Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 25 дек. 2010, 19:35 ч.

За галеното име

• 17 263
  • 126
  •   1
Отговори
# 120
  • Пловдив
Никола-Нико и Ник ми харесват като вариант.Може и Нини,Нино ама малко женско идва.
Аз познавам мъж, който се казва Нино. Че и синът му е кръстен на него и той е Нино.

# 121
И аз познавам Нино, че и Нено.

# 122
Имаше една детска книжка, където главният герой беше момче на име Нино. Ставаше въпрос нещо за една топка, ама не помня. Струваше ми се много сладко това Нино.

# 123
  • София
ние в гимназията имахме един Нино...явно си се среща това име...

# 124
  • Пловдив
SDK31, все пак краткото Ники много добре запазва смисъла на цялото Никола, не е просто само две срички за по-кратко. Иначе и аз не измислих галено име за моята Диляна, освен Дилянка Laughing уж не харесвам окончанието -ка. Диди, Дидка не ми допадат, но и така ще ù казват. Да, ние даваме едно име на детето си, влагаме някакъв смисъл, но все пак не можем да наложим на другите да възприемат името и детето ни както нас.
Родителите ми ме наричт Дилянче,а Дидка има звучало като"Дида-шилето",не знам защо newsm78
Обаче имам познати,които ме наричат Дидка и не ми е проблем.Синът ми се казва Божидар,а родата на мъжа ми масово го нарича Божко-много се дразня на това име.Май умалителните дразнят повече родителите,отколкото децата,пък били те и на по-зряла възраст.
Това исках да обясня с дългия си пост,дано сте ме разбрали Peace

# 125
Да побутна темата - как е галеното име на Дамян и на Марио?
На Дамян може би "Дими" ... ?

# 126
Не мисля, че имат.
Познавам един Дамян и един Марио.
Единия винаги си беше Марио, а другия Дамян или Дамяне.

Общи условия

Активация на акаунт