Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 1 март 2011, 21:29 ч.

Има ли вдовици/вдовци сред вас? 2

• 249 843
  • 1 054
  •   1
Отговори
# 1 050
Ужас, толкова млади... Живеем във времена на постоянен стрес и отрови.
И аз на 28 овдовях, децата бебета, мъжът ми беше на 36, от лекарска грешка при махане на камък в бъбрек почина.
Даниела, бъди силна, мила. Heart Може да пробваш някакво хоби, курс или подобни. Самотата побърква. Повечето поне имаме малки деца и сме заети. На мен домашните любимци ми действат добре, дават ми комфорт и ме успокояват.

Успешна година на всички!

# 1 051
  • София за сега
Мили мои, при нас не е инфаркт ули лекарска грешка. Аз обаче, с времето не мога да се оправя. По-зле става. Всички ми казват ти си умна, силна ше се справиш... Хора аз не мога, потъвам емоционално и психически. Не мога да се справя, трябва ми ръка, за която да се хвана иначе, ще се пропия и загубя като човек... Не знам какво да правя. Нямам хоби, работата ми не е е ексайтед, какво да направя, за да се спася?

Последна редакция: сб, 04 яну 2020, 10:08 от titi111

# 1 052
  • "горееееее,горееее"
Мили мои, при нас не е инфаркт ули лекарска грешка. Аз обаче, с времето не мога да се оправя. По-зле става. Всички ми казват ти си умна, силна ше се справиш... Хора аз не мога, потъвам емоционално и психически. Не мога да се справя, трябва ми ръка, за която да се хвана иначе, ще се пропия и загубя като човек... Не знам какво да правя. Нямам хоби, работата ми не е е ексайтед, какво да направя, за да се спася?
Трябва ти време ... за да приемеш, за да те погълнат ежедневните задължения и т.н. Времето не лекува, но ни научава как да живеем с болката. За мен най-трудни бяха първите две години. През първата се чудя как съм оцеляла, как не съм полудяла.
Опитай през това време да не злоупотребяваш с лекарства и алкохол.
С времето ежедневието ще те погълне.. не пропускай покани от приятели/познати за излизане, почивка и подобни.
В началото е непосилно, но ТРЯБВА.

# 1 053
Нямам хоби, работата ми не е е ексайтед, какво да направя, за да се спася?
Аз лично заминах за друга държава. Такава драстична промяна ми трябваше. Иначе тъпчах на едно място и най-хубавите години от живота ми изминаха в депресия. Сега си имам планове и действам. Гледам да нямам два почивни дена, защото ако съм за по-дълго вкъщи започват черните мисли. Надявам се да намериш твоят начин. Purple Heart

# 1 054
  • "горееееее,горееее"
Аз също обмислях подобна драстична промяна. Един вид пълен рестарт. Едното ми дете тогава беше много малко . Дъщеря ми беше само на година и два месеца, а и синът ми тогава 10 тиклас нямаше как да оставя...Но за хора , които могат да си го позволят е вариант .. откъсване от всичко.

Общи условия

Активация на акаунт