Сатанистки и сексистки послания в детските филмчета

  • 44 505
  • 968
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 749
То с тея филмчета, които дават сега, няма скрити послания, защото всичко си е толкова директно, че... едва ли има накъде Simple Smile

# 46
  • Мнения: 666
То с тея филмчета, които дават сега, няма скрити послания, защото всичко си е толкова директно, че... едва ли има накъде Simple Smile
Сегашните филмчета и на мен ми идват в повече,тя се изроди анимацията вече Mr. Green

# 47
  • Мнения: 12
Пффф, то да бяха само детските филмчета. Whistling
Може би няма да е излишно някои хора да прочетат книгата, която temida предлага. Това за конспирацията е нещото за което всички казват, че е абсурдно и само луди, превъртели, изпаднали хора могат да мислят, че е истина. Добре, но когато се абстрахираш от това, че ти налагат да не вярваш и се поинтересуваш, започва да ти се струва не чак толкова абсурдно.

Ето един кадър от видеоклипа на Риана "Umbrella" - http://www.google.co.uk/imgres?imgurl=http://vigilantcitizen.com … p;ved=0CCYQ9QEwBA

Кадърът се появява за частици от секундата и ако не го стопираш в момента, не различаваш какво виждаш.
Е, може ли човек така да се изчанчи, че главата му да отиде толкова ниско, а ръцете му да са така изпънати настрани и нагоре. Фотосът, който служи за кадър в клипа, е обработен за да изглежда така. Да, да изглежда така!!!
Отделно, същата певица редовно показва обсъждания от нас "метълски знак" и в клиповете си, и от корици на списания, без въобще да е от Тексас, ами от Барбадос до колкото е известно и без да е метълка. А в клиповете на Lady Gaga, Jay Z и други има явни масонски символи и знаци.

И какво правят тези хора в Bohamian Groove? Този човек Алекс Джоунс ли е построил огромния олтар-Бухал и хората, които пеят пред Бухала негови хора ли са!? Да не говориме как е накарал високопоставените хора, които разпитва за ритуалите да му отговарят така сконфузено и троснато. Че чак и широко са обсъдили разследването му в печата и в предавания. Как го прави тоя човек това? И защо? newsm78

# 48
  • Мнения: 666
Да не говориме как е накарал високопоставените хора, които разпитва за ритуалите да му отговарят така сконфузено и троснато. Че чак и широко са обсъдили разследването му в печата и в предавания. Как го прави тоя човек това? И защо? newsm78
Ами на луди въпроси как се отговаря?И аз бих реагирала така,ако ме заклеймяват като сатаниска или като човек прославящ секстанството ooooh!Клипа на Риана и на които и било други певци от нашето време нямат за идея да ни учат на вещерство и да ни вкарват сексистки послания,а да ни шокират или провокират по някакъв начин,за да са ни по-интересни.Провокацията продава.

# 49
  • Мнения: 2 229
Пффф, то да бяха само детските филмчета. Whistling
Може би няма да е излишно някои хора да прочетат книгата, която temida предлага. Това за конспирацията е нещото за което всички казват, че е абсурдно и само луди, превъртели, изпаднали хора могат да мислят, че е истина. Добре, но когато се абстрахираш от това, че ти налагат да не вярваш и се поинтересуваш, започва да ти се струва не чак толкова абсурдно.

Ето един кадър от видеоклипа на Риана "Umbrella" - http://www.google.co.uk/imgres?imgurl=http://vigilantcitizen.com … p;ved=0CCYQ9QEwBA

Кадърът се появява за частици от секундата и ако не го стопираш в момента, не различаваш какво виждаш.
Е, може ли човек така да се изчанчи, че главата му да отиде толкова ниско, а ръцете му да са така изпънати настрани и нагоре. Фотосът, който служи за кадър в клипа, е обработен за да изглежда така. Да, да изглежда така!!!
Отделно, същата певица редовно показва обсъждания от нас "метълски знак" и в клиповете си, и от корици на списания, без въобще да е от Тексас, ами от Барбадос до колкото е известно и без да е метълка. А в клиповете на Lady Gaga, Jay Z и други има явни масонски символи и знаци.

И какво правят тези хора в Bohamian Groove? Този човек Алекс Джоунс ли е построил огромния олтар-Бухал и хората, които пеят пред Бухала негови хора ли са!? Да не говориме как е накарал високопоставените хора, които разпитва за ритуалите да му отговарят така сконфузено и троснато. Че чак и широко са обсъдили разследването му в печата и в предавания. Как го прави тоя човек това? И защо? newsm78

'Rihanna has been raped by the Devil and covered with his semen.'

Ти сериозно ли четеш това и го даваш за пример?  Joy Joy  Joy

Между другото, темата ми напомни колко обичам Красавицата и звярът, тъкмо си го изтеглих да го гледам пак, ще следя специално за секс символи.  bowuu

# 50
  • Мнения: 8 999
Определено авторът на тези уникални наблюдения има проблеми. Явно със секса основно. Щом го вижда навсякъде...

# 51
  • Пловдив
  • Мнения: 1 219
Добре, ставаме всички вещици и после?

Май питам едно и също, ама вещиците са ми слабост както е видно от аватара ми. Laughing

Последна редакция: ср, 26 яну 2011, 20:19 от Pesheck

# 52
  • Мнения: 12
Да не говориме как е накарал високопоставените хора, които разпитва за ритуалите да му отговарят така сконфузено и троснато. Че чак и широко са обсъдили разследването му в печата и в предавания. Как го прави тоя човек това? И защо? newsm78
Ами на луди въпроси как се отговаря?

Ама те се сконфузват, бе човек! Гледа ли онзи, дето казва че работи там, колко беше словоохотлив и усмихнат и като го попитаха за ритуала Cremation of Care, който са заснели, онзи смотолеви че не знае и както беше благоразположен за разговори, набързо се изниза.

# 53
  • Мнения: 666
Не съм изгледала всичките глупости,но и теб да те питам в идеята на разговора...Как си?Що си? и после Имаш ли връзка с дявола,говори ли ти вечер,изпълняваш ли сектански ритуали в мазето си? и ти ще се изнижеш като пръдня,защото ще си помислиш,че съм ненормална Mr. Green

# 54
  • Мнения: 12

'Rihanna has been raped by the Devil and covered with his semen.'

Ти сериозно ли четеш това и го даваш за пример?  Joy Joy  Joy

Това не съм го чела, аз за кадъра-снимка разправях. И че Рианчето не може така да се изкълчи.

Но пък откъде да ги знаеш за semen-а, може така да е замислено. Какъв е замисъла зад кадъра-снимка?

# 55
  • Мнения: 666
Защо да не може да се изкълчи?И защо във всичко трябва да има  смисъл?То в повечето песни  няма никакъв смисъл..та камо ли в кадрите и клиповете Laughing

# 56
  • Мнения: 2 229
Защо да не може да се изкълчи?И защо във всичко трябва да има  смисъл?То в повечето песни  няма никакъв смисъл..та камо ли в кадрите и клиповете Laughing

Да, и аз това щях да попитам, позата не ми се струва чудовищно странна. newsm78 Беше ми интересно да гледам жена как се побира в кутия 50 на 40см, в сравниение с това, Риана не е толкова гъвкава.

# 57
  • Мнения: 1 749
Аз вярвам, че има нещо гнило в цялата телевизия.  Peace Не е и нужно от тези сублимати Simple Smile . Всеки може да го види.

# 58
  • Мнения: 12
Леле, не вярвам че може да си мислите, че човек може да докара такава поза. И замислете се, защо тази снимка, защото то е снимка, се вмъква между кадрите като проблясък, за частици от секундата, даже и не можеш да осъзнаеш каква е позата.

# 59
  • Мнения: 666
Аз вярвам, че има нещо гнило в цялата телевизия.  Peace Не е и нужно от тези сублимати Simple Smile . Всеки може да го види.
Гнилото е ,че вече всичко се е изродило.Анимациите са само уригни и пръдни/с извинение,но явно сега това е модерно/,песните са с изключително тъпи текствове и провокативни клипове/не сектански и единственото "скрито" послание е,че секса продава/,филмите са лишени от смисъл...просто всичко вече се е изтъркало и от нямане какво да се прави хората търсят точно под вола теле Peace
п.с.всеки що-годе слабичък и гъвкъв може да я направи.Аз лично съм почти сигурна,че ще се изчанчя толкова,но няма да е хич така грациозно bowuu

Общи условия

Активация на акаунт