грис ????

  • 2 201
  • 27
  •   1
Отговори
  • Мнения: 76
какъв грис трябва да купя, овикновен от магазина или пак някакъв специален бебешки тип плазмон Confused

# 1
  • Мнения: 3 621
Обикновен грис от магазина.
п.п. Ако обаче все още не си захранила с глутен, трябва да е царевичен.

# 2
  • София
  • Мнения: 15 219
Обикновен.

# 3
  • софия
  • Мнения: 2 140
Съвсем обикновен.

# 4
  • Мнения: 1 424
Не е задължително да е някакъв специален бебешки ,като Плазмона - може и обикновен грис. На моят син  правя  обикновен грис от хранителния магазин Peace

# 5
  • Мнения: 27 524
Обикновен грис е ок.  Simple Smile

# 6
  • Мнения: 245
А как го приготвяте newsm78 какво слагате знам че някой майки го дават с сирене и масло Thinking

# 7
  • Мнения: 679
200 мл. прясно мляко
2 с. л. грис
захар по желание (аз не слагам)
След като млякото заври се добавя гриса. Бърка се докато се сгъсти добре.

Разсипва се в купички, аз добавям плодово пюре за подслаждане. Може със сирене и масло.

# 8
  • Мнения: 3 621
А как го приготвяте newsm78 какво слагате знам че някой майки го дават с сирене и масло Thinking
Когато сина ми беше по-малък, сварявах гриса с вода, правех го доста гъст, след това непосредствено преди да го дам на детето го разреждах с АМ.
Давала съм също грис с масло и сирене.

# 9
  • Мнения: 27 524
Когато сина ми беше по-малък, сварявах гриса с вода, правех го доста гъст, след това непосредствено преди да го дам на детето го разреждах с АМ.

И аз така правех, само че го правех по-рядък, иначе му залепваше из устата и се давеше.
По-късно му добавях масло и малко плодова захар. Със сирене ми отказваше.

# 10
  • Мнения: 1 569
Впечатленията ми от различни марки грис, които сме купували (може би поне 3 различни) е, че всички стават абсолютно еднакви на вид, вкус и големина на топченцата. Така че най-обикновен от магазина си е ОК.  Peace Освен ако не искаш на Плазмон, защото примерно е обогатен с разни витамини и минерали, както кус-куса им (не помя как беше с гриса).

# 11
  • Мнения: 1 321
А как го приготвяте newsm78 какво слагате знам че някой майки го дават с сирене и масло Thinking
Когато сина ми беше по-малък, сварявах гриса с вода, правех го доста гъст, след това непосредствено преди да го дам на детето го разреждах с АМ.
Давала съм също грис с масло и сирене.

Peace

# 12
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 242
Направо бях забравила, че става и за закуска със сирене и масло  ooooh!

# 13
  • Мнения: 2 926
Аз го приготвям с АМ

# 14
  • Мнения: 3 621
Направо бях забравила, че става и за закуска със сирене и масло  ooooh!
С пасиран плод, или плодово пюре също става много вкусно, но моето диване така го отказваше.

Общи условия

Активация на акаунт