мъхчета от хавлиена кърпа Яна

  • 3 512
  • 11
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 127
Здравейте мами,имам нужда от съвет-купих си хавлиена кърпа за баня Яна тъмно синя ,прах я няколко пъти,но пуска много мъхчета и цялата баня,както и аз ставам синя Sad Не мога да я върна,тъй като съм изхвърлила касовата бележка...Моля някоя от вас,която се е справила с подобен проблем да ми каже какво мога да направя,за да се спре с този ужас newsm78
Благодаря предварително   bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 1 426
В началото на ползването кърпите на Яна така ставаха и при нас,бършеш,бършеш и все едно си пак мокър,а на всичкото отгоре и с власинки Mr. Green.Ще се оправи,не се притеснявай,но трябва повече пране,след време ще си е нормална.Не ги харесвам именно заради това.Вече купувам само на Пангюрище,не оставя власинки и попива след първото използване още Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 248
Яна-Панагюрище, заводът в Панагюрище носи името Яна от много години, Може би имаш предвид разпространителя на хавлиени изделия - Панагюрище 1962 /за годината не съм сигурна/ Те предлагат и кърпи на други производители.
И наистина мъхчетата ще се махнат след известно време, но е дразнещо и неприятно.

# 3
  • Мнения: 5 676
Имах същия проблем с халата за баня на мъжа ми. Даже бях пуснала такава тема.Перях го всяка седмица по един-два пъти в продължение на няколко месеца.
Та искам да кажа:необходимо е многократно изпиране,нещо друго не помага!

# 4
  • София
  • Мнения: 127
Благодаря момичета  bouquet Явно само ще си я пера без да я ползвам докато се оправи,че направо е непоносимо положението  Cry

# 5
  • Варна
  • Мнения: 773
Много е гадно да. На мъжът ми халата беше същия. На всичко от горе беше някакъв скъп. Имаше толкова мъхове да ти се уплаши окото. Беше го захвърлил, но и аз започнах ден през ден да го пера и се оправи. Peace

# 6
# 7
  • Мнения: 0
И аз имам такива 2 зелени. В началото пускат мъхчета, след баня цялата сташах на зелени мъхчета, но след няколко пранета се оправи Simple Smile

# 8
  • Мнения: 1 558
Пране го оправя. Мъжът ми ставаше целия син от халата си. Беше си ме яд, защото с евтин халат никога не сме имали такива проблеми.

# 9
  • Мнения: 459
Пране го оправя. Мъжът ми ставаше целия син от халата си. Беше си ме яд, защото с евтин халат никога не сме имали такива проблеми.
Същият проблем имах и аз! Мъжът ми излизаше от банята син! Прах хавлията около десет пъти, но продължаваше да пуска и накрая се принудих да купя друга!

# 10
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
И аз със същия проблем...жалко за това,че фирмата си прави лоша реклама...халатът ми виси в банята неизползваем... Sad

# 11
  • Мнения: 1 308
Повдигам темата, защото и аз имам проблем с два халата, които остават мъхчета по тялото и по пода #Crazy Имах и такава хавлия, която изхвърлих, но халатите са нови и ми е съвестно...

Общи условия

Активация на акаунт