Кой е прав в случая? Аз или жена ми?

  • 3 352
  • 35
  •   1
Отговори
  • Мнения: 274
Моля, бременни и със слаби сърца да спрат до тук, защото историята, която ще ви разкажа не е от най-приятните. Благодаря.

Не бих нарекъл този човек „приятел”, понеже сред кръга от мои приятели дори когато има забежки се  правят фино, дискретно и неангажиращо, без да наранява половинката или децата, докато подобни бруталистични сцени ми намирисват на циганска любов или турски сериал. Става дума за работник на мой приятел. Пиша за неговата история, понеже случката ме потресе и с жена ми спорим кой крив и кой прав. Аз твърдя, че той е прав (не от мъжка солидарност), а жена ми направо ме нарече изрод.

Та господин Х по някаква случайна или неслучайна възможност успял да влезе в хисторито на скайпа на своята половинка и от там с изумление разбрал, че бъдещето дете, което тя носи и очаква да роди след по-малко от месец не е от него. Първо естествено си помислил, че е шега (знаете хората как понякога се бъзикат в скайп) но си копирал и изчел цялата дълга кореспонденция с тайнствения господин У.
Оказал се бивш съученик на жена му, семеен, нещо като бившо гадже, с когото са си „припомнили” ученическите години само веднъж, преди осем месеца на годишната сбирка на стария клас в Пловдив.
Господин Х без каквито и да било скандали, обяснения, сълзи и дълги среднощни разговори с половинката си, просто и събрал парцалките в два големи сака, които метнал през балкона, а нея изгонил с шутове като мръсно куче (е, шутове едва ли буквално, все пак бременните не трябва да се бият, предполагам само лекичко, но унизително я е подритнал в задника, заключвайки вратата след нея).
Сега тя се е върнала във Видин при майка си

Наистина ли съм изрод, както казва жена ми, понеже напълно разбирам човечеца, съчувствам му и си мисля, че аз бих постъпил н анегово място по същия начин?

# 1
  • Мнения: X
Нищо ново под слънцето...   Laughing
История ,стара като света!

Ти си прав,че не искаш да отглеждаш чуждо дете,като можеш да имаш свое!
Жена ти е права,че е гадно да се гони така бременна жена в 9-ти месец...
Има по -възпитани начини да я разкараш!

# 2
  • София
  • Мнения: 1 582
Ти за кое питаш? Дали е прав да я изгони по принцип - ми да, много ясно, че е прав. Какво има да си говорят и да се обасняват, тя не е обяснявала, като е забременяла, сега ще говори... За начина за изгонване, със сакове през балкона и шутове пред вратата - доста просташки е постъпил, ама в момент на афект един простак става още по-голем простак.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 6 312
Има ли вероятност в 353 серия да се окаже,че детето е от законния мъж?Нали жената е съгрешила само веднъж с чуждия. Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 7 325
Много грозно, но от страна на жената. Неговата постъпка - не я одобрявам, но не я и осъждам.
Ако са законно женени, господин Х ще има сериозен проблем тепърва.

# 5
  • Мнения: 957
Нормално да я изгони... и аз бих. Единствено начина не е много удачен заради състоянието и.

# 6
  • София
  • Мнения: 23 079
Мисля, че много културно даже я е изгонил. Не бих го нарекла изрод. По-скоро бих лепнала някое и друго етикетче на жената. За мен това е низко и грозно - да носиш детето на любовник, а да го преписваш на съпруга си.

# 7
  • Мнения: 2 280
Нещо подобно се беше случило на моя позната. По средата на бременноста й, мъжът й , пак по скайп, разбра, че точно около дните , в които е заченала е била с друг. До последно не се знаеше от кой е детето. Голямо бреме беше и за двамата докато роди. В крайна сметка детето беше одрало кожата на мъжът й и те така и не направиха тест. Сега си живеят щастливо ,забравили забежката Simple Smile ЛюбоФ голяма  Grinning
п.п. Познатата ми и "мъжът й" нямат брак. Предстои след няколко месеца.

# 8
  • Мнения: 3 634
Пръстите ми кървят докато го пиша, но ти си прав! Явно силните магнитни бурии пренареждат обърканият ти ум.

# 9
  • София
  • Мнения: 8 932
Aми правилно я е изгонил човечеца - все пак да разбереш, че първото ти дете не е твое, едва ли се преглъща лесно. Но пък ако имат брак, пак ще му го напишат на името, така че трудно ще се отърве.  Peace

# 10
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Ха-ха, тая е уникално тъпа!  Laughing

# 11
  • Stuck in a moment
  • Мнения: 1 313
Та господин Х по някаква случайна или неслучайна възможност успял да влезе в хисторито на скайпа на своята половинка
Няма случайно влизане в хистори-то. Значи човека е имал съмнения от по-рано, а като имаш някакви съмнения, намираш начин да говориш с партньора си за проблема.
Шокът без съмнение е голям, все пак този мъж сигурно 7-8 месеца е мислел, че ще става баща  и е живял с тази нагласа, така че, колкото и да ми е жал за жената, май не му е изродска постъпката.

# 12
  • Мнения: 2 798
Имаш съмнения - проверяваш, има потвърждение - реагираш. И да, за съжаление се налага да подкрепя мъжката част в историята.

# 13
  • Мнения: X
Откъде е сигурен, че бебето не е от него, ми от онзи, господин У? Все пак, за да не се е съмнявал 8 месеца, че бебето е негово, значи около момента на зачеването са правили секс посемейному? Ами ако детето все пак е от него?

# 14
  • Мнения: 39 285
Е кво излезе, заради оная........ шавливата, жена ти теб нарича изрод  newsm78
Странно племе  сме жените   hahaha

Общи условия

Активация на акаунт