Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 284
Лианка, аз само да вметна, че от Пакостник можеш да си поръчваш  и по интернет и доставките им са светкавични. Ние и бейби вак-а и една подложка за ваничка така си поръчвахме и пристигат или в рамките на деня или на следващия ден. Това ако пак ви дотрябва нещо от там, а и сайта им е мнооооого по-богат от реалния магазин. Бързо оздравяване на бебо  Hug

За цигарите - мъжо ми забрани да пропушвам баш сега - криза е и вдигат цената на тютюна  Mr. Green

Не е лоша идеята за анкета и в другата тема

# 736
  • Мнения: 291
Kölsches Mädel , как се поръчва от НЕКСТ?????? аууу, аз да не знам, че може и там да се трошат пари  Joy

# 737
  • София
  • Мнения: 357
Като сте заговорили за грехове аз от седмица му се точа на този сладкиш с майонезата, но чак днес успях да го направя -  е няма такава вкусотия. Не помня коя от вас беше пуснала линка с рецептата  Hug Hug Hug

Иначе аз не пуша от две години, но не ми и липсват цигарите де, явно не съм била от пристрастените Simple Smile

# 738
  • Мнения: 0
На каква тема да бъде анкетата?

# 739
  • гр.София
  • Мнения: 250
 Вече е при мен прословутата помпа  Hug Сега като се наспи малкия ще видя какви ще ги свърша Simple Smile И дано бързо се оправи милото ми Sad

# 740
  • Мнения: 537
Диването заспа  Party

Мише, по-евтини от 12 паунда викаш  Shocked знаеш ли тук по колко са  Mr. Green - по сем'се лева   Laughing

Сега ще ида да видя на сайта на Мадъркеър Grinning Между другото все се каня да кажа, че живея в опасна близост до Емпреса и ако някоя мама има път насам да ми драсне ЛС да пием кафенце  Party

За цигарите - девствена съм откъм тоз' порок Mr. Green и съм много нетолерантна с пушачите Blush а мъж ми от 2 седмици се опитва да пропуши пак след 1 година въздържание и ще го шамаря в най-скоро време.

# 741
  • Велико Търново
  • Мнения: 15
malka_mravka , хубаво, ама малко скъпичко ми идва ... Тук можеш си купи две термоторбета на Томи Типи за не повече от 30лв, в сайта на мадъркер бяха някъде около 10на паунда... В този ред, да се пОхвалА, че вчера си заръчах от мадъркер бодита - един сет от 7бр с дълъг ръкав и един с къс, както и едно алуминиево шише за вода, оригинално на Бен10 (като ви пораснат момчета, ще разберете повече за него  Mr. Green ) за 26 паунда с доставката и съм мнооооооого хепи. Тук, мизерниците, продават бодита по 65лв с дългия и 60лв с късия ръкав, да не говорим, че от времето на Боби не са сменяли колекциите  #Cussing out

Аз не пуша от много години, само припалвам на маса с мнг ядене, пиене и приятна компания, така че пуфтенето сега хич не ми липсва

liana85, бързо да се оправя Иво, защото както се разбрахме: Този форум няма да има болни майки, бащи, деца, даже и кучета

Мише, има ли директни доставки на Mothercare до България? Ако не ти как поръчваш - с посредник може би. Харесала съм си някои неща от каталога, а не са зареждани в България и ако мога да си ги поръчам директно ще е супер. Grinning

Последна редакция: ср, 23 фев 2011, 17:22 от Insolence

# 742
  • Мнения: 537
не съм мише, ама да отговоря Blush
Insolence, вече нямат директен шипинг, поръчва се чрез посредник.

http://www.empresa.forumi-bg.com/
това е форумът на една от посредническите фирми, които доставят до БГ, има много подробна информация как става  Grinning

# 743
  • Мнения: 291
Insolence, мога да ти дам тел на една мацка, която бачкаше в Емпреса - мравче, те вече не доставят онлайн поръчки  Crazy. Сега има нейна си фирма, от  Пловдив е

# 744
  • Мнения: 1 878
Да ви кажа за Мадъркеър, че може да се плаща директно като се въведат данните на картата и се поръча на адреса на посредника. Не е нужно да се плаща комисион на посредника. Некст за съжаление не приемат Бг карти, затова там само с посредник. Преди ползвах и аз Емпреса. Много бях доволна от тях, но офисът им идваше малко далечко. (Мравче  Hug ) Сега ползвам Easy2buy : http://easy2buy.bg/
Та те имаха промоция за 0%комисион между 14 и 18 февр. ии се възползвах.  Blush
П.С. Нали не звучи много рекламно!  Embarassed

# 745
  • Велико Търново
  • Мнения: 15
не съм мише, ама да отговоря Blush
Insolence, вече нямат директен шипинг, поръчва се чрез посредник.

http://www.empresa.forumi-bg.com/
това е форумът на една от посредническите фирми, които доставят до БГ, има много подробна информация как става  Grinning

Съжалявам за объркването на имената  Embarassed

Insolence, мога да ти дам тел на една мацка, която бачкаше в Емпреса - мравче, те вече не доставят онлайн поръчки  Crazy. Сега има нейна си фирма, от  Пловдив е



Пратети ми моля телефон на лични

# 746
  • Мнения: 537
Kölsches, и друг начин ли имало да ти измъкнат паричките  Mr. Green не съм знаела, винаги плащам с моя карта и пиша адреса на посредника.
Ама как Емпреса да не доставят онлайн поръчки вече  Shocked или аз нещо не разбрах   Rolling Eyes
Сега ще погледна и тия easy-ta  от easy2buy какво предлагат Mr. Green

# 747
  • Мнения: 1 878
Аааа, доставят, Мравче, споко! Само вече не поръчват за тяхна сметка!  Peace
Има някои сайтове, от които не можеш да поръчваш с Бг карта и те поръчваха срещу 5%комисион, което изобщо не е много, като сметнеш.

# 748
  • Мнения: 220
Този форум няма да има болни майки, бащи, деца, даже и кучета
hahaha hahaha hahaha

korali , нещо ново около вас?

Вчера бяхме при офталмолог, всичко ни е ОК! Утре сме на ТФЕГ, имам усещането, че и там всичко ще е ок! Не пиша много, за да не товаря темата с разни притеснения за болести и прочие.

Kölsches Mädel, снимките на Йоан са вРъхта! Много е сладичък сина ти, аз за първи път го виждам.  bowuu

Аз не пуша от 3,5 години. Не ми липсва вече, но година и кусур всеки ден ми се пушеше. Бобито, ти какво ще ги пропушваш, нали бебе ще правите?  Thinking

За пазаруването от чуждестранни сайтове - аз успях да си поръчам 1-2 неща, следвайки всички обяснения, които Kölsches Mädel пусна в темата, както и на лични, за които й пращам цунки и гуш    bouquet Hug. От една седмица обаче се чудя къде ли ми е една покупка от ибей newsm78. Купих си едновременно неща от двама продавачи, дадох адреса на Емпреса и зачаках. Онзи ден от Алезар ми пуснаха мейл, че една моя поръчка е при тях. Идея си нямам защо продавача е пуснал стоката на стария адрес, уж го изтрих  newsm78. Кофтито за мен е, че Алезар прекратяват транспорта до БГ, но хубавото е, че поне едната ми доставка е спасена, явна съм хванала последния курс. Сигурно и другата от някъде ще изкочи Praynig, абе голям смях.

# 749

Общи условия

Активация на акаунт