Хенди измама! Една сага в 2 части или никога повече Handy!

  • 5 238
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • UK
  • Мнения: 3 959
Момчето там каза, че ще съм с новата карта, но стария номер. Просто трябвало да я активират. После каза, че тази карта била не-знам-си-каква-си, и била с друг номер, но до ден-два ще ми донесат картата с моя си номер. А после - че няма да мога да си върна номера.

# 16
  • София
  • Мнения: 5 656
....следва едно: "Ааааа, от Хенди ли..." - демек, ясна е работата, що не казахте по-рано, това обяснява проблемите ви

Атти , според мен Мтел в този случай просто са си измисли ръцете с Хенди. Оставили са част от потребителкия гняв да бъде насочен към друг. В темата за Мтел имаше много оплакали се, че не могат да им активират картите, а са били купени в офис на Мтел.
Със сигурност си права  Peace Тогава дори нямаше още толкова силен потребителски гняв, бяха минали 1-2 дни от нововъведенията (в началото, след това минаха още 40  Mr. Green ) и нито клиентите, нито служителите са допускали какво ги очаква. Което не пречи да си измият ръцете с другите.

# 17
  • Мнения: 4
БРАВО ! Винаги потребителят е прав ! Винаги трябва да се разгласява и акцентира, когато са нарушени правата му ! В цял свят е така, но хората го знаят и не се стига до такива казуси. За съжаление само ние в BG всеки път го забравяме, но иначе доста често си го повтаряме. Жалко, наистина много ЖАЛКО !!!
Но това ли е начина, приятелю. Защо с този език, защо ? Утре ще го прочете твоето дете и моето, и неговото. Защо не помисли какъв пример му даваш ? Знам какво ти е. Знам, защото когато отида да купя хляб и едвам влизам в магазина с количката всички ще минат през мен, но никой няма да ми направи път. Знам, защото когато вървя по пътя, шофьорите ме псуват, викайки и никой не забелязва, че няма тротоар. Знам, защото плащам за детска кухня и вътре намирам …. Знам, защото изваждам 30 лева за играчка, а продавачката ме мрази, че съм и прекъснала цигарата. Знам, защото отивам на детската площадка, а там няма нищо освен купчина останало желязо, фасове, боклук, храчки и кучешки лайна… А аз си плащам данъците. Да и в Канада си плащаш данъците, но имат отряд за бързо реагиране, в случай че някое съоръжение от детската площадка е повредено. И реагират мигновено, проверено е. Знам, защото ……. Има още хиляди неща, които мога да ти напиша. Знаеш ги и ти не по-зле от мен. Знае ги всеки. Какво правим, всеки си копае в своята градинка. Но кажи ми - знаеш ли какво да кажа на Бебо, когато чува псуващият човек в магазина или от колата….. Как да му обясня тази агресия….. Знаеш ли как го правя – ще те науча – С УСМИВКА !!! Да все още имам нерви и обяснявам и обяснявам, за да се развие това мозъче и да мисли, а не да се отдава на провокации и адреналин. Помисли си !!! За всеки проблем си има решение, особено днес при тази конкуренция, отлично го знаеш. Помисли си !!!
В Хенди може да си ти вдигнали адреналина, а в следващият магазин ще ти го свалят ли ? Само от теб зависи. Всеки от нас е бил подведен, излъган, обиден, огорчен и т.н. Но Никой не може да ни повлияе, освен ако ние не му позволим. Мамита и Татковци, Бабита и Дедита, Лели и Чичовци, Каки и Батковци, всеки от вас възпитава дете, всяки от вас го вижда или го е виждал или ще го види – то е ежеминутно. Бъдете Човеци. Дайте тон за положителни емоции и култура, градете и надграждайте, превръщаме се в …… ГРОЗНО е ….

# 18
  • Мнения: 4 120
 Имам дежа ву, когато аз бях пуснала тема пак така се регистрираха гости, за да се възмутят. Хайде прочетете пак постовете на ужилените и уточнете кое по точно е грозното.

# 19
  • Мнения: 413

БРАВО! Така е! Трябваше да ги почерпи с кафе и тортичка, докато го правят на идиот! Накрая да им се извини за причиненото безпокойство и да подаде и другата буза...  ooooh!

# 20
  • UK
  • Мнения: 3 959
Направо другата дупка.

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 241
Момчето там каза, че ще съм с новата карта, но стария номер. Просто трябвало да я активират. После каза, че тази карта била не-знам-си-каква-си, и била с друг номер, но до ден-два ще ми донесат картата с моя си номер. А после - че няма да мога да си върна номера.

Имат таргет за активиране на нови карти и момчето просто те е пратило за зелен хайвер, за да си го хване този месец. Хванат таргет- бонуси в края на месеца. Мдам.

# 22
  • UK
  • Мнения: 3 959
Така и предположих. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт