Неразливаема чаша

  • 2 510
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 830
И аз съм страшно доволна от Авент . Да тече ?!?! Направо ме изненадвате ! НИкога не се е случвало - за 2 год и половина . Сменила съм само един комплект накрайник и съпътстващите го клапани  и то защото ги оцветих със сок и ме дразнеха ! Дъщеря ми спи всяка божа вечер с тази чаша в леглото си , мия я всеки ден , всяка вечер я пълня с вода .  
Скоро купих и за малката , пак Авент естествено , но с мек накрайник - до сега никакъв проблем .
Да не би да не ги сглобявате правилно ?
Имах и някаква немска с подобен клапан , какъвто Бобо описва - е , 2 здрави тръскания и клапана пада вътре в чашата и тече ли течееее Simple Smile)

# 16
  • Мнения: 1 975
Цитат на: nadia
И аз съм страшно доволна от Авент . Да тече ?!?! Направо ме изненадвате ! НИкога не се е случвало - за 2 год и половина . Сменила съм само един комплект накрайник и съпътстващите го клапани  и то защото ги оцветих със сок и ме дразнеха ! Дъщеря ми спи всяка божа вечер с тази чаша в леглото си , мия я всеки ден , всяка вечер я пълня с вода .  
Скоро купих и за малката , пак Авент естествено , но с мек накрайник - до сега никакъв проблем .
Да не би да не ги сглобявате правилно ?
Имах и някаква немска с подобен клапан , какъвто Бобо описва - е , 2 здрави тръскания и клапана пада вътре в чашата и тече ли течееее Simple Smile)


Dobre de........ ne teche..........
Ami az deto sum smenila NQKOLKO vida chashi na AVENT i vsichkite protekoxa otstrani ........... ??? ... az li sum slqpa ili................. kakvo....???
Sglobqvala sum gi PRAVILNO i sum se opitvala da gi uplutnq kolkoto moge poveche... no ne stana  Sad
Edinstvenoto koeto beshe xubavoto v avent chashite e che sa mnogo meki i gumeni na kapacheto.......... Inache ne bqx dovlna kato cqlo Sign Exclamation

# 17
  • Мнения: 830
МОже и аз просто да съм имала късмет с Авент-а , знам ли ?

# 18
  • Мнения: 507
От каква възраст могат да се ползват тези чаши?

# 19
  • Мнения: 2 006
Цитат на: pepa
От каква възраст могат да се ползват тези чаши?
Ами зависи от бебо Grinning на етикетите пише от 6 мес.,но има разли4ни бебоци Stuck Out Tongue

# 20
  • Мнения: 883
Здравейте! Кажете някоя от вас купувала ли е "магическа чаша" и доволни ли сте от нея? Днес ми подариха една такава на "Нук", но изобщо не разбирам какво трябва да се направи, за да потече вода? В упътването пише, че трябва да се натисне една част от капака на чашата- е, натискам я, но пак не пуска?

# 21
  • Мнения: 3 550
Моя позната има такава чаша на Авент и казва, че тече.

# 22
  • У дома, при моето семейство
  • Мнения: 648
Аз купих една на Чико, много е сладурска само че бебка неможе да разбере че това нещо пуска вода. Тя я ползва за играчка, а не за пиене.

# 23
  • Букурещ
  • Мнения: 7 826
#Shocked  #Shocked  #Shocked  #Shocked  #Shocked

# 24
  • Мнения: 390
И ние сме с чаша на Дисни. На нашата има нарисувано едно оклюмано магаре, а около него летят пеперуди.  Laughing  Laughing  Laughing  Доволна съм много. За два дни ползване и бебка се научи доста добре да пие от нея. Когато започнах да й давам да пие вода от нея, беше на около 5,5 месеца. Сега пие сама от нея и даже се чудя дали да не започна млякото да й го давам с чаша, за да не се мъчи вече с тия беберони.

# 25
  • Букурещ
  • Мнения: 7 826
Цитат на: pepita24
за да не се мъчи вече с тия беберони.



ама разбира се, щом се мъчи с тия биберони, в никакъв случай не трябва да мъчиш детето, да не си някоя мъчителка?

# 26
  • Мнения: 4 358
Аз купих само накрайник, защото всичките шишета на Оги са на Авент.
Мойто диване така и не пожела да пие от накрайника... добре че не купих скъпа чаша.

# 27
  • Мнения: 189
Може ли да се научи детето направо от твърд накрайник да пие  или трябва да е пило от мек? Според вас как става по-лесно?

# 28
  • София
  • Мнения: 9 374
С две ръце съм за Нуби. Вече взех на Лори такава.  Simple Smile

# 29
  • Sofiа
  • Мнения: 3 235
И нашата е на Нуби. Боби много я харесва, пие от нея без проблем, а освен това накрайника и е от много хубава мека гума и с голямо удоволствие си чеше венците с него. Напоследък за съжаление не му я давам, защото единственияв начин да го приспя е със шишето с вода Sad

Общи условия

Активация на акаунт