ПрЪвУписТна буТка - ЕкИбани с баНбук , тУркУЛазено УдЯлце и праЖки в екрУ - 55

  • 25 198
  • 739
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 20 078
Цитат
ай по да

Цитат
човек по-какво познавал, че е започнал да остарява

Цитат
Знам че няма да е точен линка,но с копи и паст

# 46
  • Мнения: 212
Цитат
Забранено за Вегитарианци. ............... в къщи си го имам вегитарианчето.............. То, си яде/т.е готвя/ неговите вегитариански чудесии, ние ядем нашите си чудесии......

Последна редакция: ср, 09 фев 2011, 15:17 от stamenka

# 47
  • Мнения: 9
.
     ПП Хърмаяни  Peace

Последна редакция: ср, 09 фев 2011, 15:37 от inna-bubulina

# 48
  • Мнения: 66
децка педелогическа.     не е от форума  Peace

# 49
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
Цитат
лека па лека

# 50
  • Мнения: 66

За какво става въпрос тук?  ooooh!

# 51
  • София
  • Мнения: 735
Туй "суйчери" как го разбирате?

Това е думата, която съм виждала в най-много вариации... То не са свичери, суичери, суичъри...
Страшна работа е там, почти като при "тишърки"  Joy

А реално как е правилната дума за тази дреха на бълг.? защото, ако я произнесем като в англ. - никой няма да ни разбере  Crazy

Ето и от мен 1 включване:

Найстина

И мисля, че се казва: За какво става въпрос - без "НА"-то  Peace

# 52
  • Мнения: 66
Malini  Взимам си поука и редактирам веднага.  Peace Hug

# 53
  • Мнения: 382
Още попадения днес:
Цитат
понейе
(написано е така три пъти)
Цитат
лекций... историй... тевтер

# 54
  • Мнения: 2 927
stamenka, в тази тема не посочваме авторите. Редактирай си поста, моля.

# 55
  • Мнения: 212
децка педелогическа.     не е от форума  Peace

 Laughing това направо си звучи страшно, от гледна точна на индивидите, които евентуално работят в тази институция Laughing Laughing Laughing

иначе "децката" си е класика - във форума съм я срещала много пъти  Peace

# 56
  • забравих си мисълта...
  • Мнения: 5 728
А реално как е правилната дума за тази дреха на бълг.? защото, ако я произнесем като в англ. - никой няма да ни разбере  Crazy

T- Shirt = потник,  блузка без ръкави преди всичко от трико, зависи от контекста също.


# 57
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
Malini, думата е сравнително нова заемка и допускам,че не е включена в последните издания на речниците за чуждите думи. По тази причина проверих в Гугъл. Чиста статистика :
- "суитчер" - 94 300 попадения
- "суитчър" - 118 000 попадения
-"суетшърт" - 20 100 попадения
- "суитшърт" - изненадващо за мен има около 4000 попадения

Според статистиката би трябвало правилното изписване да е "суитчър". Според мен би трябвало да е "суетшърт" . Ама кой ме пита мен .

# 58
  • забравих си мисълта...
  • Мнения: 5 728
Според статистиката би трябвало правилното изписване да е "суитчър". Според мен би трябвало да е "суетшърт" . Ама кой ме пита мен .
Цитат

... и според мен Simple Smile

# 59
  • Мнения: 234
Цитат:

"и аз да се разпиша още не съм мама но ще се женя юли месец и покраи подготовката която е още съвсем основна пада смях такива случки имам хиляди ето накратко почвам да чистя една стая без да се усещам ходя и разхвърлям и останалите и си ги подреждам и си чистя и се чудя защо чистя по цял ден и накрая пак нищо не съм свършила друго мъжа ми казва "Мило много ми се яде кекс" понейе кекса ми е спеециалитет му казвам че ще взема от килера мармалад и ще го забъркам за 5 мин понейе килера е зад входната врата до врата на тоалетната аз отваря вратат на тоалетната даже си я и затварям и 10 мин се 4удя абе защо влязох тука???  Party Party друг номер пиша си рецепти в един тевтер от на мама времето пиша и отивам я на училище докато ходех и на лекций ми се е случвало и някой ми иска тетрадката да препише или учители да я видят и пада един конфуз  Laughing Laughing друг номер с готвенто вадя всичко приготвям се и забравям че съм щяла да готвя  Embarassed Embarassed и съм ходила с пижамата доцентъра да купя на мъжа ми домат за омлета  Crazy Crazy а още колко имам историй книги мога да напиша понейе съм един идиот и аз  Mr. Green"

Не искам да се подигравам,но това ми  Shocked очите.

Общи условия

Активация на акаунт