Всичко по 5 паунда http://www.everything5pounds.com/

  • 177 355
  • 691
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 4 570
И аз да ви следя, още не съм разгледала сайта....

# 46
  • Мнения: 685
Тази тема мн потънала...

Ровичках за боти и ми се иска мнение за тези:
http://www.everything5pounds.com/faux-suede-thick-heel-boots-p-3242.html
Някой да ги е поръчвал?

# 47
  • Мнения: 1 096
Аз вече 3 пъти поръчвам обувки и всичките са добри попадения-на всичките стелката е от ест. кожа,отвън са изкуствени-то за тия пари.
Поръчах си и сутиен с прашка и те са хубави!
За сега разочарованието са ми 2 рокли както писах по-напред!

# 48
  • софия
  • Мнения: 756
да побутна темата и да попитам дали някой е правил поръчка от тук скоро?  Laughing

# 49
  • Мнения: 213
interesuvam se i az,shte sledq temata  Peace

# 50
  • Мнения: 261
Здравейте!
Искам да попитам защо пишете английски адрес?  Какво по-точно пишете? И как пристигат нещата? По пощата или като са в БГ после с куриер?

# 51
  • София
  • Мнения: 1 168
Аз съм поръчвала направо до БГ, дойдоха в пощата след 2 дни  Simple Smile

# 52
  • Sofia
  • Мнения: 3 972
ще следя и аз темата.

# 53
  • Мнения: 261
А като поръчвате има ли значение колко кг са нещата? Смисъл да не бъдат задържани и да се налага да се плаща нещо допълнително.
Благодаря!

# 54
  • Мнения: 685
Ради, ако питаш дали се плаща нещо в пощата - не, нещата и на митница не отиват, че са от страна, членка на ЕС. Така че каквото си платиш на сайта - това ще е!

# 55
  • София
  • Мнения: 1 168
А като поръчвате има ли значение колко кг са нещата?...

Има значение само за определяне на доставката от самия сайт. При потвърждаване се виждат килограмите и сумата за доставка. Т.е. ако имаш само един артикул е напр. 6,85 паунда (до БГ), при два става 8,50, при три- 9,99 и т.н., като все пак се променя, в зависимост дали е блуза, обувки или шапка.

# 56
  • Мнения: 345
И стига най-много до 19.99 лири. Поръчвала съм наведнъж 11 чифта обувки и няколко чанти, на пети-шести чифт доставката стигна до тази сума и толкова си остана Simple Smile

# 57
  • Мнения: 534
На 15.12. имам направена поръчка и още я няма  Tired
Някой да е правил поръчка там някъде и да е получил, нека сподели за тези срокове...

# 58
  • Мнения: 345
До български адрес ли? Или на адрес на превозвач? Писа ли им да ги попиташ какво се случва с поръчката ти?

# 59
  • Испания
  • Мнения: 206
Току що направих поръчка с едни боти .Като дойдат ще споделя  Peace

Общи условия

Активация на акаунт