За половия живот след раждане

  • 6 404
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 37
Здравейте, мамчета!
 От доста време влизам във форума, но чак сега се регистрирах.
 Искам да ви питам:
Откога започнахте с воденето на полов живот след раждането?
 Бебчето ни е вече на 2 месеца, а аз все още се страхувам. Е не че не пробвахме, но страшно болеше. Имам чувството, че все още е рана. Знам, че си зависи от самото раждане, а при мен то беше доста трудно - имах 3 външни и няколко (не знам точно колко) вътрешни шева.
 Ще се радвам да споделите и да ми кажете ако има някакви мерки за по безболезнено протичане на това толкова "очаквано завръщане"!!!
   Предварително ви благодаря!!!

# 1
  • Мнения: 37
Цитат на: Grey
Здравейте, мамчета!
 От доста време влизам във форума, но чак сега се регистрирах.
 Искам да ви питам:
Откога започнахте с воденето на полов живот след раждането?
 Бебчето ни е вече на 2 месеца, а аз все още се страхувам. Е не че не пробвахме, но страшно болеше. Имам чувството, че все още е рана. Знам, че си зависи от самото раждане, а при мен то беше доста трудно - имах 3 външни и няколко (не знам точно колко) вътрешни шева.
 Ще се радвам да споделите и да ми кажете ако има някакви мерки за по безболезнено протичане на това толкова "очаквано завръщане"!!!
   Предварително ви благодаря!!!

# 2
Здрасти и аз съм като теб с три външни и незнам колко вътрешни шева и започнах отново половия си живот някъде на 50я ден след раждането. И  мен първите няколко пъти ме болеше и не ми беше кой знае колко приятно Sad , но болката не беше като от рана, а по-скоро като че ли бях девствена /чувствах се много тясна -за мое голямо учудване Shocked /. Все се майтапим че сигурно доктора е направил някой друг шев повече Wink . Постепенно нещата се опавиха. Но ти не се насилвай. Може раната да не е заздравяла , а може да е на чисто психическа почва тази болка. Отиди на гинеколог за да потвърди той дали всичко е на ред и дали си готова за полов живот и ако е така ще видиш че като се успокоиш нещата със секса ще се наредят. Успех Laughing

# 3
  • Мнения: 6 206
Да, и според мен трябва докторът да каже кога може секс. Отначало като ме изписаха от болницата му казвах "Хайде, докторе, да падат тези конци, че да мога да спортувам, че и секс да правя." Той ми отговори, докато не ти кажа, нито спорт, нито секс. Е, каза ми чак към 50-ия ден от раждането. Сексът оттогава го практикувам добре, но спортът ми се опъва нещо.

# 4
  • Мнения: 289
И мен след първото раждане ме болеше и имах чувството, че отвътре съм суха като шкурка и че всичко ми стърже Laughing , първите няколко пъти беше така, ама аз да не ви обяснявам колко вътрешни шева имах! Оглавявам класацията за още няколко години напред! Но на второто и третото ми раждания се отървах без вътрешни шевове и после нямах проблеми от този род. Явно всичко е от вътрешните шевове. Ние нищо не сме предприемали за проблемите ми след първото раждане, просто след няколко тромави опита всичко се нагласи от само себе си и това стана на 2. или 3. месец след раждането.

# 5
  • Мнения: 910
Az sushto imah dosta vutreshni shevove, no imashe diskomfort samo purvite 2 puti mai beshe... Neka mujut ti da bude vnimatelen. Az chuvstvah che neshto mnogo me opuva, no se otpusna s vremeto. Vchera mi goriha ranichka i doktorkata kaza, che sa se prestarali pri zashivaneto i sa me napraviili tiasna... Pri pregleda mi beshe adska muka, no pri seks vsushtnost sega si e mnogo got!  Wink

# 6
  • Мнения: 910
Zabravih da kaja, che predi da pravim seks izchakahme da spra da kurvia i posle biah v bolnitsa... moje bi niakade 50 dni....  Confused

# 7
  • Мнения: 211
И аз имах шевове, не зная колко Grinning  Месец и половина след раждането и аз се чувствах точно както казват другите момичета - като девствена Confused:  Sign Exclamation Болеше ме много. След 2 месеца беше по-добре, но пак беше не много приятно. Постепенно нещата се оправят, може би трябва време да зарастне раната.

# 8
  • Мнения: 5 500
Аз имах 4 външни, а вътрешните не се казват Wink Удивително бързо ми заздравя раната, правихме любов около две-три седмици след раждане, защото на мен и кървенето ми спря много рано, около пет дни след раждане. Интересното беше, че първия път след раждането, беше като първия път въобще. Много тясно и малко болеше, ама само първия път Wink
Извода е, когато се почустваш добре тогава.

# 9
  • Plovdiv
  • Мнения: 309
И аз съм с 5 външни шева и още ме наболява при полов актИмаи нещо на психична нагласа.Болката от преживяното може би Rolling Eyes Но мисля че с времето всичко ще си дойде.Търпение.Но между другото с първото ми раждане не беше така.Имах само вътрешни обаче и не чуствах никаква болка.

# 10
  • Мнения: 1 975
Цитат на: Grey
Здравейте, мамчета!
 От доста време влизам във форума, но чак сега се регистрирах.
 Искам да ви питам:
Откога започнахте с воденето на полов живот след раждането?
 Бебчето ни е вече на 2 месеца, а аз все още се страхувам. Е не че не пробвахме, но страшно болеше. Имам чувството, че все още е рана. Знам, че си зависи от самото раждане, а при мен то беше доста трудно - имах 3 външни и няколко (не знам точно колко) вътрешни шева.
 Ще се радвам да споделите и да ми кажете ако има някакви мерки за по безболезнено протичане на това толкова "очаквано завръщане"!!!
   Предварително ви благодаря!!!



2 meseca sled ragdaneto.... beshe dosta bolezneno purvite 4 - 5 puti  Sad  ...... posle postepenno vze da stava vse po-xubavo i po-xubavo  Laughing

# 11
  • Мнения: 2 693
Годе долу около 20-тия ден - тогава ми спря кървенето. Първия път беше точно както го е описала Афродита, и от втория вече всичко си беше ОК.

# 12
  • Мнения: 37
Благодаря ви за бързите мнения! Laughing  Laughing  Laughing
Много сте готини всички (чесно казано не очаквах толкова бързи отговори)
  Много благодаря Grinning

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Цитат на: AFRODDITA
Аз имах 4 външни, а вътрешните не се казват Wink Удивително бързо ми заздравя раната, правихме любов около две-три седмици след раждане, защото на мен и кървенето ми спря много рано, около пет дни след раждане. Интересното беше, че първия път след раждането, беше като първия път въобще. Много тясно и малко болеше, ама само първия път Wink
Извода е, когато се почустваш добре тогава.


да и аз бях като девственица

# 14
  • Мнения: 1 975
Цитат на: DEianaZ
Цитат на: AFRODDITA
Аз имах 4 външни, а вътрешните не се казват Wink Удивително бързо ми заздравя раната, правихме любов около две-три седмици след раждане, защото на мен и кървенето ми спря много рано, около пет дни след раждане. Интересното беше, че първия път след раждането, беше като първия път въобще. Много тясно и малко болеше, ама само първия път Wink
Извода е, когато се почустваш добре тогава.


да и аз бях като девственица


da ... be to i az taka  Embarassed  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт