Farmville - 37

  • 29 559
  • 738
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 65
 Money как да си увелича кеша без сеене и т.н, няма ли някоя промоция newsm78  Grinning
и запис

# 16
  • London
  • Мнения: 292
Money как да си увелича кеша без сеене и т.н, няма ли някоя промоция newsm78  Grinning
и запис

 hahaha hahaha hahaha

# 17
# 18
  • София
  • Мнения: 586
И аз тук Mr. Green

Пак имам проблем с бушелите за фабриката - дава ми, че съседите не предлагат почти никакви бушели - само няколко бели тикви  Crossing Arms

# 19
  • Мнения: 7 723
Money как да си увелича кеша без сеене и т.н, няма ли някоя промоция newsm78  Grinning
и запис
С Виза, Мастеркард, Пейпал.... Thinking
По Коледа вероятно ще пуснат и намаленията...  Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 11 116
И аз съм тук.  Mr. Green

# 21
# 22
# 23
  • Мнения: 106
Я -нова тема! А аз в старата само четох...

# 24
  • София
  • Мнения: 3 581
От коледните неща са пуснали май само едни плашило-снежен човек. Сега им правя място, дано да са повечко и да има и готини неща с монетки

# 25
  • not found
  • Мнения: 581
Запис , аз вече си взех есенно теленце  Grinning

# 26
  • Мнения: 16
  bouquet за новата темичка. и аз да се похваля с новото теленце.  Simple Smile много ми хареса наградата за зимната колекция. как така си изпращате разни неща? чета и за дървета и за айфоните.аз веднъж помолих , но не ме отразихте  Grinning но пък пусто любопитство не ме оставя на мира  Embarassed първата ми коледа във фермата  Heart Eyes празнувам  Simple Smile

# 27
# 28
# 29
  • Мнения: 138
Преди малко за първи път си приех подаръците по новия начин- от фермата. После влязох на "Игри" и от там пак си ги приех, на веднъж, защото вече не даваше да пращам благодарности. Нека и някоя от вас да пробва и да каже, дали и дава да ги приеме и от двете места  Rolling Eyes .

Общи условия

Активация на акаунт