За благодарността

  • 2 730
  • 32
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 569
Имах оня ден да свърша гадна и неприятна работа.Гаджето ме отмени.
Как да изразя благодарността си?
Казах му с думи "Благодаря ти",усмихна се и нищо не каза.
Секс за благодарност не е добра идея.
Да му купя нещо-също.

Вие как благодарите?С думи,жест,как?И кога благодаря-то е истинско,а не отбиване на номера?

# 1
  • Мнения: 2 457
Според мен той просто е постъпил кавалерски. В двойката е това е в реда на нещата. Специални благодарности не са нужни, все пак той ти е гадже, твой избраник, каква му е работата освен да ти помага Simple Smile.

# 2
  • Най-сетне у дома
  • Мнения: 911
Естел, не знам какво да ти кажа. Обаче има една цяла психологическа школа, която твърди, че в основата на психичното здраве е способността да се изпитва благодарност. Уви, не са указали как да я проявяваме, но - ти явно изпитваш благодарност, значи - на втория етаж си добре  Laughing

Не, сериозно, има толкова хора, които просто поглъщат жестове и услуги, без да ги отразят по никакъв начин... мнозинство ми изглеждат. Та едно "оценявам какво направи за мен, ще се реванширам, защото ценя жеста ти" може би стига, а... И един ден наистина връщаш жеста.

# 3
  • София
  • Мнения: 2 217
Защо мислиш, че твоето "Благодаря!" не е достатъчно красноречиво?
Ако истински изпитваш тази благодарност, човекът я е усетил, повярвай ми.....
Просто ще дойде естествен момент да му се реваншираш..-/не е точната дума реваншираш обаче/

# 4
  • София
  • Мнения: 291
Направи за него нещо, което знаеш, че обича!
Сготви му някое любимо ястие, остави го да гледа цяла събота някой спортен канал, отстъпи му по - удобното място на дивана в хола, карай колата ти някой път и го остави той да си пийне, облечи нещо, с което обича да те гледа, спести му нещо, което е негова отговорност и го направи ти, не го води на гости при родителите си една неделя ...
Все такива дребни, но изключително трогателни неща! И ги направи ей, така - непринудено, без да му казваш, защо.
Най - важното е, че ти знаеш причината и ти става едно такова леко от това!

# 5
  • Мнения: 2 563
Сготви му нещо, прави му кафе сутрин, отмени го в нещо ти.

# 6
  • Мнения: 755
Имаше преди време подобна тема, в която силно се прояви звученето за благодарността към мъжете и не само тя. Laughing

Виж тук : http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=530064.0

# 7
  • Мнения: 2 161
Аз се отблагодарявам с думи.Готвенето може за някои да е добра идея,но обикновено мъжът ми си мисли,че искам да го отровя,когато готвя.А когато му кажа:Не знам,какво бих правила без теб,толкова си ми скъп и те обичам и съм готова да пребия някой заради теб...е,тогава той наистина разбира,че му благодаря.

# 8
  • Мнения: 25 597
А когато му кажа:Не знам,какво бих правила без теб,толкова си ми скъп и те обичам и съм готова да пребия някой заради теб...е,тогава той наистина разбира,че му благодаря.

Хм. Повечето мъже, които познавам, след такива излияния обикновено питат: "Колко ти трябват този път?".   Laughing

# 9
  • Мнения: X
Не знам на какво ниво на трудност е услугата,но в една връзка обикновено едно "Благодаря ти!" е достатъчно.
Винаги има някаква последователност...веднъж той прави нещо за /вместо теб, друг път ти...
Ако ти го отмениш в нещо ,чувстваш ли нужда от някаква специална благодарност?

# 10
  • София
  • Мнения: 23 081
Не смятам, че непременно трябва да проявиш под някаква форма благодарността си. В крайна сметка е нормално хора, които се обичат, да си помагат. Днес той ти е помогнал, утре - ти на него. Съвсем нормално и естествено!

# 11
  • Мнения: 40
А когато му кажа:Не знам,какво бих правила без теб,толкова си ми скъп и те обичам и съм готова да пребия някой заради теб...е,тогава той наистина разбира,че му благодаря.

Хм. Повечето мъже, които познавам, след такива излияния обикновено питат: "Колко ти трябват този път?".   Laughing

Някой преди време даде много добра дефиниция на такъв тип мъже - ходещи вибратори с портфейл  Mr. Green Така са си постлали, така да лягат

# 12
  • София
  • Мнения: 2 217
Да бе.....
Има хора, които живеят и се раздават......
И това, че попадат на смукачки на пари и вибратори, не значи, че така са си постлали..... Peace

# 13
  • Мнения: 7 947
Имах оня ден да свърша гадна и неприятна работа.Гаджето ме отмени.
Как да изразя благодарността си?
Казах му с думи "Благодаря ти",усмихна се и нищо не каза.
Секс за благодарност не е добра идея.
Да му купя нещо-също.

Вие как благодарите?С думи,жест,как?И кога благодаря-то е истинско,а не отбиване на номера?

 newsm78
Когато мъжът ми направи нещо вместо мен - не очаква да му подарявам подаръци, определено. Прави го - защото ме обича предполагам и това идва някак естествено...

# 14
  • София
  • Мнения: 23 081
ами вили, не познавам авторката, но ако са пресни гаджета, това донякъде обяснява нещата  Wink

Общи условия

Активация на акаунт