`то. Прощавайте за израза, ама по-точен не намирам. След като 4 дни детоксвах със сравнителна лекота, днес захраних с баница и боб! Най-ужасното е, че баницата аз я правих вчера - да не се развалят корите и да си пробвам волята/ината. Не близнах, а това ми е мега-изкушението, както и всичко тестяно, и днес почнах да се фукам наляво и надясно, колко съм жИлезна, и ей го на - след втората следобедна ябълка награбих баницата. И сега съм -2.500, а сутринат бяха -4.ооо

Ноо, но, това не ме отчйва, от утре ще к-о-н-т-р-о-л-и-р-а-м баницояденето!

# 721
  • Мнения: 15
Здравейте и от мен,
аз съм новак и за първи път правих детокс. Много съм доволна въпреки че го правих два дни и на третия се захраних, искам да споделя че нито глава ме е боляла, не ми е ставало студено (беше ми горещо), бях много спокойна въпреки че имах един куп проблеми на главата, и мога да кажа смело, че всичките ми здравословни проблеми изчезнаха като с магическа пръчка просто не мога да повярвам. От сега нататък не мисля да пропускам детокс, много съм щастлива и се чувствам толкова чиста........
А исках да ви попитам , може ли някой да ми каже повече за чая от салвия, специално ме интересува как да го пия за спиране на кърма. Благодаря предварително

# 722
  • Мнения: 110
А исках да ви попитам , може ли някой да ми каже повече за чая от салвия, специално ме интересува как да го пия за спиране на кърма. Благодаря предварително


ето една тема за това. Иначе личен опит нямам, кърмя си още

# 723
  • Мнения: 30
Понеже не ми се 4ета цялата тема,можете ли да ми кажете дали може фреша от портокал,лимон и грейфрут да се комбинира с цвекло и морков?

# 724
  • Мнения: 15
Blagodarq Тилиа

# 725
  • Мнения: 1 639
Понеже не ми се 4ета цялата тема,можете ли да ми кажете дали може фреша от портокал,лимон и грейфрут да се комбинира с цвекло и морков?
Не е желателно.
 За оптимален резултат е редно да се спазва оригиналната рецепта.
Тя не е случайно формулирана.

# 726
# 727
  • под дъгата
  • Мнения: 89
Хейййййй,къде се изгубихте?Новата тема ли чакате? Заповядайте в тема 6

Общи условия

Активация на акаунт