Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 17 ян. 2011, 21:36 ч.

Survivor US

• 69 325
  • 572
  •   1
Отговори
# 570
Малко са ми безидейни засега тези участници. В едното племе какво са се запънали да гонят Одри и Джо само защото са играли - не мога да разбера. За това, дали някой ще е полезен за собствената ти игра, според мен няма значение дали е играл вече или е за пръв път там. И тази Виктория толкова ме дразни с вълнената си шапка и по бански. Ясно че я ползва като аксесоар, ама въпреки това е смешно. Одри пък като някаква абсолютна аматьорка ходи да разправя едно и също на всички, все едно те не си говорят помежду си. Нещо се е паникьосала и твори глупости.
Крис от другото племе правилно го изгониха. Иска да е добре с всеки и планове за блайндсайд ги разказва на всички. Еми няма как да стане. Още от предното гласуване, когато изгониха малкия, трябваше да му светне, че Уордог не иска да гони Кели. Хем сам каза, че са близки. Абе странна работа.

# 571
Тоя Уордог ще се окаже най- големя схемаджия... Аз пък не исках да гонят Крис!!! Дано да се върне. И кога най-накрая ще почнат да дават какво става на острова? Дуели, ала-бала, нещо? Много ме дразни, че накрая не дават кой за кого е гласувал както в предните сезони. Ми... трудо ми е да се досетя... Май гласовете не бяха 4 на 3, а 5 на 2?

# 572
Схемаджия е определено, но добре се ориентира. Въпреки, че е още рано, де.
Гласовете те ги дадоха до 2 на 4, за Кели и Крис, и оставаше още един вот, но той не го прочете, защото бяха достатъчно.
И на мен не ми харесва като не дават накрая кой за кого е гласувал, защото те до последно правят схеми и те не им дават докрай договорките. Затова накрая си проличава наистина кой как точно е гласувал. Сега явно защото те не си тръгват, а отиват на острова и тази част я няма. След предния съвет, тъй като не показаха гласуването, аз мислех, че Крис ги е прецакал, като пак каза, че ще гласува за Кели, а в последствие гласува за момчето. Понеже те се бяха примирили, че няма да стане и не искаха да си разкриват намеренията напразно. Обаче от последната серия ми се струва, че той все пак ги е предупредил и всички дружно са гласували за Кийт. С такова впечатление останах.
На острова засега май нищо не правят, само гладуват. То вече имаше един такъв сезон, не му помня номера, където ги събираха да станат няколко човека и тогава има правеха общ дуел. Най-вероятно пак ще е на този принцип.
Уенди пък с тези кокошки какви драми създава на хората. Това е пълна глупост. Няма никаква логика в подобни действия - тя дори не е вегетарианка. И в момент, когато ти кроят шапката, да вършиш такива щуротии - проси си изгонването.

Общи условия

Активация на акаунт