В момента чета ... -4

  • 40 300
  • 726
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 4 406
И аз къде блейкам   Crazy

Току що прочетох:
                       

Въпреки, че Амели Нотомб и тук се припокрива с други нейни книги, много ми допадна.

Сега, по-точно от месец  "Дона Флор и нейните двама съпрузи". Нещо бавно ми върви.

# 17
  • Мнения: 59
Мисля да започна Синеоко момиче на Джоан Харис след Нова Година Simple Smile

# 18
  • Мнения: 503
И аз много го хатесвам, buttinsky, затова питам. Благодаря!

# 19
  • Мнения: 511


Това чета сега. Много е приятно.

# 20
  • София
  • Мнения: 6 219
В момента дочитам Никълъс Спаркс "С дъх на канела" Не бих си губила времето отново с такава книга. Филма повече ми харесва (това се случва за първи път през живота ми).

След това ще зачета "Вода за слоновете" Сара Груън

# 21
  • Мнения: 3 033
Хорхе Букай "Да се обичаме с отворени оч",по средата нещо запецнах, доскуча, но има какво да се вземе от нея де, ще я дочета...

# 22
  • Мнения: X


Това чета сега. Много е приятно.
Да, и много тъжно Simple Smile

# 23
  • София
  • Мнения: 64

Началото е интересно, харесва ми и това, че има много информация за Гренлания, Дания, ескимосите и въобще за живота много на север...

# 24
  • Мнения: X
На мен тази книга ми стана най-скучна баш на "най-интересното" Laughing

# 25
  • Мнения: 2 478
Хорхе Букай "Да се обичаме с отворени оч",по средата нещо запецнах, доскуча, но има какво да се вземе от нея де, ще я дочета...

Сега тъкмо я започвам, но се чудя първо тя или "Портретът на Дориан Грей".

# 26
  • София
  • Мнения: 973
Amidala мерси , напоследък някои от книгите на Кинг не ми допадаха и затова питах.

"Портретът на Дориан Грей" случайно ми беше попаднала на компютъра и уж да и хвърля поглед и така се зачетох  малко. За съжаление не можах да я дочета , неудобно е от компютър и щях да си я купувам и забравих. Тъкмо се чудех какво да започвам ново и Le Soleil  ме подсети Simple Smile Мисля, че ще ти хареса Wink

# 27
  • Мнения: X
И аз много го хатесвам, buttinsky, затова питам. Благодаря!
Всъщност има и пасажи от книгата, които са в мерена реч или пък като бял стих. Абе, заслужава си Peace

# 28
  • Мнения: 503
"Портретът на Дориан Грей" е чудесна книга. Четох я в ученическите си години, но помня доброто впечатление.

# 29
  • София
  • Мнения: 5 828
Лизи, благодаря Simple Smile
И аз съм я чела като ученичка, може би е време да си я припомня.

Общи условия

Активация на акаунт