Чудесата в моя живот!

  • 27 374
  • 163
  •   1
Отговори
# 15
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 727
Прекрасна тема....  bouquet

# 16
  • Мнения: 1 568
Едно от чудесата ми....

Нямах деца осем години.
Лекарите казаха че никога няма да имам.
Преди 11 години реших да постя в името на това Бог да ме дари с дете.
Бяха Великденските пости, които са много дълги.
Започнах, беше ми трудно, едва издържах.
Оставаха може би 10 дни до края, когато се оказах на гости, на село, където домакините готвеха вкусни гозби с месо.
Цялата къща ухаеше.
Направо се побърквах.
В един момент останах сама в стаята, селска къща, печка на дърва, до печката в една касетка дървата и куп стари вестници за разпалки.
Та останах сама и си казах на ум: Господи, прости ми, но не мога повече, ще ям.
Щастлива и чакаща ухаещите манджи посегнах към един вестник от тези за разпалки: стари, смачкани, събирани от предходните години....
Отварям първата страница и се зачитам......

Притча:
Имало едно време една жена, която нямала деца Shocked
Тя решила да спазва пост, но не могла да удържи до края и се канела да спре, когато и се явява Ангел-Господен и и казва че Бог го праща, за да и каже че ако издържи поста ще изпълни едно нейно желание.
Тя с надежда промълвила молбата си да има дете.
Спазила поста до края и Бог я възнаградил!
 #Crazy #Crazy #Crazy

Вярвате ли ми че се бях вцепенила на мястото си?! #Crazy #Crazy #Crazy
Не можех да повярвам, треперех.
Казах си: прости ми Господи!
Удържах и аз своя пост до края и няма и два месеца бях бременна!  Hug


Последна редакция: пн, 13 дек 2010, 09:01 от Маргало

# 17
  • Мнения: 169
Маргало   bouquetНастръхнах цялата , и аз много пъти съм си мислила , да постя в името на здравето на детето ми  Rolling Eyesсамо , че досега , само с мислите си останах , но ти ме надъха  Hug

# 18
  • Мнения: 1 568
Маргало   bouquetНастръхнах цялата , и аз много пъти съм си мислила , да постя в името на здравето на детето ми  Rolling Eyesсамо , че досега , само с мислите си останах , но ти ме надъха  Hug


Чудесата са около нас!
Аз вярвам!
Повярвайте и вие! Hug

# 19
  • Мнения: 730
Прекрасна тема   bouquet Благодаря,  Simple Smile

Когато си помисля за някакво чудо се сещам винаги за моите две деца, няма по-голямо чудо от появата им. Simple SmileА, останалите чудеса просто следват..ще споделям и аз....

Последна редакция: пн, 13 дек 2010, 09:31 от Dani Avramova

# 20
  • Мнения: 1 568
Прекрасна тема   bouquet Благодаря,  Simple Smile

Когато си помисля за някакво чудо се сещам винаги за моите две деца, няма по-голямо чудо от появата им. Simple SmileА, останалите чудеса просто следват..ще споделям и аз....


За твоите чудеса нямам търпение Hug
Като се има предвид че ти си чудо!

# 21
  • Мнения: 730
Всеки Е! Няма изключения, едни малки чудеса, ходещи по земята....и радващи се на други чудеса...

# 22
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Прекрасна тема.Поздравления за авторката и,и за всички които споделят своите чудеса   bouquet

Аз мога да кажа за моето най-голямо чудо..Бебето което така и не успя да се роди,но успя да ме научи на много неща,да ме тласне към Духовното,към Рейки и към Дани Аврамова-по-голямо чудо от нея няма Hug  bouquet.Благодарна съм с цялото си сърце на нея,и на Духовните водачи,и Ангелите които са непрекъснато с мен и ми помагат.след няколко месеца,очаквам появата и на другото чудо,дългоочакваното от нас бебе.Следващото чудо,което ще ми даде някакъв урок.Да не забравям все пак и Прекрасният си син.
На всички тези Чудеса,Благодаря от сърце Heart Eyes

Ще следя темата,и ще споделям моите Чудеса...

# 23
  • Мнения: 6
О, и аз искам да благодаря на моята мастерка, която също е Дани Аврамова!))) Тя беше човека който бе неотлъчно до мен и продалжава да е! Тя е човека, който всъщност ме накара да повярвам в Чудесата! Защото всеки човек е преживял някакво чудо, но не всеки го е оценил и разбрал!

Чух за първи път за Рейки един четвъртък следобед, когато ми се обади една приятелка, с която не се бяхме виждали от 2 години и бяхме си изгубили координатите (няма нищо случайно на тоя свят). След като затворих телефона започнах да чета темата за Рейки тук, прочетох и двете теми за 48 часа и вече знех, че това е което търся. В събота се сварзах с Дани и в понеделник рано сутринта вече имах първата си инициация!))) Така започна всичко при мен! От тогава тя е с мен денонощно, винаги има отговори и време за всичките ми въпроси, колкото и глупави да са те!))) Винаги ще намери начин да ме успокои, колото и да бях отчаяна, сякаш има вълшебна торба и винаги има какво да ми извади от там да ме зарадва, тя е като дядо Коледа!)))

Аз нямам майка, и не знам много какво е да имаш, но ако имах бих искала да е като теб, Дани! Обичам те от цялото си сърце и душа! Ти си моя Ангел! Бог да те благослови!  Hug

Последна редакция: пн, 13 дек 2010, 16:01 от lz3mi

# 24
  • Мнения: 1 568
И аз искам да се поклоня на моята Мастерка-Дани Аврамова!!! Hug
Дани ме научи да вярвам че аз съм най-голямото чудо на света.
С Рейки живота ми потече...с Рейки направих съзнателната си връзка с Бог!

Не пуша от повече от два месеца благодарение на Рейки, аз нищо не направих...
Идея нямам как стана!
А бях пушач 20 години, един ден се сетих че съм забравила да пуша....
Рейки ме срещна с едни от най-прекрасните хора в моя живот!!!


# 25
  • Мнения: 90
lz3mi и Маргало, много ме развълнувахте с вашите разкази!   bouquet  bouquet  bouquet Колко чудесно е, че всичко ви се е наредило добре накрая! Наистина е чудо!

Е и аз съм при Дани Simple Smile И много мога да я хваля!!!  Heart Eyes  bouquet

# 26
  • Мнения: 6
Ами темата е за Чудеса, хвалене и благодарности! Всичко негативно вън! И от душите ни също!)))
Светлина и Любов! Hug

# 27
  • Мнения: 90
чудото е в нас самите - само трябва да се огледае в правилната посока и да осъзнаем че го виждаме;

чудото е около нас  - във всичко без изключение - и в хубавото и в лошото;
чудо е, че ни има тук и сега;
чудо е, че всички, с които сме се срещнали по някакъв повод и по някакъв начин са влезли в нашата орбита, са се озовали на наата писта;
чудо е да си спомним
какво можем, кои сме защо сме

чудото го правим сами
остава да осъзнаем че можем да съ-творяваме

благодаря на себе си

това е достатъчно, защото всичко е едно
самите ние не сме отделени от останалата част от всемирния безкрай

# 28
  • Мнения: 1 568
Каквото съм поискала с цялото си сърце и душа винаги се е сбъдвало!
Винаги! Hug

# 29
  • Мнения: 1 568
Момичета, днес ми се случи Чудо  Hug
За пореден път!
Може би е заради това че толкова много вярвам в чудеса!
Няма да го спомена все още, но повярвайте ми, АЗ СЪМ НАЙ-ЩАСТЛИВИЯ ЧОВЕК НА СВЕТА!
Искам да благодаря на моите Ангели-тук на Земята!
Благодаря ви, от цялото си сърце!!!!
Съдбата ми "подсказа" моето чудо днес и ми прати Ангел и в чашата ми от кафе Hug

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs695.snc4/63531_149 … 1781_658574_n.jpg

Преди години пак съм виждала важни неща в чашата си, макар че не съм вярвала Hug

Дано ви заразя и да вярвате във вашите чудеса!
Защото чудеса има и те се сбъдват!

Общи условия

Активация на акаунт