След секс

  • 14 823
  • 28
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 1 037
Не мога да си обясня-на следващия ден възможно ли е да продължава леко изтичане на сперма или е някакво течение.

# 1
  • Мнения: 689
Диди мисля че е напълно възможно да изтича сперма, поне при мен беше така!!!

# 2
Взможно е мила. Аз питах моята лекарка и тя каза, че напълно е възможно ако не е изтекла . Rolling Eyes При мен като пиех преди противозачатачните и сега  е така.

# 3
  • Мнения: 1 037
Много бързо се отзовавате на "хубавото" заглавие!!!!!!И на мен ми се струва,че не е течение.Ако е сперма е добре-значи повечко се е задържала в моя организъм и има шанс някой от плувците да стигнат до точното място.

# 4
  • Мнения: 689
Правилно мила, действайте гледам че сега са точно дните ти май а?

# 5
Да Диди75 така е. По-вечко го задържайте и ще стане и гледам,че тези дни май може и да стане. Стискам палци мила да стане и скоро време да ни зарадваш Wink .

# 6
След секс слагай възглавничка под д-то за няколко минути и по възможност заспивай без да ставаш  Embarassed

# 7
  • Мнения: 3 154
Плувците изтичат Simple Smile  При мене направо понякога ми текват по краката, че едвам смогвам да изтичам до банята Embarassed  Можеш да си слагаш някаква кърпичка или ежедневна превръзчица (от онея най-малките), че да се избегне цапане на бельо и чаршафи, ако текнат през нощта Wink

# 8
  • Мнения: 689
да мила, може да си сложиш обикновенна превръзка и чак на сутринта да се подмиеш, мисля че се препоръчва от доста хора!!!

# 9
  • Мнения: 1 037
Не съм си и помисляла да се мия още на вечерта.А за превръзчиците,редовно ги ползвам.Дано да стане този месец.Моят любим е малко серт и като му казах,че чичо доктор е казал да сме много активни по време на ову-то,той се изнерви и каза:"ще го правим когато ни се иска,а не когато докторът казва...."И аз прилагам тактика-нищо не казвам,а действам.Това мъжете са особени животни.Хем иска,хем не му стиска.Е,ама нали той не си тормози мозъчето

# 10
  • Мнения: 689
Ха,ха,ха, правилно действай без много да обясняваш

# 11
  • Мнения: 1 037
Дори си мисля Krasoni,че мисълта че трябва да правим секс в точно определени дни го отвращава,затова не трябва(поне при мен) всичко да му казвам.Пък когато стане.Все някой ден ще улучим точния момент.Лошото е,че аз съм на 29,а той на 26 и смята че има време за всичко.

# 12
  • Мнения: 3 205
Мдааа, колко познато... Само дето аз съм на 26, а Младен на 23... Добре че си успяла да го навиеш да почнете, все пак... Че при мен и този проблем не е решен напълно... Онази вечер ми каза, че не си представя да има дете преди да стане на 25... И аз му казах, че то хубаво, ама пък аз не си представям да имам първо дете на 30... И то ако стане...

# 13
  • Canada
  • Мнения: 1 773
И аз си слагам възглавница под д-то, че и хавлиена кърпа върху нея. Не ставам поне 20 мин., а като стана, кърпата върши чудесна работа докато стигна до банята.

# 14
  • Мнения: 3 154
Те мъжете много неща не могат да си представят... или може би не искат да си представят. Моя например "не можеше да си представи да се ожени толкова скоро, а след 3 години да речем", ама не стана така Wink  После пък "не можеше да си представи да има дете толкова рано", ама сега напира Wink (дори си е аз си му казвам кога трябва да се наблегне на секса и така няма отзиви като "не може ли утре?" Sunglasses
Те нека "не могат да си представят" пък ние да си действаме Twisted Evil  то май наистина жените командват Wink

# 15
  • Мнения: 3 205
Цитат
Те нека "не могат да си представят" пък ние да си действаме  то май наистина жените командват


  202uu

# 16
  • Мнения: 1 497
Не е течение. Ако мъжа ти не хойка, няма откъде да получиш течение, освен ако не настинеш. Wink  Wink

# 17
  • Мнения: 1 037
Цитат на: Теодора
Не е течение. Ако мъжа ти не хойка, няма откъде да получиш течение, освен ако не настинеш. Wink  Wink

Надявам се да не хойка.А за изтичането на сперма-пробвах с възглавничка под д-то-ефект има.

# 18
  • Мнения: 697
Диди аз четох във FF че има нещо като тампони които се слагат след секс и не изтича. Да ама не знам дали се продават тук. Освен това пишеше че задържали сперматозоидите на високо и шанса бил по добър да стигнат кадето трябва.
Освен това вчера четох и за някакъв гел дато се маже и той правел възможно сперматозоидите да живеят по дълго.
Явно методи много ама в нашта държава нищо си нямаме.

# 19
  • Мнения: 2 498
Диди, щом си пробвала с възглавничка май ще трябва да черпиш-нов метод-нов късмет(бебок) Grinning

# 20
  • Мнения: 1 037
Ха,Валя,че ме зарадва!Дано да се права,а за черпенето никакъв проблем-и да не стане пак ще почерпя.

# 21
  • Мнения: 3 376
Цитат на: Теодора
Не е течение. Ако мъжа ти не хойка, няма откъде да получиш течение, освен ако не настинеш. Wink  Wink


Това пък от къде следва? Аз мисля, че течение може да се получи и от някакво възпаление, или инфекция, не само от хойкане.

# 22
  • Мнения: 1 722
ха това "течение" може и да е течение, аз получих някакво течение и отидох на лекар пък вече съм била бременна ама на няколко дни. Така че  в най-ранна бременност се получава воднисто течение - при мен доста обилничко, все едно си настинал, ама после от само себе си спря. Дано да ти е такова течението.
А иначе може и сперма да е, ние като бебеправехме аз не смеех да ставам след акта и чак сутринта и всичко изтичаше /май не е било всичко де/.

# 23
  • Мнения: 1 037
Оределено не е било всичко.То ще си покаже какво е било след известно време!Леко бременеене Анита

# 24
  • Варна
  • Мнения: 841
Аз си слагам възглавни4ката о6те по време на секс под дупето, резултата е по-добър а по4ти ни6то не изти4а.Колкото до изти4ането на сперма на другия ден ,то по вероятното обяснение е оргазма(ако има такъв Grinning ) при теб,тъй-като след него се образува малка ямка в шийката на матката от мускулатурата, която не позволява на спермата да изте4е до 4асове.Това го гледах по Дискавъри, в "4удото на секса".4есто го повтарят,поне веднъж месе4но

# 25
# 26
  • Мнения: 3 154
Цитат на: Milena.E
Аз си слагам възглавни4ката о6те по време на секс под дупето, резултата е по-добър а по4ти ни6то не изти4а.Колкото до изти4ането на сперма на другия ден ,то по вероятното обяснение е оргазма(ако има такъв Grinning ) при теб,тъй-като след него се образува малка ямка в шийката на матката от мускулатурата, която не позволява на спермата да изте4е до 4асове.Това го гледах по Дискавъри, в "4удото на секса".4есто го повтарят,поне веднъж месе4но


Идеята там беше, че по време на оргазъм мускулатурата се съкращава и по този начин шийката "засмуква" плувците. За това казват, че е хубаво жената да получи оргазъм след като мъжа е свършил или в този момент Wink

# 27
  • Мнения: 2 641
I az biah chula za niakakvi dni che stavalo ama..........maj mi  takmo se beshe varnal ot Belgia, a az si misleh che sme izpusnali tezi dni. Beshe mi donesal bonboni i kola s vanilia, ta iziadoh edno goliamo kolichestvo bonboni s kola, posle se gushkahme i vednaga sled tova otidohme na trenirovki po sportni tanci. Koito e hodil znae za kakvo natovarvane stava duma. Ta misalta mi e che nisto ne sme podlagali, daje tancuvahme a toi beboka si stanal Stuck Out Tongue

# 28
  • Мнения: 7 716
И аз така мисля, всичко си е божа работа.
При предишната ми бременност  стана буквално на крак, защото така се стекоха обстоятелствата Embarassed
А пък сега - то стойки, то възглавнички, то лежане с часове - нищо Imp
Ама никога не е късно човек да стане за резил!!! Даже мъжът ми е по-настоятелен за тези процедури Laughing

Общи условия

Активация на акаунт