ленорман 7- *оракулът на мадам ленорман*

  • 42 873
  • 751
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2
Азади, благодаря ти! Беше много изчерпателна! Запазих си всичко, което си ми написала и ще го ползвам като още един помощник в обучението.   bouquet
Меги, благодаря и на теб, още утре ще направя справката с втора тема.

# 46
  • Мнения: 3
Азади, благодаря ти! Беше много изчерпателна! Запазих си всичко, което си ми написала и ще го ползвам като още един помощник в обучението.   bouquet
Меги, благодаря и на теб, още утре ще направя справката с втора тема.

Няма защо Simple Smile). Радвам се,че съм помогнала:))

хайде, слагам кафето и ви чакам на раздумка


# 47
  • Мнения: 3
здравейете на новите и на азади,
 най-важното за тези карти е че са мнго показателни,и редно е винаги да се гледат в комбинацията в която попадат с околните карти,според подредбата.
 комбинациите са в руски сайт,някъде в сстарите теми,най-добре вижте 1 страница на втора тема.

за картите,по повод обърнатите,до момента не сме теглили обърнати.но не ни пречи и да се понаучим ...




Охо, Меги най - после да те видя на линия!! Как си ?

# 48
  • Мнения: 42
добре съм,и много се радвам че ни живна темата Peace .

поглед в минало/настояще/бъдеще за мъж


мин-
нас-
бъд-

дълго време всичко е било трудност,фалшивост при него
в момента път,пътуване и контакти,разговори(може и парични,документи)
не леко бъдеще,подливане на вода,среща с действителността.може би този ковег да показва излизането от състоянието на звездата.


и нещо на което станах свидетел,раздразнителност,нервност и агресивно поведение у човек ТТ,след като е разбрал нещо за ХХ човек.
 
 нарушено приятелство,лош приятел,злостни мисли/поведение,а котвата би трябвало да е по-положителна карта,но май е безполюсна тук-не е символа на надеждата,а закостенялост,или всяка една предна комбинация ще остане такава.макар че питането ми беше  за моментното поведение на ТТ,СПРЯМО ХХ newsm78

Последна редакция: чт, 09 дек 2010, 10:21 от *МЕГИ*

# 49
  • Мнения: 614
Здравейте,

Мога ли да ви помоля да ми погледнете дали ще се получи между мен и М.?
Дали интересът му е нещо повече от любезност?

Много ви благодаря

# 50
  • Мнения: 30
Днес си взех карти! Започвам усилено да ви чета  Grinning

# 51
  • Мнения: 42
здравейте на всички Grinning

# 52
  • Мнения: 3
Здравейте момичета:)
Ако имате желание разгледайте тази подредба  и споделете мнението си !!
Ще се радвам да прочета тълкуванията ви.
Предварително благодаря на всички включели се!!  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet newsm03 newsm03 newsm51 newsm51

# 53
  • Мнения: 2
Привет на всички  Flowers Four Leaf Clover !
Реших малко да се поупражнявам като използвам метод за нареждане "Пътеводител" и се опитвам да разтълкувам значението на картите. Ето и самата подредба:

Много ще се радвам ако и някой друг даде своето тълкуване на картите!
Значение на подредбата:

№8 ,№21, №22 - влиянието на миналото

№29, №3, №19 - настоящето

№36, №1, №30 - неща в/у, които не може да се повлияе в настоящето
 
№24, №16, №35 - бъдеще

№28, №12, №10 - влияние в/у бъдещето

Последна редакция: сб, 11 дек 2010, 11:44 от Veny

# 54
  • Мнения: 42
вени ,ти с обърнати ли теглиш,или просто така си стоят акртите в кутийката?
твоето усещане за теглените от теб карти какво е,сподели?
 Simple Smile Simple Smile
за настоящето  излиза спор с мъж,по комбинациите от картите
за момента нямаш възможност да направиш каквото и да е,просто нещата от самосебе си след време ще се избистрят,пък май ще имаш и друго виждане по този проблем/въпрос,който те интерисува сега
мисля че не се отказваш от живота си,ти си човек който силно вярва  в бъдеще си.
за влиянието  в бъдеще-пак няма да правиш нищо,всичко ще си мине,така е писано ,ще кажат хората.

# 55
  • Мнения: 0
Момичета, аз не издържах без мойте си карти и  момента си рисувам лични ленорман Simple Smile))) после ще го покажа

# 56
  • Plovdiv
  • Мнения: 40
Здравейте, най-после се сдобих и аз с така мечтаните от мен карти, надявам се приемате новаци Embarassed Rolling Eyes!?
Засега още не съм си гледала с тях, само ги разгледах, но ще прочета предишните теми, и ако имам въпроси(няма как) ще питам!
Лека вечер от мен!  bouquet

# 57
  • Мнения: 2
вени ,ти с обърнати ли теглиш,или просто така си стоят акртите в кутийката?
твоето усещане за теглените от теб карти какво е,сподели?
 Simple Smile Simple Smile
за настоящето  излиза спор с мъж,по комбинациите от картите
за момента нямаш възможност да направиш каквото и да е,просто нещата от самосебе си след време ще се избистрят,пък май ще имаш и друго виждане по този проблем/въпрос,който те интерисува сега
мисля че не се отказваш от живота си,ти си човек който силно вярва  в бъдеще си.
за влиянието  в бъдеще-пак няма да правиш нищо,всичко ще си мине,така е писано ,ще кажат хората.


С обърнати тегля, Меги, мисля че така по-ясно може да се определи дали картата носи негативен смисъл или не. Поне на мен така ми е по-лесно да определя, защото като не са обърнати все ми се иска да ги изтълкувам положително, някак не ми се иска да показват лошо  Simple Smile
А иначе за тълкуването на подредбата... твоето е далеч по-ведро от моето! Пък и като се има предвид, че съм начинаеща  Flushed съм по-склонна да вярвам на твоето виждане за картите. Подредбата съм я направила като съм мислила като цяло за бъдещето, но най-вече съм се интересувала какви са перспективите за намиране на работа и развитие.

Ето и какъв смисъл влагам аз:
минало - Сериозни трудности и изпитания. Лутане в търсене на изход и решение.
настояще - Старите проблеми теглят навътре  в бурното море. Вътрешни задръжки, които пречат да се реши проблема още сега.
не може да се влия в настоящето - Проблемите и трудностите не могат да бъдат избегнати.
бъдеще - След периода на провали и несгоди  ще дойде време на стабилност и спокойствие. Заради котвата в края на реда съм го изтълкувала и като откриване на възможности за започване на работа.

Може би доста буквално ги тълкувам нещата и най-вероятно нямат нищо общо с вярното тълкувание на картите Rolling Eyes

# 58
  • Мнения: 42
Цитат
защото като не са обърнати все ми се иска да ги изтълкувам положително, някак не ми се иска да показват лошо  smile
Grinning права си.ще се пробвам ,някопга и на мен ми се искаше с обърнати да тегля,но навикнах само на прави.
 мога да кажа че добре ти говорят картите,усещаш ги.няма понятие от одавна и скоро,просто всеки има нещо вътрешно което се развива -бързо,бавно и точно.
 

# 59
  • Мнения: 0
Аз пък знам, че Ленорман не са като Таро, там няма обърнати винаги си се тълкува права карта и аз винаги така правя Simple Smile
Оф не мога да нарисувам конника и някои други сложни фигури, някакви идеи как да ги заменя ?

Общи условия

Активация на акаунт