Как "понесе" малкото ви дете гърмежа от Новата година?

  • 3 284
  • 47
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 019
Моля да  споделите опит изплашило ли се е невръстното ви детенце от пукотевицата,че аз малко се притеснявам за моето. То ще спи по това време и се чудя има ли смисъл да го събудя преди 12 с цел да не се стресне още повече от тътена... От леко спя
ите е, но пък на 2 пъти е спал на мн. силно тропане от майстори (още не мога да си обясня как стана тоя "номер")... Hug

# 1
  • София
  • Мнения: 39 718
Не съм имала проблем с децата и гърмежите на Нова година. Дъщеря ми на по-голяма възраст започна да се страхува. Може би в периода 3-4-5годишна.

# 2
  • Мнения: 2 658
Като бебета (zащото големият вече отдавна не е  Wink ), никога никак не са усещали това.
С малката праzнувахме първата Н.Г., когато тя беше на 4 месеца, в една къща на наши приятели. Та отвън в 12ч имаше истинки фойерверки, целият квартал участваше  Crazy
И аz така се притеснявах, та влиzах вътре и се качвах на няколко пъти да видя дали не е будна. Ами спа си и не реагира иzобщо.
Миналата година, на 1г и 4м същата работа, нищо..
Е, таzи година не zная как ще е.. ще видим  Wink

Така че мисля, че е добре да не се притесняваш, минава и zаминава  Peace

# 3
  • софия
  • Мнения: 2 140
Миналата година нямахме проблем с гърмежите.Тази,ще видим.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Не съм имала проблеми с пукотевицата. Спят , си кротко.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 256
Миналата година на 1,5 беше, не съм имала проблеми, спеше си и не се събуди по - миналата пак така, тази година ще видим ама не вярвам да има разлика.

# 6
  • Мнения: 1 053
Миналата година Ема беше на 9 мес на НГ и намахме никакви проблеми.Заспа си и не се събуди от гърмежите.Ще видим тази НГ как ще е  Rolling Eyes.

# 7
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 374
Спал е винаги като пън. Дори и когато блокът се е люлял от резонанса на гърмежите. Много се притеснявах особенно в периода на вадене на зъби, когато се будеше няколко пъти нощем. Точно по Нова Година обаче, спа непробудно от 21 до 9ч!

# 8
  • Мнения: 1 086
Досега никой от двамата не се е будил от гърмежите по Нова година. Миналата година за пръв път дъщеря ми остана будна малко след 12 часа, защото искаше да види фоерверките.

# 9
  • Мнения: 666
Дъщеря ми беше на 10 меца миналата НГ.Не се събуди въобще,а си мислех че ще има голям рев и трудно заспиване.ИО доколкот си спомням малко бяха майките,които ми се оплакаха от шума на празника.Сега Натали е вече голяма и ще посрещне Новата Година с нас,ще гледаме зарята,ще изслушаме президента  Mr. GreenТака,че тази година не се притеснявам за шума.А това,че евентуално ще събудиш детето преси 24h не ти е гаранция,че пак ням да се ошашави от гърмежите Laughing

# 10
  • Мнения: 957
На 1 и на 2 годинки спа сега е на 3 и се надявам отново да проспи гърмежите.

# 11
  • Мнения: 4 668
Не сме имали проблеми ...
Когато беше колкото твоето се качих при него , когато започна пукотевицата , за да съм наблизо , ако се събуди или разплаче .
Като цяло - мина по - леко отколкото си мислех .

# 12
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 438
На 1 и на 2 годинки спа сега е на 3 и се надявам отново да проспи гърмежите.
И дъщеря ми на 1 и 2 годинки спеше без да я стреснат гърмежите. Миналата година(на 3г) въобще не си легна и изкара с нас до 01ч. Забавляваше се и беше голяма еуфория. За тази година ще видим. Laughing

# 13
  • На морето!
  • Мнения: 5 726
Синът ми проспа само първата си Нова година. Следващите е бил буден и е празнувал с нас. На зарята и големите бомби плаче, много се плаши. Тази година на "откриването" на Коледното дръвче пак имаше заря и той пак плака, този път беше точно над нас и той се страхуваше, че ще ни падне отгоре, та като не я виждаше беше спокоен  Rolling Eyes

# 14
  • Мнения: 2 477
Досега синът ми винаги е празнувал Нова Година при едната си баба, която живее в близък по-малък град, където пиратките, гърмежите и всякакви простотии са в пъти по-малко. Не мисля, че ще му понесе да спи вкъщи, на тази "пиратска" война, която се случва на 31.12.

Общи условия

Активация на акаунт