Как се преживява да те оставят заради дръга жена?

  • 7 697
  • 57
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 894
Просто много ме обичал уж ама

Laughing А как ли би обяснил на другата как така обича тебе, а ходи с нея, защото му трябва семейство според неговите правила??
Господи, ако знае милата с какъв мъж се заплита.
Това ако не е лицемерие... Където може да използва наготово и да гледа да му е лесно. А ти седиш и страдаш.
Истинският мъж се познава в такива ситуации. Ако обича жена, бетонни стени разбива и не я заменя лесно.
Да знаеш, че има нещо нередно в мъж, на който жените са му лесно взаимозаменяеми след големите думи.
Просто стисни зъби, всичко ще отшуми, животът ще бъде хубав после и повярвай ми, след известно време ще гледаш с насмешка.
На земята има и точни мъже, които не правят така. Просто се подготви като го срещнеш, да не го пропуснеш.

# 46
  • Мнения: 2 510
С друг мъж.
Ако започнеш да се самосъжаляваш и да мислиш, че другата е по-красива, по-умна и т.н., ще си докараш само неприятности и то самата ти.
Просто си поплачи, а и мисля, че е било до-добре, да му кажеш, че и ти си си мислела същото /дори и да не е така/. Човек трябва да се научи да се самозащитава.

# 47
  • Мнения: 236
  Номера с другия мъж го знам , но сега е различно наистина . Няма да мога просто.
  А за другото - неизбежно се питаш тя по- хубава ли е , по- млада , по- забавна ли.
       Още повече , че последно когато се видяхме аз бях родилка на 15 дена , а преди това бременна в 9 мес. сами разбирате как съм изглеждала .
    Това запомни последно той от мен , а мъжете обичат с очите си .
  Както и да е .
   Сега трябва просто да изградя себе си , да стана всичко което бях , ама е трудно .

# 48
  • Мнения: 8 794
Наскоро попаднах на подобна тема, но случая не беше толкова конкретен. На авторката на тази тема пускам линк, за да прочете предишната, само 4 страници е, и да види нещата от независима гледна точка. Така ще може да прости по-лесно на "любимия", за да продължи напред Simple Smile
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=539758.0

Нямаше да е лошо да беше погледнала в темата, която посочваш ooooh!
Не за друго, ами авторката е писала там, та сигурно е запозната Naughty

Мда, видях че е писала с надеждата, че ще чуе нещо различно, но в живота нещата стоят най-често по начина,  който тя самата преживява, а другите случаи са изключение.

# 49
  • София
  • Мнения: 2 217
Когато Бог затваря врати - отваря порти....
Кураж!  bouquet

# 50
  • Мнения: 2 510
padnaliatangel , извинявай, аз просто прочетох първия пост и не мислех, че нещата са толкова сложни. Embarassed
Освем повече самочуствие, мисля, че друго не мога да предложа.
За този тип, не искам да говоря. Може би по-добре, че си го загубила още в началото.

# 51
  • София
  • Мнения: 1 573
Миличка, здравей.
Спомням си темата ти, която беше пуснала в един друг раздел...
Опитай се да не се затормозяваш с подобни мисли. Сега имаш нещо много по-важно - твоето детенце. Съсредоточи цялата си любов и енергия в него и нещата ще се наредят. Наслаждавай се на всеки миг с това малко същество и остави мислите за разочарованието си. Без да се усетиш времето ще те излекува, ще видиш. Не изпускай радостта да си майка. Още много пъти в живота си ще се влюбваш, но бебчето ти никога няма да е пак на 2-3 месеца, никога няма пак да ти се усмихне за първи път, никога няма отново за първи път да каже "мама". Това са безценни мигове и трябва да ги посрещнеш с цялата си обич и позитивна енергия. Мъжете по света са много, а детето ти е едно.

Желая ти успех и горе главата  Hug Ако имаш нужда от някого да си поговориш или споделиш пиши ми едно ЛС да разменим скайпове  bouquet

# 52
  • Мнения: 1 894
  Номера с другия мъж го знам , но сега е различно наистина . Няма да мога просто.
  А за другото - неизбежно се питаш тя по- хубава ли е , по- млада , по- забавна ли.
       Още повече , че последно когато се видяхме аз бях родилка на 15 дена , а преди това бременна в 9 мес. сами разбирате как съм изглеждала .
    Това запомни последно той от мен , а мъжете обичат с очите си .
  Както и да е .
   Сега трябва просто да изградя себе си , да стана всичко което бях , ама е трудно .

Ей тоя манталитет ще ни изяде ушите на жените. Недей така, моля те. С случая е виновен неговото поведение. Една порода мъже просто са големи на любовни думи, но прелитат от лист на лист, защото вечно нещо друго им хваща вниманието. Едва ли външността ти има особено значение, защото не я знаеш и тя как би изглеждала бременна или сутрин след сън или не знаеш къде има пъпки или дали не й пада косата. Тогава дали няма и нея да зареже набързо или да почне да й кръшка?? Повярвай ми, когато не си струва, не си струва. Точния мъж не говори големи любовни думи веднага и не и забравя точно толкова бързо.

Но една малка критика и към теб - не знам защо си самотна майка, но ми се струва, че леко си избързала с новите отношения, когато си ги почвала бременна..... Дали страдаш заради отхвърленост или от каприз, че нямаш някой до теб?

# 53
  • Мнения: 236
becky bloomwod    писах ти на лични

# 54
  • Мнения: 11 304
Времето и тази болка ще премахне   action032 Само не се самонавивай и не търси вината в себе си.

# 55
  • Мнения: 861
Точно така. За мъж не трябва да се бориш. Навлизаш в сивата зона на компромисите, които те правят чужда на теб самата. Ставаш все по-нещастна. И все по- няма смисъл. Като принцеса, която сваля короната, сваля роклята, зарязва царската кредитна карта и става свинарка в името на любовта. И тогава той си казва "Защо по дяволите ми е да се срещам със свинарка..."  Laughing
Невероятно си го написала.  smile3501 Толкова много истина има в това. Това показва и моя опит. Разведох се през април - заради друга жена. Разбрах за връзката му точно една година преди това. Това беше ужасна година - компромис след компромис, болка, ревност и за награда получавах все по-лошо и лошо отношение. Наистина не си заслужава да се бориш за мъж. Това не е състезание, няма да спечелиш. Най-много да спреш да уважаваш себе си.
И не знам как се преживява това - трудно е. Понякога ме обзема еуфория, че съм се отървала от този човек, радост, че тръпките на любовта, срещите отново са ми позволени. А понякога ме залива адска тъга за изгубените надежди, за предателството, че не такава съм си се представяла в мечтите си, че не това съм искала за децата си  Cry
"Дали мога да простя?! Мога само да го надживея". Мога, наистина  Peace

# 56
  • Мнения: 4 569
Авторката,
гледай си детенцето и се радвай на живота.
Голямата любов и мъжа за теб ще дойдат когато си готова за това.
Не може само лошотии и страдания да се случват на един човек.
И след най-голямата буря изгрява слънце,просто имай сила да го дочакаш. Hug

# 57
  • Мнения: 1 894
  мъжете обичат с очите си .

глупавите мъже обичат с очите си, да. Simple Smile горе главата.

ReGeSunglasses Peace  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт