За галеното име

  • 21 234
  • 126
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 501
Към дъщеря ми се обръщат с много умалителни - Дари, Даре, Дара,Дарка,Дарче, Даренце,аз си я наричам просто Дария,не че не харесвам умалителните,а така свикнах.
Аз съм с кратко име,но пак успяват да го умалят  ooooh! Най-честите обръщения са Пепи (от родителите ми) , Пете,Петенце (от приятелите),чувала съм и ужасни като Петьофи,Петруно и т.н.  Sick но са единични случаи.
А за обръщение към Павел,за мен е по-приемливо Павле ,отколкото Павеле.

# 61
  • Мнения: 4 555
И на мен ми е любимия подфорум Party
И на мен ми беше тук най-якото местенце  Confused
Защо беше?Вече не е ли? Rolling Eyes
Тонът напоследък малко се смени. Някои новодошли взеха да раздават правосъдие и във всяка тема има по някое заяждане. Като че ли не е толкова ведра атмосферата, както преди. А може само на мен така да ми се струва.

# 62
  • Мнения: 399
ЕлорКа (понеже сме в тема за галени имена Laughing ) :,не се вглеждай толкова много  Wink "Силните са великодушни!"  Hug И аз се нервирам понякога,пиша,трия и си свиркам! Party

# 63
  • Мнения: 6 992
И аз се нервирам понякога,пиша,трия и си свиркам! Party
И аз така. Колко поста съм изтрила, за да не накърня нечии чувства  Crazy

# 64
  • Мнения: 4 569
И аз се нервирам понякога,пиша,трия и си свиркам! Party
И аз така. Колко поста съм изтрила, за да не накърня нечии чувства  Crazy
И аз се старая да пиша учтиво,но понякога е доста трудно.
Трябва да спра да влизам в темата за Анна/Ана. Whistling

# 65
  • София
  • Мнения: 291
И аз се нервирам понякога,пиша,трия и си свиркам! Party
И аз така. Колко поста съм изтрила, за да не накърня нечии чувства  Crazy
И аз се старая да пиша учтиво,но понякога е доста трудно.
Трябва да спра да влизам в темата за Анна/Ана. Whistling
Аз не мога да си кривя душата така!  Naughty
Знаех си, че има и друг, който се е из дразнил от тази тема ...  Hug

# 66
  • Мнения: 8 891
Чак толкова... Преди се връзвах повече, сега все по-малко ми пука. В крайна сметка пиша за собствена разтуха, т.е. от чист егоизъм. Че някой не бил на кеф днес и му се спори... е, здраве да е, ако си намира опоненти – да спори Peace Гледам в прав текст да не обидя някой, но и да не съм правилно разбрана, вече не ми се оправдава. И, да, има хора, които често изопачат думите ти и искат тяхното мнение да доминира...
Ами да идва вече пролетта, че пощурях у нас  Praynig

П.П. Една мама имаше трудната задача да измисли имена за близначета-момиченца с „в” и „ж”. Как се справи, някой знае ли?

# 67
  • Мнения: 4 569
П.П. Една мама имаше трудната задача да измисли имена за близначета-момиченца с „в” и „ж”. Как се справи, някой знае ли?
Вяра и Жана.Според тази мама се е справила много добре. Peace

# 68
  • София
  • Мнения: 291

... П.П. Една мама имаше трудната задача да измисли имена за близначета-момиченца с „в” и „ж”. Как се справи, някой знае ли?



Ама такава тема ли е имало? Аз къде съм била!?!  Rolling Eyes

# 69
  • Мнения: 399
...Ами да идва вече пролетта, че пощурях у нас  Praynig
...
Охх,така е...сезона е виновен...не стига ,че пощурях,ами и надебелях! Crazy Crossing Arms

# 70
  • София
  • Мнения: 291
...Ами да идва вече пролетта, че пощурях у нас  Praynig
...
Охх,така е...сезона е виновен...не стига ,че пощурях,ами и надебелях! Crazy Crossing Arms




И тортите ...  Laughing

# 71
  • Мнения: 4 569
...Ами да идва вече пролетта, че пощурях у нас  Praynig...
Охх,така е...сезона е виновен...не стига ,че пощурях,ами и надебелях! Crazy Crossing Arms
И тортите ...  Laughing
Аз пък съм в депресия и не знам защо.Гаджето ще ме побърка защо се държа сопнато и студено /а аз наистина не знам/. Confused

# 72
  • Мнения: 8 891
Вяра и Жана.Според тази мама се е справила много добре. Peace
Да, добър избор Peace

Много добре си знам основния източник на депресия - студа и зимата. Не сме излизали вън от миналата неделя Mr. Green

# 73
  • Мнения: 15 379
Гаджето ще ме побърка защо се държа сопнато и студено /а аз наистина не знам/. Confused

Каква зодия е Mr. Green?

# 74
  • Мнения: 4 569
Гаджето ще ме побърка защо се държа сопнато и студено /а аз наистина не знам/. Confused
Каква зодия е Mr. Green?
Скорпион.Казвам му аз "скъпи,не си виновен ти-ми що аз си го отнасям"?Е, Banghead

Общи условия

Активация на акаунт