Търся бъдещи майки от Княжево :)

  • 2 484
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Казвам се Райна и живея в кв. Княжево , София! Много ще се радвам да се свържа с някоя бъдеща майка от района! Моят термин е 31.март.2011г. и чакаме момиченце. Надявам се някой да се отзове БЛАГОДАРЯ  в аванс Simple Smile Слънчев ден на всички

# 1
  • Мнения: 99
 Simple Smile
Здравей,
май малко късничко се отзовавам....  Simple Smile Аз съм бъдеща майка от Княжево.
Предполагам ти вече имаш своето мъниче, така че честито   bouquet

# 2
  • Мнения: 2
Ехооооооооо Привет! Много се радва, че все пак се отзова! Ще е чудесно да се видим и да се запознаем, пък живот и здраве и да бутаме количките заедно! Simple Smile Моят GSM е 0899 853 270 Рени, когато ти е удобно звънни! Аз живея срещу детската площадка на колелото на трамвай 5, на самия булевард !

# 3
  • Мнения: 1
Здравейте, незнам защо но не ми излиза опция отговор по Княжевската тема, затова реших да пиша тук, въпреки че детенцето ми вече е на годинка и половина.Голяма скука ни е тук на нас и ще се радваме на нови запознанства! Simple Smile

Последна редакция: ср, 22 юни 2011, 19:32 от anna10

# 4
  • София
  • Мнения: 36
Здравейте и от мен! Колелото на 5-цата е малко далече за нас, ние сме в началото на квартала, близо до "Нилана". Да побутна темата, дано скоро бутаме колички заедно!  Peace

# 5
  • Мнения: 99
Здравейте момичета Simple Smile
И аз вече имам моето малко бебче - вече на 17 дни.
Къде си разхождате бебетата? Аз съм от сравнително скоро в квартала, не е лош за възрастни без деца, има и къде да се разходят, но с количка.......
И аз съм близо до Нилана...

# 6
  • София, България
  • Мнения: 2 222
Привет и от нас!
Ние скоро (може догодина) ще се местим в Княжево. Лейдибърд бебоците ни са почти еднакви Simple Smile може да се запознаем като дойдем.
На мен всъщност ми трябваше някоя мама с по-голямо дете, защото догодина или по-догодина ще имаме първокласник. Та ми трябваше информация евентуално за учителките в училището. Ако знаете нещо, пишете  Hug

# 7
  • Мнения: 99
Привет и от нас!
Ние скоро (може догодина) ще се местим в Княжево. Лейдибърд бебоците ни са почти еднакви Simple Smile може да се запознаем като дойдем.
На мен всъщност ми трябваше някоя мама с по-голямо дете, защото догодина или по-догодина ще имаме първокласник. Та ми трябваше информация евентуално за учителките в училището. Ако знаете нещо, пишете  Hug

Здравей Simple Smile
Сега те видях и в една друга тема и... май сме съседи Laughing Май живея там където ще се нанасяш догодина Simple Smile  Ще се радвам да се запознаем като дойдете, пък и бебоците виждам, че се само с няколко дни разлика!
За училището - преди си разхождах детето в двора му и понеже се събираха много майки с деца съм чувала, че е добро за началните класове и било спокойно.

# 8
  • София, България
  • Мнения: 2 222
Супер, дано наистина догодина да се преместим ... ама нещо както вървят нещата  ooooh! не знам, дано  Praynig

# 9
  • Мнения: 99
Ох, и на мен ми се иска да ни завършат... в нашия блок поти всички са се нанесли, но в отсрещните блокове...

# 10
  • София, България
  • Мнения: 2 222
Вие в кой блок сте, ние сме в Б4

# 11
  • Мнения: 99
В блок Е сме. Уж най-завършен, ама си го има усещането, че живеем насред строеж!

# 12
  • София, България
  • Мнения: 2 222
Е да, той блока е завършен, обаче наоколо си е строеж .... ние живяхме в строеж една зима, детето беше на 2 годинки и беше кошмарно. Беше ужасно студено, тока спираше непрекъснато ... Затова се надявам другата година да са по-завършени нещата, въпреки че, ей я, тя дойде ... а още нищо

# 13
  • Мнения: 99
Е, не тук не са чак толкова зле нещата! Тока се е случвало да угасне, но за 2-3 максимум 5 минути, иначе ние живеем тук от повече от година и много преди да се нанесем всичко беше измазано и боядисано, така че няма никаквма влага и не е студено. Квартала е прохладен по начало, но особено ако сте в южен апартамент няма да я усетите по никъкъв начин тази прохлада  Grinning

# 14
  • София, България
  • Мнения: 2 222
Мисля, че ни е южен апартамента, да, гледа към вътрешния двор. Ами ние сега живеем в Младост и тук е доста ... духовито, така че сме свикнали Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт