Детоксикацията на д-р Михайлов-ТЕМА№6

  • 40 211
  • 731
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 1 559
И аз чаках да се разпиша в новата тема.  Hug Hug Hug
 

# 17
  • Мнения: 605
Включвам се и аз. Сега с радост установих, че следващият детокс се пада в сряда, четвъртък и петък (16,17,18 февруари), което за мен е супер, защото ако е съботно-неделно много трудно издържам.

# 18
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 419
 Hug
БубаЛина   bouquet
Аз тази седмица карам един разтоварващ режим  , който е 1 седмица Мислех житния да подхващам , но при него трябва да си убеден , че го искаш , а при мен май не е така  Confused

Последна редакция: вт, 25 яну 2011, 09:19 от рак пустинник

# 19
  • Мнения: 959
Браво, стахотно оформяне на темата, и аз съм с вас, детокс няма да изпусна тази година  Peace. Сега съм на житния режим и искам да попитам, кога е следващият детокс, за да знам  Simple Smile

# 20
  • русе
  • Мнения: 140
Добро утро и от мен! Благодаря на всички за съветите, много съм доволна от детокса , който направих, най- важното че успях да си укротя страшния апетит и сега се старая да се храня по-здравословно! Тази седмица ще се опитам да направя и оризов ден, доколкото разбрах започва от сряда следобед, нали така? Ще се радвам да дадете повече насоки!

# 21
  • в малка спретната къщурка
  • Мнения: 1 152
Привет !
Ето още един кандидат за оризов ден утре.След детокса,се чувствам много добре.Укротила съм глада,не спазвам определен режим,но намалих количеството храна.Вечерята ми е само салата.
Оставам плътно в редиците на Детокс мамите.

# 22
  • Мнения: 79
И аз да се запиша в новата тема!  Hug
Предният детокс мина добре, като изключим малкото бягане в страни, защото имах рожден ден и нямаше как.. Simple Smile но пък лошото е , че каквото свалих, се възвърна, мисля да направя и аз 1-2 разтоварващи дни съчетавайки го с лунната фаза, която е утре  Whistling
А като цяло много съм се зарибила и мотивирала всеки месец да правя 3 дни детокс  Laughing

# 23
  • Мнения: 418
Тази седмица ще се опитам да направя и оризов ден, доколкото разбрах започва от сряда следобед, нали така? Ще се радвам да дадете повече насоки!
оризовият ден е утре - целият. сряда след обед започва лунното разтоварване, което е само на течности. за нас утре се пада плодово-оризовият +кафе Simple Smile разтоварващ ден от седмицата, за който, за по-голям ефект, е прието/но не императивно/ да съвпада с фаза на луната.

# 24
  • TX
  • Мнения: 590
 честита нова темичка,   bouquet
Бубе, отново много си се постарала  bouquet
нещо не мога да се логна в др. форум да ги поздравиш Wink

# 25
  • София
  • Мнения: 276
Хайде и аз да се похваля от детокса:

** хапвам по-малко и се старая да  не е тестено и да е разделно.

** Чувствам се по- енергична : сутрин ставам преди всички, а вечер- лягам последна, като до края на вечерта не се чувствам изморена и мога да работя, работя newsm64 newsm75 1ironing

Преди детокса, още към 10 сутринта бях вече изморена, пък към 13-14 , задължително лягах  Embarassed . Вечер пък, още в 20 ч. ми се доспиваше и едва стигах до леглото, като оставях домакинската работа за следващата сутрин.

Ако знаех, че съм способна на такива подвизи, и, че енергията и кондицията зависят основно от 3 дни детокс +  правилно хранене, щях да започна много по- рано.

Само се надявам това да не е "временен ефект" Praynig

# 26
  • Мнения: 82
Записвам се при вас, момичета  Heart Eyes
И отивам да се запозная по-отблизо с детоксикацията, защото съм се спряла на този вариант. Ето накратко - след бременността имам 5-6 кг да сваля. Имам голям апетит, особено за сладко.  Sick На 1-2 часа все хапвам по нещо.
Към вас засега имам един простичък въпрос - чистенето на токсините чрез детокс отива ли в кърмата и влияе ли върху количеството й?
Благодаря   bouquet

# 27
  • София
  • Мнения: 276
Забравих да кажа, че бих искала да се включа и аз в Оризовият ден утре  Peace.

Нека, ако някой има повече инфо ( рецепти, препоръки и т.н.) да  ги постне Simple Smile



Към вас засега имам един простичък въпрос - чистенето на токсините чрез детокс отива ли в кърмата и влияе ли върху количеството й?
Благодаря   bouquet

За количеството кърма има противоречиви отзиви от съфорумките, но, като цяло - не намалява.
Хубавото аз кърмачките е, че тук ,( за разлика от диетите) токсините се изхвърлят , а не преминават в млякото  Peace

# 28
  • Варна Моретооо...
  • Мнения: 0
 За новата тема и за БубаЛина която се грижи за нея. newsm51
Утре съм с вас на оризче.

# 29
  • под дъгата
  • Мнения: 89
Утре и аз с вас Laughing Ориза без сол и мазнина мацки нови Wink Може копър,магданоз,пресен лук,канела с малко мед и...май това може Mr. Green Не е особено вкусно,но...1 ден се изкарва-стискайте зъби действайте.Не пренебрегвайте ориза-има важна роля- извлича натрия от организма,а и подпомага очистващите процеси!(в тези моменти се чувствам като ученичка-някои неща буквално наизуст ги знам вече Joy Joy Joy )
Murka в Мецата ли?И аз защо не съм те разсконспирирала до сега #2gunfire Или си отскоро?Аз последните 10 дни нямам време за комп и ....съм ги позарязала.Ама ей сега ще хвърля един поглед Wink

Общи условия

Активация на акаунт