Баба Марта бързала, на ЮНЧЕ мартеничка вързала ! - № 16

  • 28 651
  • 738
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 554
кукууу,Честита Баба Марта! Flutter

mama moni пробвай с силиконово зърно Peace

# 16
  • С-я
  • Мнения: 37
Mama Moni, аз лекувах разранено зърно с дефламол. Мисля, че сравнително бързо ми мина.
Овесените ядки пасирате ли малко от малко, защото аз предложих финни ядки и не минаха мн добре, та се наложи леко да ги врътна на пасатора.

# 17
  • Мнения: 19
Честита баба Марта!Много, здраве за всички! Hug Hug
Птиче   bouquet  bouquet

# 18
  • малкия йеросалим
  • Мнения: 849
Рolkidot по колко пъти на дeн мажеше и измиваше ли преди кърмене отмиваше ли?
Морска моят момък по принцип се потриса от шишета и биберони и предполагам,че силиконовото зърно ще има същият ефект  Simple Smile,но ще се пробвам и така.

# 19
  • С-я
  • Мнения: 37
Рolkidot по колко пъти на дeн мажеше и измиваше ли преди кърмене отмиваше ли?
Морска моят момък по принцип се потриса от шишета и биберони и предполагам,че силиконовото зърно ще има същият ефект  Simple Smile,но ще се пробвам и така.

Мама Мони,
миех преди всяко кърмене със сапун. Мажех по няколко пъти между кърменията, за да не изсъхва зърното, като слагах стерилна марличка отгоре.

# 20
  • Мнения: 8
mama_moniаз ползвах едни компресчета на multi-mam compresses.без отмиване са по принцип и са с алое вера.аз останах мнооооого доволна.и сега си имам една кутийка за всеки случай.

# 21
  • Мнения: 31
Честита Баба Марта!Много здраве, късмет, положителни емоции!

mama_moni, аз използвах Ланксинох.Без отмиване е. Горещо го препоръчвам. Справял се е с разранени зърна за времето между кърменията (3 часа). Има съвсем малки опаковки.
Nataliiiii, при нас беше също положението с кускуса, но на третото предлагане (в продължение на няколко дни от по няколко лъжички) резултата беше на лице - вече с охота отваря устата. Успех.  Peace
За закуската - ние се ограничаваме само до попара, кускус и от скоро кисело мляко с бисквити. Кашата следобед също мисля да разнообразявам понякога с бисквити с кисело мляко.
 Peace

# 22
  • Мнения: 4 066
Мама Мони, ако имаш Лансинох, пробвай с него. Колкото се може повече пъти, като след кърмене, оставяй мястото да подиша максимално дълго, след което мажеш. Така всеки път. Дано бързо минава.

Овесени ядки пробвах да дам на няколко пъти, но не ги иска. Пасирам ги, защото пък непасирани и да ги иска, няма да ги яде. Стават ужасно лепкави, обаче.

Моля, кажете какъв кус-кус купувате? Обиколих наличните магазини, търсих и в Хит, но специален „по-дребен“ детски не намерих, да не говорим за такъв, който да не се вари.
Дори не мога да си представя как би изглеждал пасиран кус-кус. Пасирах попара дори, е няма такова чудо.
И какви са тези бисквитки с банан? Покрай Теа, на която почти нищо не можех да давам, въобще не са ми известни толкова много интересни продукти...

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 580
Здравейте и честита Баба Марта и от мен! Да сте бели и червени, румени и засмени! Simple Smile
Птиче, благодарско за темичката!  bouquet
При нас нищо ново, освен, че и второто долно зъбче на Габи проби. Добре сме, стоим си вкъщи, баткото издивява, но няма начин. Вчера срещнах майката на едно от дечицата от групата на Ясен. И тя ме попита защо го държа вкъщи, а не го пускам на градина, нали така или иначе е контактен (има хепатит в групата, бях ви казала). Не й отговорих нищо конкретно, но се запитах аз ли съм такава параноичка или... Tired
Вчера излязохме на разходка за пръв път от пет дни. Бях направо изкукуригала вкъщи. Доста беше студено, но не издържах, навлякох си децата и се метнахме до центъра. Габи си спа блажено около час. Grinning Днес не знам дали ще излезем, студено ми е и вкъщи. Искам слънцеееее!   grinning039

# 24
  • Мнения: 49
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА! Нека всички сте засмени, здрави, бодри, пременени!!!

# 25
  • малкия йеросалим
  • Мнения: 849
Момичета благодаря за бързите отговори   bouquetЩе отскоча после до аптеката да си взема аз някакво мазило,че е много гадно така  Confused
Аз имам още едно въпросче-Мъжо иска да води тези дни каката  в Хисаря на басейн за през деня.Ще бъдат в закрития басейн на хотел Аугуста.Водата е много приятна и топла.Та аз се чудя дали да ида с тях и да топна и малчо във басейна  newsm78.Така ми се ходиии някъде,че едвам се свъртам  ShockedТа вие бихте ли завели бебоците на басейн?

# 26
  • Мнения: 0
Взела две игли от Ежко,
прежда от върбите взела,
Баба Марта тази заран,
мартенички е изплела.

Ето ти една за здраве,
ето ти една за сила.
Баба Марта на децата
пролет днес е подарила!!!

# 27
  • Мнения: 832
Честита Баба Марта на всички, малки и големи  Hug
Много здраве и усмивки ви желая!

мартеа, аз бебешки кус-кус купих на Плазмон, най-дребния, за 4м. Вари се 1-2 мин. От магазина, където купувам пюрета, каши и памперси. Не знам дали има в обикн.магазини.

Да не казвам голяма дума, но при нас всичко, каквото предложа, се котира добре. Хапва юнака, че и за още плаче понякога  Laughing

Нашите нощи продължават да са трудни и будни. Вече съм се примирила, не се питам до кога ще е така, явно няма скоро да се кротне. А нови зъби така и не са се появили, минаха почти два месеца откакто излезе последния  ooooh!

Lulu25, в много случаи като те чета все едно говориш за моя син Mr. Green

mama moni, отивай, дори и да не топнеш малчо, все си е разнообразие. Аз от сега планувам почивка, ама да видим дали ще ме огрее..



Ооо, забравих да се похваля - вчера чух най-нежната думичка на света - мама   Heart Eyes  Няма такова щастие  Heart Eyes

# 28
  • Мнения: 4 066
Та вие бихте ли завели бебоците на басейн?

ако е минерален - да Peace

# 29
  • Мнения: 861
Честита Баба Марта! Да сте бели и червени, румени засмени!

Общи условия

Активация на акаунт