E-bay риск или изгодна покупка

  • 1 497
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 978
Погледни фиидбак-а на продавача. Риск е да се купува от нови продавачи, но ако са със стотици позитивни отзиви тогава няма страшно

Мира, само имайте предвид, че feedback може вече да се закупи. Както и внимавайте и четете дребния шрифт.

# 16
  • Мнения: 4 399
...или просто си ги изтегли обратно от сметката, като некоректно изпратена сума (грешка).

Това е прекалено хубаво zа да е наистина въzможно Wink.
.....


Биба и аз бях много изненадана да разбера, но в рамките на 2 седмици можеш да прекратиш плащането и да си върнеш парите обратно. Това не е само за електронната търговия, но за всякакъв вид разплащания. Мъжът ми беше привел на зъболекаря ми 1500? вместо 150? и ни се наложи да се възползваме от тази възможност, та тогава разбрахме и ние че съществува.

# 17
  • Мнения: 3 880
...или просто си ги изтегли обратно от сметката, като некоректно изпратена сума (грешка).

Това е прекалено хубаво zа да е наистина въzможно Wink.
.....


Биба и аз бях много изненадана да разбера, но в рамките на 2 седмици можеш да прекратиш плащането и да си върнеш парите обратно. Това не е само за електронната търговия, но за всякакъв вид разплащания. Мъжът ми беше привел на зъболекаря ми 1500? вместо 150? и ни се наложи да се възползваме от тази възможност, та тогава разбрахме и ние че съществува.

Tова zа нулите в повече или объркан номер на сметка и аz съм го чувала, че има въzможност да се оправи греШката, но да преведеШ на частно лице 100 евро и после да кажеШ, че си се объркал и иzобЩо си нямал намерение да превеждаШ ниЩо.... newsm78 едва ли Ще ти повярват Wink
Поне до преди няколко години, докато учех оЩе, ни учеха, че в такъв случай можеШ само да се надяваШ, че отсреЩният Ще е коректен или пък неговата банка Ще го притисне достатъчно да ги върне... Но не споря де, zаЩото вратички винаги има, особено при банките, които са ми пълна мъгла Embarassed Wink

# 18
  • Мнения: 112
Да , Биба е права. Ние веднага опитxme da si izteglim obratno parite. iskaxme da minen s nomera che az sam gi ´prevela i maja i i toi gi e prevel , i zatova si gi iskame obratno . No absolutno ni otkazaha ot bankata ( Haspa ).Kazaxa che samo advokat moje da iztegli parite obratno

# 19
  • Мнения: 636
И на мен ми върнаха парите след недоставена стока. Не беше от Е-бай, но пак онлайн покупка. Доставката беше 2 месеца след заплащането. Минаха си двата месеца и след като нищо не полу4их, тръгнах да си търся парите.
Оказа се, 4е имам защита от 2 места - от кредитната карта и от пайпал. Кредитната компания запо4на да разследва слу4ая, макар и да бяха минали 2 месеца. С пайпал не съм се свързвала, но ми пратиха писмо, 4е при следващ слу4ай мога към тях да се обърна. Явно кредитната компания и пайпал са работили заедно. Полу4их си по4ти пълната сума (с малки удръжки за банкови такси)

# 20
Az sam mnogo dovolna i pazaruvam chesto ot Ebay. Do sega ne mi se e sluchvalo da ne mi izpratjat neshto, samo vednaj pratkata se zabavi dosta vreme, no vse pak pristigna!  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт