Как мислихте, че ще наречете децата си, когато бяхте малки?

  • 6 135
  • 64
  •   1
Отговори
# 15
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Shocked тези и Естел бяха  и мой фаворити. Hug Вече не са.
Сънувах преди време че имам син от гаджето.Беше много красиво,добре оформено бебе,което се казваше Васил.Името не ми допада особено.

Арагорн, Елесар, Виго и Естел (това съм го забравила в моя списък  Grinning ) съм сигурна, че сме ги харесвали по една и съща причина!  Hug Аз още ги харесвам, но наистина ще е прекалено да си кръстя сина с някое от тях. Макар, че по едно време ходех с един норвежец, Виго все пак е скандинавско име и си мислех, че ако имаме дете, мога преспокойно да го кръстя Виго.  Joy

Аз като сънувам, че имам дете, все е с име, което не харесвам. Но все не помня какви точно са били имената като се събудя. Помня само Марин и Роман. Нищо против имената, просто не са по мой вкус.

Последна редакция: пт, 28 яну 2011, 00:41 от Rois

# 16
  • UK
  • Мнения: 3 959
Аз сънувах, че имам дъщеря Йохана. Ужасно харесах името, никога не се бях замисляла за него.

# 17
  • Мнения: 15 379
Харесвах Валери. Сега това име ми е безлично.

# 18
  • София
  • Мнения: 7
Най - ясноте ми спомени и до ден днешен са, че имах бебета кукли близнаци момче и момиче, и си ги бях кръстила Христо и Маргарита... Много ми харесваха тези имена тогава, сега като се замисля не са лоши, но едва ли бих кръстила сина си Христо(не е лошо името, но няма хубави умалителни, а и бих помислила за имена подобни на хората около мен, приятеля ми или някой роднина, ако решим да го кръстим на някого).
Иначе много обичах да си играя, че правя интервюта и си канех гости, имената им бяха такива каквито на мен ми харесваха... Наталия, Елизабет, Дарина....
Нямам деца за сега, но е хубаво да си имаме нещо напредвид Simple Smile

# 19
  • София
  • Мнения: 43 903
Теди(за момиче) и Рейн(това е някакво безполово)....за щастие само две мечета кръстих така Simple Smile това в ранно детство...
в тийн годините се кълнях, че аз деца мразя и никога не искам да имам Simple Smile смешки Simple Smile

# 20
  • Мнения: 6 991
Децата винаги съм обожавала. Виж към момчетата/мъжете съм на периоди Grinning

# 21
  • Мнения: 9
Като малка в игрите винаги се наричах Сузана Simple Smile, Сузи на галено. Сега не ми харесва. Моята кръщелница, която е на 6, в игрите иска да се казва Теменужка...

# 22
  • Ямбол
  • Мнения: 1 599
Почти никакви спомени нямам... В по-осъзната възраст си харесах Магдалена - и дъщеря ми сега се казва така.
За момче - Калоян.

# 23
  • Мнения: 201
Невянка и Марианка  hahaha така се казваха куклите ми и тези имена ми звучаха толкова нежно и майчински! ooooh!
По-късно, след като излязох от кукления и влязох в литературния си период, Василена и Ния.
За момче никога не съм мислила Rolling Eyes

# 24
  • Мнения: 72
Дафинка Laughing

# 25
  • Мнения: 388
За момче - Боян. Но в последствие се омъжих за Боян, та отпадна (не харесвам децата да се кръщават на родители). Но тъй или иначе родих щерка  Mr. Green
За момиче - Яна. Да, но впоследствие сънувах сън, че ще имам дъщеря и трябва да я кръстя на св. Иван Рилски и така се сдобих с Ивана.

# 26
  • Мнения: 503
Веднъж сънувах, че дъщеря ми се казва Ева, но не бих си кръстила така детето, ако ще в съня Исус да ме е посъветвал.

# 27
  • Мнения: 432
Аз си бях харесала Мирослава, Михаела и Десислава. За момче Калоян. Не се казват така защото уви нито една от бабите не носят тези имена, а мъжа ми много искаше да са на бабите!

# 28
  • Мнения: 503
Стивън също беше в списъка ми за мъжко име, когато бях някъде 1 клас или по-малка. Кейтлин беше за момиче. Освен всичко изброено в предния пост де.

# 29
  • Мнения: 1 795
Аз сънувах, че имам дъщеря Йохана. Ужасно харесах името, никога не се бях замисляла за него.

Така се казва дъщеричката на актьора  Герасим Георгиев - на мен ми харесва името Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт