Официална рокля

  • 4 080
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 181
Моля Ви дайте ми идеи от къде в София мога да си купя официална рокля на сносна цена. Омръзна ми да гледам цени от 300-500-700 и нагоре. Канена съм за кума и наистина не зная от къде мога да се облека подобаващо и със стил.

# 1
  • Мнения: 4 275
Провери ли в Peek & Cloppenburg?

# 2
  • Бургас На пресечката за Рая
  • Мнения: 156
Вече някои от бутиковите магазини предлагат и имат магазини за тоалети под наем...Гардероба ми е пълен от демоде тоалети ползвани по 1 път за такива и подобни поводи...

# 3
  • Мнения: 4 668
Ходи ли в бутик ANGEL ? Намира се на Патриарх Евтимий , преди Петте кюшета . Имат супер модели . Аз съм си купувала от там и рокля и страхотен гащеризон примерно . Последната година не знам как са цените , не съм купувала , но определено са доста прилични за такъв тип облекла .

# 4
  • Бургас На пресечката за Рая
  • Мнения: 156
http://minon.bg/

# 5
  • Мнения: 1
То и аз това лято ще съм кума...и мисля доста по въпроса, че като помня за бала какво чудо беше да си намеря рокля... По новогодишните празници гледах роклите в Peek & Cloppenburg и ми се сториха хубави рокли и на прилични цени, освен това съм намислила и да се пусна на една разходка по Пиротска, там всеки втори магазин продава по това време рокли. Simple Smile
Аз все още се колебая дали да търся рокля или да си взема панталон с хубава риза. Така ще се чувствам по-удобно... Освен,че това лято съм кума и ще ходя на още три сватби и ще кръщаваме един младеж...та може би си заслужава инвестицията в рокля..., но пък от друга страна не върви с една рокля на всички поводи...
Ще пиша, ако намеря нещо изгодно  Sunglasses

# 6
  • Мнения: 4 275
4лдетелинка, намери ли нещо изгодно?  Hug

# 7
  • Мнения: 1
Реших да е рокля, но все още не съм взела нищо...всичко, което ми харесва ми се струва скъпо... за мен търсенето продължава  Sad

Общи условия

Активация на акаунт