ЕВРОВИЗИЯ 2011 - 2-ра тема FEEL YOUR HEART BEAT !

  • 21 963
  • 716
  •   1
Отговори

Анкета

Българските кандидати за Евровизия 2011 - общо видео

Опции:

# 30
  • Мнения: 502
   Милена има подкрепата ми, но да си вземе и Васко Гюров.  Heart Eyes

Поздрав :

Milena Slavova i Revu - Ala-bala (2009)

Последна редакция: нд, 20 фев 2011, 20:09 от С О Н Я

# 31
  • Мнения: 0
   Милена има подкрепата ми, но да си вземе и Васко Гюров.  Heart Eyes
     bouquet   bouquet   bouquet Да Васко Гюров <33  :DDD Btw  не знам дали знаете за паяка,според който ние ще домакинстваме 2012.Не знам дали мога да му вярвам,но мисля,че с Милена можем да постигнем много!!Просто песета и е ЖЕСТОКА.СТРАШНО ЗАРИБЯВАЩA Heart Дано има и други на това мнение. Току-що гледах ротацията по БНТ и все повече се убеждавам,че това е песента!  Hug

# 32
  • Мнения: 0
Мерси за поздрава!   bouquet

# 33
  • Мнения: 37
СТРАХОТНА ТЕМА!

Какъв паяк?

# 34
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 587
Мерси за темата  bouquet

Не помня кой писа, че не е честно да се класират директно определени страни - честно, нечестно, с техни пари се издържа Евровизия и поради тази причина те влизат без класиране. А и са от основателите. Друг е въпроса песни имат ли, представят ли.
Аз не мога да преценя тази година нито кой искам да иде от изброените, нито дали финалите стават или не.  Confused

# 35
  • Мнения: 1 758
Geia, ти сигурно не живееш в БГ и няма да гласуваш, но на теб ще ти дадем домашна работа - да прослушаш БГ песните до сряда до финала. Така ще знаеш за какво става въпрос. Wink Но аз сигурно ще пусна SMS и за Jerihon.  Heart Eyes
Опасявам се, че  накрая ще изберат 032.

# 36
  • Мнения: 37
Мерси за темата  bouquet

Не помня кой писа, че не е честно да се класират директно определени страни - честно, нечестно, с техни пари се издържа Евровизия и поради тази причина те влизат без класиране. А и са от основателите. Друг е въпроса песни имат ли, представят ли.
Аз не мога да преценя тази година нито кой искам да иде от изброените, нито дали финалите стават или не.  Confused

Аз писах , че не е честно.

# 37
  • Мнения: 9 133
Morphea,
032 или Поли Генова, но може и Мона, която незнам защо ми напомня на Аврил Лавинв в началото на кариерата и.



# 38
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 587
Морфеа, аз съм от тези дето гласуват после, по финалите Mr. Green Ако не ме прецакат като миналата година Confused
Сега слушам линка от горе от анкетата. До тук нищо не ме грабва Confused

# 39
  • Мнения: 0
През 2011 година Миро ще се завърне в българската песен на Евровизия с песента си "Dream upload" като специален жокер на българската телевизия, който ще се появи във вечерта на самия финал.

Източник :Уикипедия

# 40
  • Мнения: 1 758
Тая Мона не знам откъде се появи, но май има само една записана песен.  newsm78 Иначе е сладка.
Обаче има и жури, което ми е пълна загадка как ще гласува. Виж например журито на Естония ми беше пределно ясно - даде високи точки на песните, които и аз бях харесала отпреди и след  вота на публиката се класираха същите песни в леко разместен вид. Grinning  В белгийската селекция песента беше избрана с 12 точки от журито и 12 от публиката.  Такъв унисон е идеален. Обаче в други селекции се разминават вотовете на журито и на публиката. Така, че ми е пълна мъгла и не се наемам да прогнозирам.
Слушах внимателно песента на Грузия на Елдрин - хубава песен, ама певицата на места пее доста фалшиво и не взема височините. Не ми се иска и ние да отидем с някаква такава излагация в пеенето.

# 41
  • Мнения: 262
Eто песента на Елдрин преди финала на Грузия – много ми хареса още тогава. Явно на финала не е била във форма.   Georgia ESC 2011- Winner /Eldrine`s ''One more Day''
В анкетата ни ще гласувам след представянето на песните на 23.02.

# 42
  • Мнения: 2
Милена е най-известния участник и я харесвам много, но дали това ще ни помогне в Дюселдорф? Нали го пробвахме миналата година с Миро? Добре е да погледнем към по-млади изпълнители и не толкова известни. Това, че са неизвестни, не ги прави по-малко талантливи от известните. Една Рут,  Емилия Валенти-превъзходен глас... Нека тази година да пречупим стандарта.

# 43
  • На брега на реката
  • Мнения: 1 540
Милена има запомнящо се парче, ама тази натурия по сцената..... ooooh!

Кой накъде и с каква задача щъка не е ясно. Whistling

Тази работа е като в някои български филми от по-ново време - от оскъдица някои режисьори като им падне случай да снимат, вкарват де що имат в главите си и накрая се получава една претенциозна безсмислица.

Аз съм на мнение, че трябва да го даваме по-скромно. За 3-4 минути да не правим на сцената едновременно 3 монументални представления на Болшой театр.

# 44
  • Мнения: 1 758


Аз съм на мнение, че трябва да го даваме по-скромно. За 3-4 минути да не правим на сцената едновременно 3 монументални представления на Болшой театр.
Напълно подкрепям.
А на Миро песента миналата година не ми харесваше никак. И клипа беше невероятно плосък. Аз също подкрепям идеята за млад изпълнител, но и песента е важна. Като напишат свястна песен за Емилия Валенти, тогава ще е конкурентна. Иначе само един хубав глас не е достатъчен.

Днес предстои представянето на песните на Франция и на Босна. Мярнах нещо подобно и за на Кипър, но не съм много сигурна.

Последна редакция: пн, 21 фев 2011, 06:52 от Morphea

Общи условия

Активация на акаунт