Забраненият плод (Aşk-ı Memnu) ~ 19

  • 52 806
  • 727
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 2 304



Забраненият плод








Продукция: Kanal D (Türkiye 2008/2010)
Римейк на сериала на TRT от 1975г. "Aşk-ı memnu"
По eдноименния роман на Халит Зия













bTV 20.00ч - ОТ СРЯДА ДО ПЕТЪК












АНОНС :



Динамичният сюжет, модерната визия и успешният подбор на актьорите нареждат поредицата сред най-гледаните програми в държавите, в които се излъчва. Звездата от "Перла" и "Двама завинаги" и любимец на българските зрителки Къванч Татлъту се завръща в ефира в тази съвременна история за невъзможната любов и раздялата.

Изпепеляващата любов на Бехлюл (Къванч Татлъту) и Бихтер (Берен Саат) е на път да разруши вековни семейни традиции. Бихтер е красива млада жена, която се опитва да преодолее загубата на баща си, като отстоява ценностите си. Тя е изправена пред безскрупулната си майка в условията на едно рухнало семейство. Чувството, че остава неразбрана от най-близките си може би е на път да бъде преодоляно, когато среща Аднан Зиягил (Селчук Йонтем), в когото припознава сродна душа. Аднан е от буржоазно семейство, богат вдовец с 2 деца - тийнейджърката Нихал и малкия Бюлент. Бихтер свързва живота си с него, въпреки несъгласието на майка си и въпреки голямата разлика във възрастта. Тя чувства, че най-после е намерила спокойствие и разбиране..., докато животът не й поднася драматичен обрат.

Точно когато мисли, че е намерила покой, Бихтер среща Бехлюл – племенник на Аднан. Любовта между двамата млади пламва веднага. Ще бъдат ли достатъчно силни, за да отстояват любовта си? Ще се откажат ли от уредения си живот? Ще преосмислят ли ценностите си? Как една любов може да преобърне живота на цели семейства? Отговорите зрителите ще научат от хитовия сериал "Забраненият плод", от 1 декември, от 20:00 часа по bTV.












В ролите:














Значение на някои имена :


Bihter = много добра
Behlül = усмихващ се често
Nihal = романтично настроена, весела
Andan = як, здрав
Firdevs = една от райските градини (мисля, че беше шестата)
[/color]
 










Официален сайт на сериала 











Снимки от сериала:





 



 

 

 







Старите Теми:




ТЕМА 1, ТЕМА 2, ТЕМА 3, ТЕМА 4, ТЕМА 5ТЕМА 6, ТЕМА 7, ТЕМА 8, ТЕМА 9ТЕМА 10ТЕМА 11, ТЕМА 12, ТЕМА 13, ТЕМА 14, ТЕМА 15, ТЕМА 16, ТЕМА 17, ТЕМА 18,




   
     

   Епизодите от Алекс 

   Епизодите в gledaiseriali.com 

   Епизодите в zamundai.com 

   


Резултати на анкетата от тема 18








ВХОД СВОБОДЕН за всякакви мнения и по всяко време от филма - настояще и бъдеще.





Приятни минути в темата     










# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 33 999

Добро утро! Честита нова тема.
Да видим довечера какво ще се случи.

# 2
  • Мнения: 11 980
Добро утро!  bouquet


Тюуу,язък за тоалетите,прическите и уроците по танци....

Снежи ,честит имен ден на патерици Embarassed  bouquet

Magosniwa,пак си се постарала да направиш темата красива Hug

Мариана,мерси за кафето Laughing

# 3
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
Добро утро Hug Hug Hug

Magosniwa   браво за новта тема

да ви кажа аз се издразних на Бихтре снощи.Тя за парите ни лук яла ни лук мирисала , а мн добре си знаеше и веднага ще търси сметка, ама май от себе си трябва да почне--бб както каза Бехлюл по нататъка във филма  - "Ти наистина си дъщерята на Фирдес!"

# 4
  • Мнения: 3 243
ДОБРО УТРО БЛАГОДАРЯ ЗА НОВАТА ТЕМА

# 5
  • Мнения: 6 657
Честита тема!   bouquet
Страхотно е оформена-както винаги!  Laughing

# 6
  • Мнения: 11 980



Aднан като го погледна и ми прилича на Ферди мравката,може би заради кръглите очи... Rolling Eyes и ореола от четина около устата

-----------

Как това красиво младо момиче, няма да погледне такъв левент като Бехлюл!Приготвила се за първа брачна нощ,а чичи и дума да се наспи и бац една целувчица по челото..Ех чичо,чичо млада булка не се кара да спи ...И с риск пак да се повторя за брадата и тостестерона,но Аднан бей сигурно затова ходи небръснат,да покаже колко му е голям мерака...по младата булка...та затова спи в работилницата Confused

Последна редакция: ср, 15 дек 2010, 08:46 от Slawena

# 7
  • Мнения: 6 657
Да споделя нещо.........  Laughing
Нихат през цялото време снощи ми приличаше на актьора от "Бягство от затвора"-Доминик Пърсел



Какво ще кажете???  newsm78

# 8
  • Мнения: 11 980
biskit ,наистина има прилика,но Доминик Пърсел си е по хубав

# 9
# 10
  • Варна
  • Мнения: 2 304
И аз харесвам Доминик Пърсел повече  Heart Eyes
Доколкото знам в рода му има доста раси и чернокожи и затова е толкоз хубав  Grinning

# 11
  • Мнения: 31 085
Да има някаква прилика и за мен.

# 12
  • Мнения: 11 980
Нали снощната сватба ме заслепи и неповторимото държание на Фирдевс,забравих да честитя на Чичи новата булка.

Честито Аднан бей,че си сложи таралеж с мутирали бодли в гащите с новата булка! Mr. Green

# 13
  • Мнения: 5 138
Добро утро и от мен и благодаря за хубавата нова тема   bouquet  bowuu
Още от първия епизод като го видях Нихат го оприличих на Д. Пърсел, не е много приликата но на пръв поглед напомня за него.

За анкетата отговорих Сонгюл, колкото и жени да има около него, с нея някак си имаше най-много химия и като я гледам до Къванч стои като едно нежно допълнение, абе много си подхождат и това е.

# 14
  • Мнения: 1 296
Благодаря за новата тема, както и на всички ви, че я разнообразявате и допълвате с информация, коментари и снимки  bouquet
Относно анкетата - гласувах за Сонгюл, защото ми е симпатична и приятна от Инджито Peace

Общи условия

Активация на акаунт