Как се преживява да те оставят заради дръга жена?

  • 7 701
  • 57
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 17 278
И аз с трепет чаках да му каже за бременността в оная тема. Ма не бях голям оптимист.
Тя тая връзка изначално си тръгна не както трябва, не й било писано.
Ще си намериш човека, всичко ще се подреди - а това ще мине, лека-полека с времето.

# 31
  • Мнения: 107
Никси, класика в жанра - да не остане капо движи с няколко. Как успяват, те си знаят.

Не я знам историята-признавам, изказах се неподготвена. Но дано й повдигна духа. Нали от това има нужда сега?

Aма то беше голяма любов при тях.
Запомних, защото ми направи впечатление, че той нямаше нищо против, че тя е бременна от друг и пак я обичаше.
Половината форум с трепет чакаше тя да му каже, за бременността.
Как не помните бееее  ooooh! Темата беше в татковци.

А па сега изведнъж била второ качество, щото имала дете.

Много странна история.  Tired

Не я знам историята-признавам, изказах се неподготвена. Но дано съм й повдигнала духа. Нали от това има нужда сега?

# 32
  • Мнения: 2 723
Не я знам историята-признавам, изказах се неподготвена. Но дано съм й повдигнала духа. Нали от това има нужда сега?

Taка е, права си, но все си мисля, че в различните ситуации се реагира различно.
Тоест ако знаеш какво точно се е слчило би дала по-адекватен съвет.
Иначе всички мнения ще се въртят около :
"Времето лекува, ще се оправиш..."

# 33
  • Мнения: 763
Ангеле, преживява се! Просто наистина бъди благодарна, че нещата са се развили така и то сега. Представи си да беше попаднала в ситуация, в която и ти, и детето ти зависите от този човек и той да те подведе.
Не се връзвай на приказките за "второто качество" и не му позволявай да ти вменява комплекси. Не е изключено това да е неговият опит да оправдае пред себе си издънката си, като сам си търси причината за малодушието си. Защото какъвто и да е, човек има съвест и  сам за себе си много добре си дава сметка що за стока е. Няма по-жесток съдник от вътрешния глас. Твърде вероятно е неговият вътрешен глас да му казва не много приятни неща....
Просто явно си свестен човек и съдбата ти е помогнала и на теб и на детето ти, като навреме е извадила този човек от живота ти. Сега те боли, но утре ще ти е по-лесно. Peace

Последна редакция: сб, 27 ное 2010, 14:50 от Шев No More

# 34
  • Мнения: 8 803
Наскоро попаднах на подобна тема, но случая не беше толкова конкретен. На авторката на тази тема пускам линк, за да прочете предишната, само 4 страници е, и да види нещата от независима гледна точка. Така ще може да прости по-лесно на "любимия", за да продължи напред Simple Smile
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=539758.0

# 35
  • Мнения: 1 894
Как се преживява ли? Ще ти кажа как - радвай се, че не ти се налага да живееш с лукав или слабохарактерен човек без никаква доблест. Какво те кара да мислиш, че той ще се промени и със следващата? Много малко се променят. И нея я чака малко щастие до следващото му увлечение, когато ще се крие като мишок или ще увърта, надявайки се тя да се сети. Не оспорвай избора му - просто приеми, че той е такъв и неговите нужди са това. Не страдай, че не си ти изборът му.

ПС: Ще видиш, че ще изгрее слънце и на твоята улица. Колелото си се върти, сега си отдолу, после ще си отгоре.

# 36
  • Мнения: 2 723
Наскоро попаднах на подобна тема, но случая не беше толкова конкретен. На авторката на тази тема пускам линк, за да прочете предишната, само 4 страници е, и да види нещата от независима гледна точка. Така ще може да прости по-лесно на "любимия", за да продължи напред Simple Smile
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=539758.0

Нямаше да е лошо да беше погледнала в темата, която посочваш ooooh!
Не за друго, ами авторката е писала там, та сигурно е запозната Naughty

# 37
  • Мнения: 236
   Да голяма любов беше с много премеждия , с много обещания , планове , нооо свърши вчера . Без логично обяснение , без нищо . Просто много ме обичал уж ама той си търси жена за сем. , а с детето ми не става , сем. му  няма да ме приеме . Той не можел да го преглътне и т.н. , а в началото не беше така , то бяха клетви обещания .
           И така след месец увъртане , лъжи , мотане истината блесна .
  Обидното е , че каза , че ако и той е разведен с дете тогава можело един вид второ качество с второ качество .
   

# 38
  • Мнения: 64
Много хора разсъждават така. Не му се сърди, че е тъп и ограничен.
Отваряй си добре очите следващия път когато си търсиш мъж.
Желая ти успех!!!

# 39
  • Мнения: 236
  Тогава лятото си беше чиста любов , а после се намеси хорското и роднинското мнение .Уж мен беше избрал , ноооо...Ама пък да не се отчайвам съвсем- можело да се върне след няколко мес. и ме обичал- то всичко се случвало в живота  това чух за последно . Но просто да сме заедно , как не разбрах , ама не и да сме семейство . Това е невъзможно защото имам дете . Пълен обрат , все едно е друг човек .
     Има си друга любов дето е тъкмо за булка  да я заведе на мама и да я покаже на роднини и приятели .Толкоз беше сагата някой ако му е интерсно и е следял .

# 40
  • Мнения: 64
   Да голяма любов беше с много премеждия , с много обещания , планове , нооо свърши вчера . Без логично обяснение , без нищо . Просто много ме обичал уж ама той си търси жена за сем. , а с детето ми не става , сем. му  няма да ме приеме . Той не можел да го преглътне и т.н. , а в началото не беше така , то бяха клетви обещания .
           И така след месец увъртане , лъжи , мотане истината блесна .
  Обидното е , че каза , че ако и той е разведен с дете тогава можело един вид второ качество с второ качество .
   
Честно казано, плюй си в пазвата, че си се отървала, това обич ли е да те определя като второ качество,
напротив първо качество си  Hug , жена която се грижи толкова добре за детенцето си.
Не се оставяй да те подценяват, защотот ако беше останала с него винаги щеше да те третира като втора категория човек,
с течение на времето сама би го намразила.
На теб ти трябва някой който да те обича с цялото си сърце и да е най-щастливия човек, че може да си прекара живота с теб,
ти да бъдеш най-хубавото нещо което му се е случило.
Този мъж е ненормален, в буквалния смисъл, има психически проблеми, съвсем сериозно го казвам, изчакай и ще видиш,
на маниак ми прилича, радвай се че си се отървала, знаеш ли колко е трудно да се живее с психично натоварен човек.  Peace
Отиди в църкават и запали свещичка, че господ те е опазил, това със сигурност е някой религиозен фанатик, семейството му също.
Щеше да те съсипи теб и детенце, добре че съдбата не му е позволила.На теб ти трябва мъж, стабилен, на който да се опреш, е не такъв който се влияе от семейството му.

# 41
  • Мнения: 54 402
padnaliatangel Hug

В другата ти тема ти казах , че този човек според мен е психически неуравновесен .
Не съжалявай , радвай се , че си приключила навреме с него  Peace .
Ще видиш , че съм права  Hug .
Не сега , след време ще се чудиш защо си страдала толкова  Peace .
Горе главата , никой мъж не е по-важен от детето ти  Hug .

# 42
  • Мнения: 236
  Мъж няма да си търся нито сега , нито никога . След великите клетви обещания , любов всичко се оказа ден до пладне  просто никога повече не мога да повярвам на друг . Ама болиии.

# 43
  • Мнения: 2 723
 Мъж няма да си търся нито сега , нито никога . След великите клетви обещания , любов всичко се оказа ден до пладне  просто никога повече не мога да повярвам на друг . Ама болиии.

Хич не се и заричай  Mr. Green
И аз след като се разделих с мъжа си се клех, че мъж и с пръчка няма да пипна... докато не срещнах Него, бях с бебе на месец и половина и батко на две годинки и половина. Скоро ще станат 3 години откакто сме заедно. Шантава работа е, ужасно сме различни, караме се като луди, но все още сме заедно.

# 44
  • Мнения: 763
Не се заричай, наистина! В момента ти е много по-важно да се съхраниш за теб и за детето. То си има теб и трябва да имаш нещо отвътре, за да можеш да му го дадеш. Останалото не зависи само от теб, така че каквото има да става, ще става. Peace

Общи условия

Активация на акаунт