Житният режим на Учителя Петър Дънов – 6 тема

  • 44 291
  • 693
  •   1
Отговори
# 15
  • Временно
  • Мнения: 788
Откакто го направих месец януари не съм ял месо и се чувствам прекрасно.

И аз така. Simple Smile

Сега се двоумя още дали да го правя,от утре три дни ще се детоксикирам и евентуално ако преценя,може да се включа от сряда. Grinning

# 16
  • у дома
  • Мнения: 708
и аз с вас .. от 23  Hug

# 17
  • Мнения: 301
И аз тук от 23.02   bouquet

Връщам се да чета подробно първата страница и предварително се извинявам ако задавам някой и друг глупав въпрос  Blush Blush Blush

# 18
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен!В продължение на близо месец се настройвам за режима,прочетох 3,4 и 5 тема,купих си пшеница за покълване и го пробвах.С вас съм на 23.02 и се надявам да изкарам режима докрай Simple Smile                                                                                                                                                                      Много благодаря на Solei,Snow4eva и всички,които дават съвети и отговарят  на въпросите ни макар и някога да са доста тъпи. Хубава вечер!  Grinning

# 19
  • Мнения: 206
Нормално е, когато четете ,да не разберете всичко.И аз се уча почти всеки ден.
Не е нормално да питате като някои,които искат всичко да им се ''смели'' и не прочитат и няколко мнения от темата.
Така че ''четящите'' да питат спокойно.

Последна редакция: вт, 15 фев 2011, 19:20 от solej

# 20
  • Мнения: 150
привет и от мен!!!
аз искам малко информация как ѫитният реѫим се отразява при бременните. не е потвьрдена още бременността ми от лекар, но теста показва че сьм, а калкулатора че сьм в 5-та гестационна. другата седмица ще си взема час и ще искам мнението на лекаря, но ми се иска да каѫете вие какво мислите. благодаря предварително за отговорите Simple Smile

# 21
  • Мнения: 0
Четох в тема 5,че режима не е особено подходящ за бременни и кърмещи жени.Пишеше някъде в началото на 5-та тема посъбери информация,но избора си е само твой. GrinningПриятна вечер!

# 22
  • София
  • Мнения: 193
Здравейте! Чета ви и съм надъхана и аз да започна...вече се подготвям. Купих си жито за покълване и съм приготвила една порция за репетиция Laughing Житото го купих от женския пазар, насипно  Peace  Още съм объркана обаче за датата 21 или 23  newsm78.....има време да  помисля още малко!                 
RollingStones ,аз не бих рискувала ! Има отделяне на много токсини ,ако искаш хапвай си жито просто ,защото е полезно ,но и други неща!

# 23
  • Мнения: 206
   Аз не препоръчам и на кърмачки да правят режима.
А бременните -съвсем да го забравят.Особено в първите месеци.Големият проблем е не само храненето ,а и психическите амплитуди и състояния по време на режима.Има и ''скрити промени '',които по-трудно могат да бъдат предвидени.Житният режим е борба, вътрешни приливи и отливи,привличане и отблъскване на енергии...
  Затова се радвайте на чудесното събитие в живота си.Дано бремеността ви мине без проблеми и да родите здраво и умно дете.
  За целта ви препоръчвам да прочетете нещо за пренаталното възпитание / http://www.book.store.bg/p21983/vsichko-za-prenatalnoto-vyzpitan … ndre-berten.html/
 Ще има и други режими.Да сте живи и здрави!

# 24
  • Мнения: 150
solej благодаря за отговора, надявах се да ми пишеш точно ти Simple Smile
някаква невероятна топлота ме обхвана като прочетох поста ти Simple Smile
ще продьлѫавам да ви чета, а ѫитото ще го хапвам на закуска. книгата не я намирам тук на немския пазар, но аз след малко време ще дойда до БГ и ще я купя непременно.
ѫелая на всички ѫитуващи с много тьрпение, спокойствие и чисти мисли да направят реѫима. бях толкова ентусиазирана да сьм с вас, но другата година ѫивот и здраве !!!

# 25
  • Мнения: 206
Благодаря за отношението към моята скромна личност.
Просто сега се наслаждавай на красиви неща,не се преуморявай и нервирай.Слушай си хубава и нежна музика/класическа,балади,природна/.Без чалга,рап,метъл...
  Важното е ,че духом си с групата.След като се роди детето, се опитай да го кърмиш по-дълго.
Сигурно има нещо и в нета за пренаталното възпитание.Чети и прилагай.Ще направиш едно голямо добро и за себе си ,и за детето си.
   Тук школата е направена.Надявам се да я има много години и режимът да се прави от хиляди ,които да са задружни и да си помагат.И ти да си една от тях.Пък и вече имаш кирилица ,за да пишеш по-често Joy

Последна редакция: вт, 15 фев 2011, 21:43 от solej

# 26
  • Мнения: 413
Ето тук  
http://www.bratstvoto.net/vehadi/menu/2forum/index.php?board=14.0  
попаднах  на интересна информация относно житния режим.
Даже някъде бях прочела, че тази година би трябвало да се започне на
21 февруари,вместо на 23-и заради влиянието на луната през последните два дни на
режима .../не ми е много ясно защо, а и не съм много наясно с тези неща./


p.s. Току що попаднах на "Как се правят кълнове"  http://www.bratstvoto.net/vehadi/menu/2forum/index.php?topic=190.0

Последна редакция: ср, 16 фев 2011, 01:34 от :-))

# 27
  • Мнения: 301
Само, за да съм наясно - нали НЕ ядем покълнало жито? Всеки ден се кисне ново жито по 12-24ч, което се консумира на следващия ден?

# 28
  • София
  • Мнения: 2 008
здравейте!
отново съм тук:)миналата година се справих успешно с един режим-октомври- и се чувствах превъзходно.Опитах да повторя, но нямах същия успех, не се чувствах добре и предпочетох да прекратя.Останах си почитател на начина на мислене и усещането, което съпътства режима, но не съм го спазвала оттогава.Сега имах нужда от някаква схема и се чудех какво да избера, докато една сутрин не се събудих с отговора-житен режим.
смятам да го започна от понеделник и се подготвям от началото на месеца-дори само мисълта за това ме кара да се чувствам по-добре:)
желая усмивки на всички!

# 29
  • Мнения: 17
Под дата за започване на житния режим (примерно 23 февруари) се разбира да се почнат подготвителните 10 дни или същинските 10 дни?

Общи условия

Активация на акаунт