Отговори
# 750
  • Мнения: 0

Аз вече два пъти  пробвах да го къпя в банята под душа с мен, но се получава ужасно пищене. Незнам страх ли го е от душа или просто струята му идва по силна и го боцка. Надявах се да се прехвърлим вече в мноого тясната баня понеже в спалнята всичко става във вода докато се къпем - легло, пътека, ламинат...ужас.

Леле..верно ли се къпахте под душа....хихихи много сладко,наистина Simple Smile Ама вие сте по стабилни явно...Ники е доста нестабилен и не бих могла да опитам. А за къпането в спалнята и ние сме така Simple Smile
Като се постопли смятам да го къпя в банята -да си плиска колкото иска там ..докато стане по-стабилем разбира се...но за сега сме в полулегнало положение Simple Smile

# 751
  • София
  • Мнения: 63
Здравейте! Може ли да ми кажете какво давате на бебчетата при запек. Досега за 6 месеца не сме имали. ДАвах и пюре от сини сливи и круши обаче не става. Пробвах с термометърче пак не става. Явно трябва да премегна към някои медикамент. Ако сте давали лекарство моля кажете ми какво е то.
Не бързай с тези медикаменти. Пробвай първо по бабешки-вземи едно листо от мушкато намажи крайчето с вазелин или мазен крем и в дупето-можеш да го раздвижиш малко-след малко ще имаш резултат. По-добро е от термометъра.

# 752
  • Мнения: 397
Здравейте! Може ли да ми кажете какво давате на бебчетата при запек. Досега за 6 месеца не сме имали. ДАвах и пюре от сини сливи и круши обаче не става. Пробвах с термометърче пак не става. Явно трябва да премегна към някои медикамент. Ако сте давали лекарство моля кажете ми какво е то.

Освен плодовото пюре какво друго си давала?Възможно е ако си давала някакво друго пюренце да е неутрализирало ефекта на крушите и сливите.При нас например ябълка с морков и картоф с морков действа запичащо.
 Пищи ли бебо и мъчи ли се? .Ако няма видим дискомфорт може просто да пропуска ден.Колко време е със запек,че мислиш за медикаменти?
Ако сте на кърма може да го оставиш един ден само на кърма-при нас имаше ефект
Разхлабващо пюре е спанак със сметана, ако сте напред със захранването.Праскови и кайсии също, ако си ги въвела.
Пие ли вода? Може няколко дни да поразреждаш повечко пюрето /зеленчуково ако даваш/, за да поема повече течност, при нас понеже не пие вода се налага, виждам веднага отражение в акането.Ако пие от шише може да затоплиш малко водичката.
Масаж на коремчето- основата на палеца да е на пъпчето и по посока часовниковата стрелка.Някои ползват сапунче в дупенцето-не съм привърженик, но е метод.

# 753
  • Мнения: 19
Ами не пие много вода около 100 мл и то чай на ден. Днес ще я храня само на кърма без да давам пюрета да видим. Ами преди 2 дена се изака ама много малко и само вчера не е акала. Постоянно и правя масаж на коремчето и свивам крачетата. Ще изчакам до вторник сме на консултация, да видим лекарката какво ще каже.

# 754
  • Мнения: 99
О, ние сме много запечени. Миличкия ми като започне да ака така жално плаче /направо камък излиза/. Днес дадох още предиобед едно малко бурканче сливи изпи около 120мл чайче - дано вече е по-безболезнено за него, че вече трети ден се мъчи  Sad

# 755
  • Мнения: 202
За 1 път пускам нова тема- а то и си личи. Simple Smile Няма картинки- нищо... нз как да копирам 1вата страничка???
Пускам я колкото да има къде да пишем , че тука минаваме 50 стр. , а после вещите лица могат да я пооправят МАЛКО  Mr. Green
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=565000.0

Общи условия

Активация на акаунт