Хайде още малко зор да завършим ЯНУАРСКИЯ отбор тема 28

  • 26 284
  • 779
  •   1
Отговори
# 660
  • В две тъмни очички
  • Мнения: 358
Браво Чопи! Честита рожба! Да ви е жива и здрава и много да ви слуша!

Аз искам да почерпя за рожденния ден на нашия татко   party023

# 661
  • Мнения: 1 457
Честито Чопи   bouquet да ти е жив и здрав Емил и много радост да ти носи  Hug

mariya_84 не, че нещо ама моята тапа падна 14-15 дена преди да родя  Crazy

Вижда, че никой не отговорил на look_at_me та и аз да питам. По колко време трябва да сучат бебетата, че да са се нахранили?

Бубе да ти е жив и здрав, много да те глези и обича  newsm51

Снуки, душко ти още ли си тук  newsm53 твоята щерка ме кефи с какъв характер е  Crazy а за тапата, на мен ми пада 2-3 дни  Simple Smile

# 662
  • В две тъмни очички
  • Мнения: 358
look_at_me, Jorjianaaa , вероятно не са ви  отговорили, защото това си е строго индивидуално. В първите 3-4 дни ние се хранехме около 30-40 мин и то защото се изморяваше много малката. Сега минахме на хранене около 10-20 мин! Според това дали активно суче или засуква и пуска от време на време! Ако е активна 10-ина мин на малката са й достатъчни, но понякога пуска от време на време, цупорчи се и тогава около 20 мин сучем!

# 663
  • Мнения: 1 457
Мерси Бубе, аз си притеснявах, защото моята ламя суче 10мин. без да пуска, направо имам чувството че въздух не й стига и после не ще ...та може и да се наяжда за това време значи  Heart Eyes

# 664
  • Мнения: 6 446
Чопи, честит ти Емил! Да е здрав и послушен! Бързо възстановяване!  bouquet Heart Eyes


Мамита, честито ти момиченце!   bouquet Hug

Бенджи, тук съм, не раждам още, въпреки че днес ми харесва като дата, но детето има други желания, явно.  Laughing

Сакси, аз бих си взела детенце при нас. Така или иначе Алекс е болен в момента и не виждам светлина в тунела да се оправи, защото кашля от незнам кога вече.А няма при кого да го пратя.Болен, здрав, при нас си е. Peace

# 665
  • София
  • Мнения: 561
Снуки, душко ти още ли си тук  newsm53 твоята щерка ме кефи с какъв характер е  Crazy а за тапата, на мен ми пада 2-3 дни  Simple Smile

Jorjiii  Hug тук съм още  Mr. Green и аз по пътя на Бубето съм тръгнала  Joy ако не родя до понеделник - ме приемат в патологична бременност  Rolling Eyes  И нашата госпо'ица с характер се оказа... освен тапата, разкритие 1,5 см и болки от ляво на корема, нищо друго не говори за раждане  Joy

Бубе, да ви е жив и здрав таткото, много да се обичате!  bouquet

# 666
  • Пловдив
  • Мнения: 77
Честито на brilliantine, mamita_81,  ЧОПИ, Бианка! Да са ви живи и здрави дечицата и много да ви радват!   bouquet
Бубе да ти е жив и здрав рожденика и много да те глези и обича  !!!

smile3525 newsm68 Честито на Чопи!!!
Момичета и аз си чакам с вас....Тапата ми падна преди 10 дена,една седмица съм с 3 см разкритие и ...нищо  Cry   newsm45 ИСКАМ ДА РАЖДАМ ВЕЧЕЕЕЕЕЕ!!!!

И аз съм със същите симптоми цяла седмица. Привечер имам контракции около 2-3 часа и са на 10-15 минути. Като легна и заспивам и всичко спира след това. На следващия ден пак същото  Whistling

Мерси Бубе, аз си притеснявах, защото моята ламя суче 10мин. без да пуска, направо имам чувството че въздух не й стига и после не ще ...та може и да се наяжда за това време значи  Heart Eyes

Моята бебка сучеше и по 5 минутки, но явно и бяха достатъчни  Peace

# 667
  • Мнения: 4
Една вестителска новина за
Полинезия: "Девойката София се роди днес в 8:40! 3700гр и 51см!"

# 668
  • Мнения: 2 422
А като казаха, че заради лекарствата който взимам е много рисково да ми слагат епидурал и направо  Shocked

??? Какви лекарства си взимала,  newsm78

# 669
  • Мнения: 2 590
Пате, много се извинявам, надявам се няма да се разсърдиш, че постнах новината. Просто Чопи ми се обади по телефона с въпроса дали не си родила, че нещо не можела да се свърже с теб, аз разбира се не знаех и я попитах да не би тя да е родила и така стана.

Бубе, да ви е жив и здрав таткото, много да ви гледа и глези.   bouquet


Честита София на Полинезия.

# 670
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Питахте за розовата стая... Вкъщи половината детска е розова, а другата синьо-зелена, леглото е розово и бяло, бюрото и етажерките пак розови. Не стоя много в тази стая, но не ми е изморително, а и нали се сещате, че всички играчки и дрешки на малката са пак в тази гама, добре, че второто ми дете е пак момиче
Честито на новите майчета, дечицата да са здрави и щастливи

# 671
  • София
  • Мнения: 561
Една вестителска новина за
Полинезия: "Девойката София се роди днес в 8:40! 3700гр и 51см!"

Честита бебка на Полинезия!!! Много да ви радва малката София!!! bouquet  bouquet  bouquet

# 672
  • Мнения: 68
Chopi, Bianka, Полинезия честити бебета - здрави и щастливи да растат!  Simple Smile
ние чакащите хич не сме малко  Hug, каква е наградата за последно бебе  Simple Smile, то и на мен ми се ражда вече, но като получа по-силна контракцийка и си се кротвам и млъквам, нещо май почва да ме дострашава  Thinking

# 673
  • София
  • Мнения: 250
Честито на всички нови майки! Да са ви живи, здрави и щастливи бебчетата!

Аз, през нощта се събудих със силни болки в гърлото. Мъжа ми се оплаква от същото. Направо се ошашках с тия новини за грипа...Мислех че от каката ще дойде нещо, ама май само тя няма оплаквания засега. Уф, не знам направо се побърквам от притеснение...
Аз ако каката се разболее ще я пращам при баби, мисля че така ще страда по-малко отколкото да не и давам да види бебето.

# 674
  • Мнения: 3
leprikon то и мен ме е страх,но с тези безсънни нощи,болки в гърба,кръста,краката.....и въобще навсякъде  Shocked ....май предпочитам да ме боли веднъж и да я видя вече!!!!Та нетърпението ми стана повече от страха  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт