Бихте ли сложили на Милото си чип?

  • 7 898
  • 119
  •   1
Отговори

Анкета

Бихте ли поставили на Милото чип?

Опции:

* Гласуването приключено: пн, 29 ное 2010, 18:32

  • Мнения: 25 447
Провокирана от тази тема: Бихте ли сложили на детето си чип, да попитам на свой ред:
А бихте ли сложили на мъжа/жена си чип? И защо?  Rolling Eyes
Няма ли животът да стане по-спокоен и лесен (а и този подфорум да опустее), ако във всеки един момент можеш да знаеш дали Милото е на работа, при майка си, в бара с приятели, на мач, за риба или се губи подозрително нейде към Околовръстното?  Mr. Green

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 2 491
Ами ако е с акъла на дете, може би Laughing Я да помисля....Не, не бих. Само частично и по изключение- ако се усъмня за нещо конкретно.





# 2
  • Мнения: X
 Как Сийке, защо да си разваляме хубавото семейство. Моят по 2 пъти на ден поне минава по Околовръстното на път за работа, а дали само за това newsm78  #Crazy Thinking Ох, май се нуждая...

# 3
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Абе знам ли..?!? newsm78 Ма май ще ми бъде интересно да му сложа, па макар и за мъъъничко. Да речем... за седмица... Whistling Joy Joy Joy

# 4
  • София
  • Мнения: 7 980
В петъка съм записала час да чипизират домашния любимец, освен да закарам и миУото и да се успокоя. Така ще имам възможност да контролирам треакторията, да правя контрол над разходите, ефективността на приходите. Ако има възможност да получи незначително електрошокче, в случай, че кривне от предварително заявения маршрут, ще предложа изобретението за Златен медал от Пловдивския технически панаир.
Като се замисля, тази идея има толкова плюсове, та чак ме е яд, че не е моя!  Mr. Green

# 5
  • Мнения: X
Е,веднага,как!    Mr. Green
Всяка една загрижена за семейството си съпруга трябва да знае по всяко време где е съпруга й и какво прави!
Нали от другата тема стана ясно,че нейна е грижата семейството  да не се сдобие с любовница!    Laughing

# 6
  • Мнения: 2 199
Ха ха ха, нищо няма да муслягам нека си живей.

# 7
  • София
  • Мнения: 4 005
Брях! Аз не искам даже да работя близо до него, та с чипове ще се занимавам. Ама това е 'щото му вярвам, а не за да не го хвана.  Joy Joy Joy

# 8
  • тук-там
  • Мнения: 4 269
Мойто мило вече има, ама не знае... Mr. Green
За сега издънки няма, ма и чипът е от скоро де, та има време.... Peace

# 9
  • Мнения: 25 447
В петъка съм записала час да чипизират домашния любимец, освен да закарам и миУото и да се успокоя.

Действай! Аз, като представител на по-старата генерация, само съм го опръстенилаRolling Eyes
Но идеята за електрошока е много ценна. Аз съм за!  Peace  Mr. Green

# 10
  • София
  • Мнения: 7 980
Како, кой си опръстенила - милото или домашния любимец?
Щото, ако е милото, нещата малко садо-мазо отиват, с пранга за крака...

# 11
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
само да усетя такива мераци, такъв чип ще и имплантирам, че ....

# 12
  • Мнения: 923
 Joy Joy Joy
Милото в последно време не се спира , така че с две ръце за чипа  newsm18 newsm18 newsm18
 Joy Joy Joy

# 13
  • Мнения: X
само да усетя такива мераци, такъв чип ще и имплантирам, че ....
Аха,ти щото ще разбереш...      Joy             

# 14
  • Мнения: 230
Нали има GPS-и Mr. Green...що ми е чиип Whistling

# 15
  • Мнения: 3 371
според мен, всяко мило трябва с бракуването му моментално да бъде обзаведен во веки веков с минимум 3 чипа. един в мозъка, да се следи за преминаване на разни хвърчащи мисли по по-млади девойки, един на онова  увеличаващо-намаляващо нещо - там е особено стриктен контролът и под постоянно наблюдение, и един, последен , но само засега - на банковата сметка. така милото ни завинаги ще е под око, дори нещо повече - ще стане един защитен и съхранен вид.
и опазен Mr. Green

# 16
  • Мнения: 25 447
Како, кой си опръстенила - милото или домашния любимец?
Щото, ако е милото, нещата малко садо-мазо отиват, с пранга за крака...

Защо бе, халка на пръста не си ли виждала?  Laughing
Ама то вие, млади, зелени, в брака не вярвате - на ви чипове сега!  Mr. Green

# 17
  • София
  • Мнения: 1 552
Аз съм му сложила вече, какво знаете вие. С дистанционно - един бутон и вече се прибира, с вино и цветя при това.  И със зададени основните реплики, та да поддържаме разговор цяла година: "Трябват ли ти пари?", "Искаш ли да правим секс?", "Изглеждаш чудесно!" и "Напълно си права".

# 18
  • Мнения: 46 437
Аз съм му чипа Crossing Arms Laughing

# 19
  • Мнения: 5 370
НЕ, за какво ми е чип, като има Интернет. С две кликвания моеш да разбереш кот ти требе.

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 1 198
Не бих му сложила, въобще не ми се нрави идеята за чип.

# 21
  • Мнения: 95
Ми не, не бих!

Но по-горе пуснатите коментари ми напълниха душата Simple Smile))

# 22
  • Мнения: 25 447
НЕ, за какво ми е чип, като има Интернет. С две кликвания моеш да разбереш кот ти требе.

Хм. Има и проксита, и анонимизатори, и други подобни врътки...
Абе, друго си е чипчето.  Mr. Green

# 23
  • Мнения: X
Полудяхте ли?! Не на чиповете!
Ще барабаните по цял ден с пръсти по кухненската маса като опустее форума!
Ей, лоши жени, ей!  Mr. Green

# 24
  • Мнения: 4 555
Не, не бих.
Мисля, че не може изобщо да се прави аналогия между подбудите, поради които една майка би сложила чип на детето си (притеснява се за безопасността му) и тези на ревнивата съпруга (егоистични).
В единия случай донякъде го разбирам, защото детето дори официално не му се гласува доверие, преди да стане пълнолетно.
В другия случай някоя изтрещяла от ревност и несигурност в себе си бяла птица, решава да контролира личносто пространство на възрастен човек.

# 25
  • Мнения: 25 447
Където ровене по телефони и скайп-хистори, там и чипче...  Whistling Laughing

# 26
  • Мнения: 4 555
Да, точно каквото казах за бялата птица.

# 27
  • Мнения: 776
Не, не бих! Твърде малко време имам за себе си, та да се занимавам и със следене на възлюбения.

Последна редакция: пн, 22 ное 2010, 22:38 от Писана

# 28
  • Мнения: 46 437
Където ровене по телефони и скайп-хистори, там и чипче...  Whistling Laughing

Компютри, телефони, мелефони, всичко е СИО  Mr. Green то си е наше, ще си ровим, колкото си искаме  Laughing

# 29
# 30
  • Канада
  • Мнения: 264
Не, не мисля, че бих сложила
Поне  сега така ми се струва.
Вижда ми се крайна, отчаяна и драстична мярка за научаване на истината.
Ако нещата са наистина сериозни, той сам ще си каже Laughing


# 31
  • Мнения: 3 371
Където ровене по телефони и скайп-хистори, там и чипче...  Whistling Laughing

Компютри, телефони, мелефони, всичко е СИО  Mr. Green то си е наше, ще си ровим, колкото си искаме  Laughing
сио, сио, колко да е сио newsm78, до седмата или и след седмата година  Thinking

# 32
  • Мнения: 945
Виж, ако бях първа младост - може би Mr. Green
Ама сега - не Naughty Да ходи, ако може! То едвам му остават сили и време за мен newsm03, пък да не говорим за някоя друга кака Mr. Green
Но аз така или иначе не съм ревнива, тъй че няма да го чипосвам Wink

# 33
  • Мнения: 2 457
Не, не бих се занимавала с такива глупасти Stop. А това СИО сега пък какво е  newsm78 Не мога да ви смогна на абревиатурите тука, все нови и нови изникват Laughing

# 34
  • Мнения: 46 437
сио, сио, колко да е сио newsm78, до седмата или и след седмата година  Thinking


Зависи дали сте се женили на четно или нечетно число  hahaha

... А това СИО сега пък какво е  newsm78 Не мога да ви смогна на абревиатурите тука, все нови и нови изникват Laughing

 Joy

# 35
  • София
  • Мнения: 1 426
Не,не бих му сложила,да си троши главата ако иска.Само да се вкарвам в разни филми......не ,благодаря.Изживах го в обратния вариант-все едно аз имах чип и филмът отиваше на към драма,с елементи на екшън  #2gunfire.

# 36
  • Мнения: 77
А къде по-точно трябва да му го сложим?   Mr. Green

# 37
  • Мнения: 5 370
Не, не бих се занимавала с такива глупасти Stop. А това СИО сега пък какво е  newsm78 Не мога да ви смогна на абревиатурите тука, все нови и нови изникват Laughing
Семейна Имуществена Общност!

# 38
  • Мнения: 12 648
А ако той ми сложи чип с електрошок? Например при пипане на картичките.

# 39
  • Мнения: 228
Не бих му забила чипче , ще умра от скука. Joy
Ако го питаш него , с кеф ще ми го бодне - палавница сам си. Joy

# 40
  • Мнения: 233
Не няма и на него да му сложа.
Форумът ще обезлюдее,няма да има теми,съспенс,драми и  прочие. Joy

# 41
  • Мнения: 2 510
Какво ще правите с получената информация от чипа?

# 42
  • Мнения: 25 447
За изнудване, какво друго? Нали за това се използва шпионската информация?  Mr. Green

# 43
  • Мнения: 3 371
сио, сио, колко да е сио newsm78, до седмата или и след седмата година  Thinking


Зависи дали сте се женили на четно или нечетно число  hahaha



проверих Mr. Green
един брак на четно, един на нечетно. кое се брои повече за брак и брак  newsm78
така де, за сио-то идеше реч  Mr. Green

Какво ще правите с получената информация от чипа?
за контрол е. мъжете трябва да слушкат, папкат, да не заглеждат чужди фусти и да носят пари вкъщи.

# 44
  • Мнения: 233
За контрол? newsm78
Той като ще ме слушка,аз няма за какво да му направя скандал.Доста ще ми е скучно.
Друго си е една разправия за едното нищо и после сдобряване luvbed

# 45
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Не, за какво ми е да го знам по всяко време къде е?! То ако сгафи, рано или късно и без чип ще се разбере.

# 46
  • Мнения: 2 510
За изнудване, какво друго? Нали за това се използва шпионската информация?  Mr. Green
Доста рисковано.
Какво ще правите с получената информация от чипа?
за контрол е. мъжете трябва да слушкат, папкат, да не заглеждат чужди фусти и да носят пари вкъщи.
Ако не приеме контрола и ограниченията ?

# 47
  • София
  • Мнения: 9 517
Какво ще правите с получената информация от чипа?
за контрол е. мъжете трябва да слушкат, папкат, да не заглеждат чужди фусти и да носят пари вкъщи.
Ако не приеме контрола и ограниченията ?
Електрошок  Twisted Evil

# 48
  • Мнения: 958
Вие пък за форума се притеснихте.
Няма да опустее, напротив всяка втора тема ще е
"милото тръгна с колата, защо по дяволите спря пред хотел ?, хм забави се само половин час, дали е по работа или ? "
И кво като има чип, казва отивам в командировка, и наистина отива, като има чип какво ще видим, че е в някой град.
Друго си е да има вградена камерка, за да знаеш какво прави, не само къде ходи  Mr. Green
И после като дойде и каже, ама аз не бях, бам буташ му записа и готово.

Не бих сложила чип на милото, но както писах и в другата тема, предпочитам да не ги изобретяват, защото не знам какво ще ми скимне.  Peace

# 49
  • Мнения: 2 161
Аз не бих му сложила.Това е жестоко!И освен това,все едно нямам доверие на това...куче.Аз съм свястна жена,ето защо предпочитам каишките.Като не изпълнява командите:редом,стоп,бързо горе...просто дърпам каишката.Или го бия с вестник по ушите,или пък леко по муцунката.

# 50
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
А във вестника - завита тръба 1" Mr. Green

# 51
  • Мнения: 2 510
Да ли да не вземем да ги пращаме и на периодичен преглед на детектор на лъжата, защото това което видиш и чуеш, може да се интерпретира по различен начин.
Детекторът на лъжата обаче също може да се излъже.

# 52
  • Бургас
  • Мнения: 5 617
Не само чип. Ще  помоля когато се установят определени покачвания, на определени хормони да пуска ток. Това да се случва и когато наруши определен периметър.
сега сериозно: Не, не ме интересува къде ходи не помияра, а милото. Голямо момче е и има право да ходи където пожелае.

# 53
  • Мнения: 25 447
За изнудване, какво друго? Нали за това се използва шпионската информация?  Mr. Green
Доста рисковано.

Кое му е рискованото? Бижутериите и магазините за козметика гладни ли да мрат?  Mr. Green
Даже и търговците на телефони намазват от лошото поведение на мъжете, ако се вярва на една друга тема...  Laughing

# 54
  • Мнения: 2 510
Кое му е рискованото? Бижутериите и магазините за козметика гладни ли да мрат?  Mr. Green
Даже и търговците на телефони намазват от лошото поведение на мъжете, ако се вярва на една друга тема...  Laughing
Ако откаже да си "плати" и или плати някъде другаде. Знае ли се? Трябва да си сигурна, че подаръка ще дойде при теб, а нали знаеш "На мъж и на заспало куче, вера да нямаш". Пък и има и "Рани куче да те лае".

# 55
  • Мнения: 25 447
Да бе, ще лае... А гъби яде ли?  Crossing Arms

# 56
  • Мнения: 763
Аз съм човек естет, за това - два чипа, за да е симетричен. Освен това държа да са със семейния монограм и да са от благороден метал, за да не развие някакъв дермит. Не е задължително да работят, щото нямам много време да се занимавам, но ще е хубаво да реагират на някакъв звуков сигнал /като ключодържателите навремето, на които им подсвирваше и те пиукаха/ - не за друго, а за да се знае че са чипове, а не модни аксесоари.... Peace

# 57
  • Мнения: 2 510
Да бе, ще лае... А гъби яде ли?  Crossing Arms
Не сам.

# 58
  • София
  • Мнения: 23 036
Няма смисъл да се охарчвам за чип.
Мъжът ми тръгва 15 мин преди работа и се прибира за 15 мин след работа.
Събота и неделя ходи за по 2-3 часа да играе тенис на маса. Тук вече би могло да се види нещо съмнително, нищо че разнася хилка и кутия с топчета  Mr. Green
А и Милото не е куче, че да го очипявам. Пък и нека му остане поне малко достойнство на човека  Joy

# 59
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Бутафорен и аз бих му сложила, да се знае, че е заплют Mr. Green

# 60
  • Мнения: 135
Как` Сийка.... изби рибата с тази тема.... нас мъжете ни взехте хептен за мезе.... и сателитна чиния да ми турят на главата искам ли да кривна сметай че съм кривнал.... кво толкоз ни вардите.... колко по ревниви ставате, толкоз и по кръшкащи ще ставаме.... айде стига че жената ме дебне с пеленгатора !!!!! tooth  Joy

# 61
  • Мнения: 100
Мне! Я пак си представете, че с чипа го засека в някой бижутериен магазин и така ще ми се развали изненадата. Naughty


А сега по същество-мисля, че трябва да си имаме доверие. И на мен не би ми било приятно някой да ме следи.

# 62
  • Мнения: 763
Чакай бе, Соте! От чип до чип има голяма разлика. Тези евтинките са за кръшкачите, твоят можеш да си го нагласиш да работи в синхрон с въдицата - тогава не кака Сийка ще избие рибата, а ти ще хващаш рибки златоперки - с едно замятане, по 7 наведнъж.... Mr. Green
Виж, може да бипкаш на радарите и да не те пускат в самолетите и в магазините из Турция, но пък това са бели кахъри..

# 63
  • Мнения: 2 161
А във вестника - завита тръба 1" Mr. Green
От тази тръба боли ли?Нееее,аз да не съм изрод!По-добре това да е завито:http://www.e-storebg.eu/oscommerce/images/vod_kle6ti1.gif

# 64
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Мда, еднакво хуманни сме.

# 65
  • Мнения: 135
Чакай бе, Соте! От чип до чип има голяма разлика. Тези евтинките са за кръшкачите, твоят можеш да си го нагласиш да работи в синхрон с въдицата - тогава не кака Сийка ще избие рибата, а ти ще хващаш рибки златоперки - с едно замятане, по 7 наведнъж.... Mr. Green
Виж, може да бипкаш на радарите и да не те пускат в самолетите и в магазините из Турция, но пък това са бели кахъри..
Шшшт.... само да разбере жената и ми заминаха въдичкита за оборудване със СРС-та!!!! Joy

# 66
  • Мнения: 814
Категорично не. NaughtyВсеки човек трябва да има право на лично пространство .Пък и честно казано никак няма да ми е приятно той да ми сложи чип на мен.

# 67
  • Мнения: 8 880
Ох, и аз много си ценя личното пространство и съответно уважавам правото всеки да си има такова.

# 68
  • София
  • Мнения: 7 980
Хайде пък вие, баба ви все с лично пространство била...
Друго си е да се чипизира Милото, да се приобщи към социото и да се придърпа към семейното лоно...  Mr. Green

# 69
  • Мнения: 25 447
...айде стига че жената ме дебне с пеленгатора !!!!! tooth  Joy

Аааа, ще се сетиш ти...  Mr. Green
Тези антени по покривите и тези сателити в орбита за какво мислиш ги нацвъкаха?  Whistling

# 70
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
А тия самолети, дето пръскат за усилване не ефекта, кой ги прати?

# 71
  • Мнения: 958
Мне! Я пак си представете, че с чипа го засека в някой бижутериен магазин и така ще ми се развали изненадата. Naughty
..........

Как ли ще се изненадаш, ако го засечеш с чипа в бижутерията, а после не получиш ти подаръка Simple Smile
Шегувам се. Ама като написа изненада и за това се сетих  Hug

# 72
  • Мнения: 1 085
Няма нужда от чип, Милото не се отделя от мен. Ако има едно лесно, сам ще се имплантира в тялото ми  Joy

# 73
  • Мнения: 2 448
Не ми трябва чип, имам кристално кълбо.

# 74
  • Мнения: 945
Пък аз хвърлям боб, всичко ми показва smile3508

# 75
  • Мнения: 2 510
Колко гадателки има тук, бе?
Това чипа струва пари, но си е информация от първа ръка.

# 76
  • Мнения: 135
Колко гадателки има тук, бе?
Това чипа струва пари, но си е информация от първа ръка.
Но пък ще го плати мъжо..... tooth

# 77
  • Варна
  • Мнения: 957
Браво! Ще отворя фирма за тайно обезчипяване + слагане на бутафорен чип (хем съпругите приспани, хем любовниците няма да се тълпят). Ще градя благосъстояние върху чуждото нещастие, нека е несправедливо!

# 78
  • Мнения: 958
Аз вече си представям, как мъжете четат тази тема, и като по-креативни,  ни поставят по един чип, докато спим.
Ние си чешем езиците тука, ама току виж на някой му излезнал късмета Simple Smile
Добре че мойто мъж не е ревнив, не знам кое по-би ме притеснило да ми сложи чип, или микрофон и да ме слуша кви ги ръся  hahaha

# 79
  • Мнения: 2 510
Защо им е да го правят. Мъжете никога не мислят, че съпругите изневеряват/поне заради собственото си его/ и са склонни по-малко да си създават неприятности,за разлика от жените.

# 80
  • Мнения: 22 343
Хахахаха, баси....ма за какво да му слагам чип, по-добре на един синджир, къде 1-2м и готово. ) Да си вървим в комплект.  Joy

# 81
  • Мнения: 25 447
Синджирът върви в комплект с намордник...  Whistling

# 82
  • Мнения: 2 510
Ако ходи на работа, как ще стане?

# 83
  • Мнения: 1 844
На този етап не бих сложила- имам постоянно наблюдение върху него. Mr. Green
Иначе ако нямах, може би бих сложила- чак като го казвам ми става гадно, защото мъжът ми заслужава цялото доверие на света, ама пуста женска ревност.. Heart Eyes

# 84
  • Мнения: 25 447
Ако ходи на работа, как ще стане?

Е, как? Ще ходиш с него, да не би да го препикае някоя колежка.  Mr. Green
Алтернативата е чипчето.  Peace

# 85
  • Мнения: 3 205
Току що го обсъдихме с Милото. Той няма против да бъде очипен, нито има против аз да бъда очипена, защото - цитирам - ако се случи нещо катастрофално, да можем да се намерим къде сме.
На мен все още идеята ми се струва отвратителна. Не искам да му слагам чип, нека си ходи където ще. Има си глава на раменете и мозък в нея, ако не може да ги използва, проблемът си е негов  Crossing Arms

# 86
  • Мнения: 4 569
Преди време имаше подобна тема за следенето.
Милото ми подари колие.Питах го да не би в камъчетата да има миниатюрна камера.Отговора беше:"Извади всичките камъчета и виж". ooooh! Tired
Та така...

# 87
  • Мнения: 22 343
Синджирът върви в комплект с намордник...  Whistling

Ама задължително...)))))

# 88
  • Мнения: 2 510
цитирам - ако се случи нещо катастрофално, да можем да се намерим къде сме.
Милото ти е много умно. При такива случаи и аз съм съм съгласна. Обмисли го още веднъж. Не всичко е шпионаж.

# 89
  • В една Дупка.
  • Мнения: 629
Никога. Не искам излишни нерви. Wink

# 90
  • Мнения: 4 585
Аз вече си представям, как мъжете четат тази тема, и като по-креативни,  ни поставят по един чип, докато спим.
Ние си чешем езиците тука, ама току виж на някой му излезнал късмета Simple Smile
Добре че мойто мъж не е ревнив, не знам кое по-би ме притеснило да ми сложи чип, или микрофон и да ме слуша кви ги ръся  hahaha
Защо му е чип, достатъчно е да се регне и да те добави в приятели - дори няма да разбереш, че те е добавил.
А относно чипа, не е лошо освен координати да предава и пулс примерно. Защото ако координатите са на архива, а пулсът е 150, не е добре работата, едва ли архивира с колежката.

# 91
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Ако съм скрита, все ми е тая, че ме е добавил.

# 92
  • Мнения: 1 705
Аз пък си мисля, да взема на мен да си сложа, така няма да има време за глупости, докато ме следи  Mr. Green

# 93
  • Мнения: 3 634
Колебая се ...  Thinking Само, ако има и паник-бутон. Щом напусне одобрения периметър и да му пратя охранители.

# 94
  • Мнения: 3 205
цитирам - ако се случи нещо катастрофално, да можем да се намерим къде сме.
Милото ти е много умно. При такива случаи и аз съм съм съгласна. Обмисли го още веднъж. Не всичко е шпионаж.

Нали разбираш, че статистически е много по-вероятно умното ми Мило да ми изневери, отколкото да се случи нещо катастрофално, при което няма да сме заедно и няма да се знаем кой къде е?
Няма сми да му слагам чип в такъв случай, просто защото може да стане някое гигантско наводнение, докато е мръднал от офиса за обяд.

# 95
  • Мнения: 3 066
не,не бих,имам му доста доверие,а и независимо от чипа ,който си е склонен към кръшкане ще го прави и с чип и без чип!

# 96
  • Мнения: 2 477
Не, ще ме заболи главата да го следя цял ден и бързо ще загубя интерес. Така или иначе винаги разбирам, каквото ме вълнува.

# 97
  • Мнения: 720
Ха-ха, много яка тема   Joy Joy Joy

Тц, не бих - нямам претенции да зная точното му местонахождение.  Crazy

# 98
  • Мнения: 3 146
Не бих сложила на съпруга си чип, защото и без друго си губя много време в нета, сега ще трябва и GPS да следя. Хайде, без тези. Чипът сам по себе си доверие не може да изгради, а доверието е, което се търси в една връзка.

# 99
  • Мнения: 35 891
сложила съм вече на всички - на кучето, на котката, на рибките, на децата, на мъжа, на жената ... дори в саксията с фикуса съм боднала един чип  Peace

# 100
  • София
  • Мнения: 2 840
О, да!
Аз съм мазохист.
Но и садист. Mr. Green

# 101
  • София
  • Мнения: 2 623
Не Simple Smile
Изобщо не ми трябва такова чудо.
Ще отиде някъде да ми направи изненада,
а аз за благодарност ще го обвиня в изневяра  ooooh!
Айде нЕма нужда  Hug

# 102
  • Мнения: 1 704
Тц, нито на него, нито на детето си.... но виж той с удоволствие би ни сложил и на двете... да не се затрием някъде случайно  Rolling Eyes

# 103
  • Мнения: 958
Аз пък си се чудя, тези които отговарят, че имат на 100% доверие в милото, как са толкова сигурни.  newsm78
Аз на себе си не вярвам на 100 %......

# 104
  • Мнения: 2 510
Аз пък си се чудя, тези които отговарят, че имат на 100% доверие в милото, как са толкова сигурни.  newsm78
Аз на себе си не вярвам на 100 %......
Въпросът е на теб да вярват на 100 %, пък и ти вярвай на него/поне ще си спестиш много терзания/.

# 105
  • Мнения: 4 585
Един мъж, чиято партньорка не му изневерява е точно толково щастлив, колкото и ако партньорката му му изневерява увно и той е в неведение.
В такъв случай, защо да се съмнява, да култивира в себе си ревност?
Това е такова самоубийствено, нарастващо лавинообразно чувство, че не е за разправяне.

# 106
  • Мнения: 2 510
Вълк, същото се отнася и за жените, но те са по склонни да го проверяват за да се убедат. Резултатът не винаги е очаквания.

# 107
  • София
  • Мнения: 1 580
Да, бих му сложила ако съм твърдо решила да се разделям с него и си търся основание. Ако искам след дневния му отчет къде е бил и какво е правил да тропна с крак и да писна "Лъжеш, куче, бил си и еди къде си също" може и да ми е от полза... Иначе не виждам смисъл да съсипвам нервите си и брака си с излишни терзания. Да не говорим и че въпросния би могъл без никакъв проблем да ми изневерява в офиса, да речем... тогава чип не е достатъчен, нужен е бръмбър, скрита камера и прочее глупости.

# 108
  • Мнения: 1 081
Не, не бих ..  Naughty
Обаче като гледам колко биха ..
едни студени тръпки ме побиха ...  Whistling Mr. Green

# 109
  • Мнения: 78
Не. С чип и без чип като си няма глава на раменете, все тая. А и личната свобода е много важна. НЕ бива да се задушаваме.

# 110
  • София
  • Мнения: 6 085
 smile3508 Аз пък вече не се чудя какво да си поискам от Дядо Коледа.
Няма да я задушаваме личната свобода, само ще я канализираме.

# 111
  • Мнения: 1 446
Провокирана от тази тема: Бихте ли сложили на детето си чип, да попитам на свой ред:
А бихте ли сложили на мъжа/жена си чип? И защо?  Rolling Eyes
Няма ли животът да стане по-спокоен и лесен (а и този подфорум да опустее), ако във всеки един момент можеш да знаеш дали Милото е на работа, при майка си, в бара с приятели, на мач, за риба или се губи подозрително нейде към Околовръстното?  Mr. Green

Не, не бих. Знам винаги къде е. Той знае, че ако кривне, рано или късно ще разбере. Мисля, обаче, че на мен трябва да ми сложи  Whistling

# 112
  • Мнения: 755
Няма за какво да му слагам, защото той вече си има такъв... Whistling Mr. Green Laughing
Нооо всичко е с избирателна пропускливост, отсявам си информацията да не ми се разваля деня после. Mr. Green
 

А иначеее , иначе всичко си законно. Laughing

# 113
  • Мнения: 1 749
И да искам , и да не искам да му сложа, той не би ми позволил...... Не говорим за неодушевени предмети все пак, нали? А и с чип много скучен ще ни стане живота.....

# 114
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Хич не ми е важна личната свобода, обаче НЕ бих му сложила чип. Защото ми е важно собственото ми спокойствие. И ако има какво да знам не искам да го знам. За какво ми е? Да се тормозя само? Какво ще се промени ако знам? Всички сме хора и на всеки може да се случи да кривне от пътя. Никой не е застрахован. Важното е да го направиш разумно и да не тормозиш излишно човека да себе си. Така че не виждам смисъл да се вра между шамарите зорлем. Както се казва "Дай да не се дебнем, че ще се хванем".   Mr. Green  Пък и отдавна ми мина този период дето си мислех, че ако ми изневери ще свърши света. Разбрах че важното е да присъства в живота ни достатъчно и да се държи добре с мен и децата. Какво прави извън къщи... Само се моля, ако го прави да не разбирам.

# 115
  • Мнения: 77
Добре де, ама тоя чип какво ще "предава" - местонахождение ли само? Щото мъжа може да е вкъщи цяла нощ, от 8 до 17ч да е в офиса и след това пак вкъщи... Ама в обедната почивка може да "клати" колежката в тоалетната на офис-сградата.....  Rolling Eyes  Или чипа ще предава и звук....  Rolling Eyes

# 116
  • Мнения: 945
Ееее, Viktoria®, ти и изображение ще поискаш Mr. Green

# 117
  • Мнения: 25 447
Защо не?  Laughing
 Имаше преди време сайт, на който можеш да напишеш името на Милото и ти се даваше възможност чрез сателит да проследиш какво прави в момента. Умирам от яд, че не си спомням името на сайта, замина безвъзвратно при някоя преинсталация на бозата. Сигурно още функционира. Tired

# 118
  • Мнения: 2 175
Да, бих му сложила ако съм твърдо решила да се разделям с него и си търся основание.

На същото мнение съм..
Тръпки ме побиват, че някой ден пак ще ми се прииска да го проверя..((

# 119
  • Мнения: 77
Ееее, Viktoria®, ти и изображение ще поискаш Mr. Green

Само ако е HD  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт