Търся добър брокер

  • 21 981
  • 56
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 1 925
Josellyn, aз познавам няколко добри брокера, казвам няколко, защото всеки е специализиран в определен тип имот и винаги, когато е имало нужда за мен или мои познати, близки са се отзовавали и помагали, коректно и най-вече в съответствие с търсенето, а не да търсиш ново строителство, 2-стаен с кухня и да те водят на сторителство от 80-те, гарсониера, преустроена на двустаен  ooooh! Пиши ми на лични за координатите им, ако все още имаш нужда.
Успех!  Peace

# 17
  • Мнения: 34
И аз се включвам с молба за контакти на добри брокери, но съм от другата страната - искам да продам жилище. Това също се оказва много трудна задача, и не знам дали ще се справя сама. Благодаря предварително   bouquet

# 18
  • Мнения: 753
Това заглавие и мен ме разсмя rotfImbo rotfImbo
Няма такова животно.
Ти му казваш какво искаш, те те водят където си поискат.Влизам в апартамента, виждам, че липсва още една стая и питам защо си губиме времето?Брокера ми обяснява как това можело да стане еди какво си, каквото го искаме?
Това, че аз търся 3 ОТДЕЛНИ помещения не го интересува.Можели сме да си го преградиме!
Купихме апартамента, който търсихме след близо 1 година обикаляне!!!!При това сама си го намерих, от вестници, интернет, всякакви обяви.Ходиш и обикаляш.
Но добър брокер просто според мен.......НЯМА!!!!

# 19
  • Мнения: 5 683
Не ги свалят от реклама, защото ги използват за набирателни. Попълват си базата данни с наематели  Laughing

Ако търсиш 1-ст. или 2-ст., няма да стане с брокер, повечето агенции не работят с колеги за малки жилища, защото гонят двоен комисион ... т.е. той може да ти предложи единствено това, което е обявено при него, а рядко има такова съвпадение на интереси. Тогава единственият вариант е звънене по обяви директно като частно лице.

А как е най-добре а търсиш жилище под наем? Със или без брокер?

# 20
  • Мнения: 101
Търси всякак. Почни с лични издирвания (основно в интернет) и, ако не сполучиш, обаждай се на агенции. Аз винаги си пускам имотите за даване под наем в интернет с моя телефон. Така съм си намерила и последните наематели.

# 21
  • Мнения: 721
И мен ме разсмя заглавието...   Crazy
Честно казано кризата попреся брокерите и вече са по-ориентирани към клиента (купувач).
При първата ми покупка брокерът не направи нищо освен да ми прати схема на апартамента, как ще изглежда и да ми осигури оглед на поляната, върху която щеше да се построи блока.
При втората покупка, след като търсех около година и след като направих над 50 огледа попаднах на "моя" апартамент, който беше с без комисион от купувача. Въпреки това брокерката до изповядването, а и след това беше ангажирана. Т.е. очевидно вършеше работа.

Сега търся брокер за продажба и ако някой вече е ползвал такъв и е доволен, моля да ми драсне два реда на лични   bouquet

# 22
  • Мнения: 527
Темата е стара, но може ли някой да препоръча брокер за Варна. Изпитан и печен Peace

# 23
  • София
  • Мнения: 30 139
а, може ли да ми пишете на ЛС номерата на брокерите, които препоръчвате.  Praynig Моя много близка търси жилище под наем в Сф.  Rolling Eyes

отнася се за Sourcherry, new leaf и други разбира се  Peace

# 24
  • София
  • Мнения: 588
Здравейте, позволете ми да Ви опонирам относно мераците да си намерите ДОБЪР брокер. НЯМА такъв освен, ако не Ви е близък приятел или роднина. Всички останали ги интересува само и единствено комисионната.  newsm10

На мен ми движеше сделката, близка приятелка бокер. Т.с собственик на агенцията.
Даже ни даде пари за капаро. Никаква грижа не съм имала за нищо. За документи или изобщо. Организираше огледи само и единствено за жилища които ние се интересуваме. Нямаше : Ама вижте го за всеки случай.  smile3512 Силно се надявам да е толкова отдадена към всички клиенти. Много точен човек е.
Хората от които купихме жилището работеха с Адрес. Егати смешниците. Те много се разочароваха, и с парите които получиха си купиха по малко жилище, като наеха нашата агенция. Покрай местенето и др. неща се сприятелихме, и са много доволни от услугите им.

Истината е, че добър брокер. .... в  БГ има около 05% от цялата сбирщина от циркаджии!

# 25
  • Мнения: 18
Много интересна тема, моля Кики, ако може да ми пише на лични кой е брокера от който е доволна, че и ние сме на тази вълна - търсим си жилище. Благодаря!  bouquet

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 258
Темата е стара, но може ли някой да препоръча брокер за Варна. Изпитан и печен Peace

Мога  Wink Ако още те интересува пиши ЛС  Peace

# 27
  • Мнения: 30
Здравей,Кики!Би ли ми изпратила координати на твоят брокер, моля!

# 28
  • София
  • Мнения: 588
Писах и на двете момичета ( или момчета ) Mr. Green

Надявам се само наистина да имате нужда от информацията!
С нова регистрация и 0 публикации на ден! Thinking

Успех на всички! Peace

# 29
  • София
  • Мнения: 30 139
Kиkи, може ли и на мен ЛС  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт