Новата година отмина а МАЙчето подритва ли, подритва - 11 тема

  • 21 674
  • 732
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5
Хайде и аз бум в новата тема Simple Smile Да ни е честита и благодарско на Хера  Hug
Джей, радвам се, че си на линия и си по-добре Simple Smile
Колкото до купуването на количка и каквото и да било за бебето, аз не мисля, че по този начин предизвикваме съдбата Simple Smile СПоред мен обаче това е въпрос на вътрешна настойка на самия човек. Ако някои се притеснява и е суеверен нека не купува, а да изчака, защото подсъзнателно постоянно ще се притеснява и ще си казва "Ами ако сега се случи нещо лошо?".  А тези, които нямат подобни терзания да купуват! Ние в началото на февруари се местим в ново жилище и едва тогава ще се втурваме по магазините Simple Smile
nellyli, радвам се че сте добре  Hug
Забравих да честитя на мамитата узнали пола Simple Smile

# 16
  • Мнения: 1 130
И аз още умувам за количката, по-точно се колебая между марките, но като дойде време и тръгна по магазините със сигурност ще си я позная  Grinning

# 17
  • Мнения: 10
menyanthe водят я Jane Nurse Hello...гледах клипове и аз като тебе за сгъване, разгъване и т.н. и ми се видя Ок  newsm78 но на живо сигурно ще съм трагична като се знам колко са ми леви и двете ръце...
nellyli красавица сте си нарисували, браво на вас  Hug

# 18
  • Мнения: 5
Момичета виждам вече сте напреднали с новата темичка, браво, аз докато приготвя вечеря и си напиша "домашното" и вие изписали 2 странички Simple Smile Относно количка, и аз мисля да изчакам с закупуването, има време Simple Smile А това с пипането на корема ... и на мен днес ми се случи една колежка да ме пипне, да била "прихванала" и тя ... леко изтръпнах като го чух. Аз утре съм на ФМ Simple Smile после ще разказваме Simple Smile Аз също мисля да си работя до 45 дни преди термина ... дано е чувствам добре Simple Smile че иначе както съм си по цяла седмица самичка, ще изкукуригам тотално, ако не ходя и на работа Simple Smile най- малкото като се прибере мъжа ми от работа ще ме свари да пребоядисвам кухнята от скука Simple Smile

# 19
  • София
  • Мнения: 291
Сетих се какво забравих да напиша  doh

Тони, стискам палци малката да се оправи бързо  Praynig
Знам какво ти е Sad , няма по голяма болка за една майка да гледа детето си как страда . Спомням си първото сериозно боледуване на Алекс. Беше доста страшно, не знаех на кой свят съм от притеснение .

Гледам пак сте отворили тема за количките. Аз нищо не си харесвам или по точно днес ми харесва някоя, а утре не  Rolling Eyes . Изобщо не знам какво ще купуваме , дано си избера някоя най-накрая и я харесвам повече от 24 часа.

# 20
  • Мнения: 790
eто ме и мен в новата тема

# 21
  • София
  • Мнения: 2 817
Аз харесах една количка, но май няма да ме е огрее, защото човек като си вземе всичките неща и идва дооста скъпа, а най-евтиният вариант, който намерих количка с летен кош и кош за новородено излиза към 1300лв! В БГ само количката с летния кош е 1500лв! Ноо повече от 1000лв (пряко сили - и това ми идва в повече, дори с помощ от бабите  hahaha) няма как да дам за количка.
Иначе количката е Teutonia Cosmo. Има и още една, малко по-скъпа - Teutonia Be You. Но само на картинка ще си я гледам нея.

За третата ФМ - все още не съм решила дали ще ходя.

# 22
  • Мнения: 1 668
Хера, благодаря за темата, добре че си ти да ни спасиш Hug
Winy, ние си купихме количка вече, не смятам че предизвикваме съдбата или нещо подобно с това. Ето, първият път ние нищо не си бяхме взели, а загубихме бебето, значи не опира до покупка. Пък и този път всичко с нас ще е наред и ще си гушкаме бебетата май месец (някои може и по-рано). Така че ако ти идва отвътре - вземете я, след като е намалена и наполовина - какво по - хубаво от това.
И аз не обичам да ми пипат корема, и не давам на друг освен на мъжа ми, но сестра ми например е голям ентусиаст и току ме погали. Като знам как сегрижи за мен и как чака бебето и колко ме подкрепя от самото начало - не мога да и кажа - недей. Но на не толкова близки - казвам. Имах една колежка, започнаха да правят бебе много след нас, забременя преди мен, даже и роди вече, знаете ли колко съм се бутала в нея - да ме прихване. Joy Но никога по корема де, само се търках в раменете и Joy Ама тя жената си ме знаеше каква съм чалната и не се сърдеше.
nellyli - браво за хубавите резултати от докторите. Мен също всеки път ме пускат на 4д, но аз съм вип пациент, лекаря ми е ужасно близък семеен приятел и преди да забременея ходех само събота и неделя и тогава си отключваше кабнета специално за нас Blush Не знам как ще му се отблагодарим на този човек, толкова много направи за нас и един лев не ни взе.
Иначе, ще ви прозвучи ужасно, но аз все се притеснявам бебето да не е грозно.

# 23
  • Мнения: 299
Запис и от мен в новата тема!
Хера Благодаря за труда!  bouquet

# 24
  • Мнения: 2 172
И аз да се запиша в новата тема!
Хера голямо благодарско   bouquet

Нямах голямо настроение да пиша в миналата тема,но ви четях редовно  Embarassed

# 25
  • Мнения: 567
winy, много е хубава количката! Не се чуди, ако ти е на сърце. Аз също си харесах Джейн, но тук са много скъпи. Може ли да дадеш линк - имам приятелка в Лондон. Мога да поръчам на нейния адрес, а после тя да ми я прати? Дали става така?
И цвета и е идеален. Какъв прах в Англия?  Rolling Eyes Аз тази година бях на гости там и се изумих от чистите улици. Валя ни дъжд, а обувките като изпрани - всичко блести от чистота!
Имаш ли размерите на количката, че нашият асансьор е супер малък и комшийката каза, че точно Джейн не влиза в него. Тя има бебе на 1 год. и е мерила. Тя е с АВС дизайн и е много доволна!  Peace
Аз ако харесам количка - купувам - не мога да се изнервям да чакам в последния момент я цвят, я модел, я нещо друго!
И за двете деца съм пазарувала предварително.
Друг вариант за суеверните е да държите купените неща в друга къща - при майка, свекърва, приятелка.
Хера, мерси! Страхотна тема!  Hug
elissee, аз помислих, че бебето ще се казва така  Embarassed Реших, че то не те е оставило на мира!  Embarassed Абе, твоята девойка да не е Цвета от нашата група, а?  hahaha
ЕлфиHug

Последна редакция: чт, 13 яну 2011, 18:22 от spasdidi

# 26
  • Мнения: 10
princess SHENY благодаря ти, успя да наклониш леко везните в полза на по-ранна, но пък изгодна покупка  Hug сега ми остава да убедя тати-то да я купи  Mr. Green а ти хич не си мисли глупости за бебето, че ще е грозно  Naughty ще е най-пухкавото и сладко бебе, защото ще е твоето!!!

spasdidi това са размерите:

Size              86 x 45 x 58cm
Folded Size    68 x 58 x 63cm

 за пращането на количката бих ти препоръчала да отиде някой твои човек до лондон (има смешно ниски билети ако се вземат месец напред) и просто да ти я донесе  Hug чиста работа, вместо да я блъскат насам натам пощите  Wink а има и бг транспортни фирми, които с камиони правят доставки БГ-УК и обратно...
http://www.olivers-baby-care.co.uk/nurse-by-jane-hello-buggy-pra … tm_campaign=Gbase
на този линк е обяснена доста подробно, в ютуб има клипчета...
 Laughing прах в англия си има по парковете колкото искаш ако си като мен да не ходиш по царския път ами през тревата  Wink
http://www.preciouslittleone.com/product-information/20/7732/nur … ystem---capucino/ още един линк, на който я дават 8 кг, на горния я дават 13 кг.  newsm78 защо така се променя...

Последна редакция: чт, 13 яну 2011, 18:36 от winy

# 27
  • Мнения: 660
И аз да се запиша в новата тема, че се приготвяме да водим Рая на лекар. Sad

nellyli, благодаря за разбирането - притеснено ми е... признавам си.  Embarassed Поздравления за добрия резултат при теб! Hug

Нелка, благодаря и на теб! Hug

# 28
  • Мнения: 567
Tony_st, стискам палци да е някой дребен вирус, който да сборите с чай и витамини!  Praynig Пиши какво е казал лекарят?
winy, мерси много!  Hug Сега ще позяпам и ще попремеря. Да, знам, че е идеално с транспортна фирма. Мерси още веднъж!

Момичета, утре има интересна лекция на сп. 9 месеца. Ето - http://www.9m-bg.com/?p=rubrik&sub=1&id=5
Аз не съм се записала, но ако се организирам да отида едва ли ще ме върнат.
Някой смята ли да ходи?  Rolling Eyes

# 29
  • Den Haag
  • Мнения: 1 839
Хера благодаря за новата темичка,може ли и едно розово щъркелче да ми добавиш на първа страничка   bouquet  bouquet  bouquet

Джей,елфичка липсвахте ни  Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт