Слънчев Бряг - предложения за евтини нощувки през 2011

  • 23 348
  • 242
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 574
Здравейте. Невероятна почивка изкарахме тази година на морето. Изключително съм доволна от хотел Амфора. Много чисто, храната разнообразна и вкусна. Втората седмица даже беше толкова спокойно, че нямаше опашка никъде даже и на снакс бара. Детето беше очаровано и не му се прибираше. Не не хванаха никакви ентеровируси за разлика от други години. Нямам търпение догодина отново да се върнем там.

# 241
  • София
  • Мнения: 1 669
И аз да дам положителен отзив за хотел Астория, Слънчев бряг. Не можах нищо съществено да прочета за него, преди почивката. Ние сме много доволни.
Резервирахме си две нощувки в началото на септември - all inclusive.
Настанихме се в апартамент, бяхме трима, беше чистичко и подредено, стаите светли и приятни с климатик във всяка стая, две тоалетни, вана, тераса, два телевизора, сешур и т.н.
Почистваха всеки ден, оправиха ни леглото, че се изръсихме бързо на закуска  Laughing
Имахме проблем с телевизора, за минута се отзоваха и поправиха проблема. На паркинга местата бяха малко, но ние намерихме.
При настаняването all inclusiv-а започва във 14:30ч, тоест нямахме обяд първия ден, но за сметка на това при освобождаването на стаите последния ден имахме включен обяд.
Храната е много вкусна, доста разнообразна - няколко вида меса - свинско, пилешко, пуешко... салати, супи, гарнитури, десерти (пасти, еклери, баклава, баница, плодове).
На закуска имаше уникално вкусни бухтички, омлети, кифлички (както и зеленчуци, саламчета и т.н), а на междинните хранения чудни палачинки и пица.
Не мога да изброя всичко, което имаше за хапване, почти всичко което се сети човек имаше.
Интернет има само в лобито. Напитките бяха сокчета, алкохол и газирани напитки (кола, фанта, спрайт)
На басейна пускаха приятна музика, нямаше толкова хора по това време на годината.
На плажа има бар с напитки, и много много шезлонзи с чадъри.
Разположението на хотела е страхотно, на първа линия точно пред търговската улица и плажа.
Вечер се разхождахме навън, а в хотела пускаха музика на бара на басейна с танцьорка.
Курорта много ми хареса, бях чувала само негативни мнения.
Пускам снимчици







От тук на плажа сервираха напитки

А всички тези зелени чадъри бяха за нашия хотел

# 242
  • Мнения: 270
Ние резервирахме за Хотел Несебър бийч на ОИ.
Хубаво-лошо там ще сме-живи и здрави Grinning

С какви впечатления останах те, много се чудя дали да запазя, благодаря?

Общи условия

Активация на акаунт