Отговори
# 465
  • Plovdiv
  • Мнения: 547
За съжаление май навсякъде нищо интересно не се случва. Преди повече пътувахме, планирахме, преживявахме. Сега животът е доста по-скучен. Но да сме живи и здрави, пак ще има веселби.
Поли, искрено се надявам, че ще е така.  Simple Smile Присъединявам се към Ани и Мариска, ежедневие, но трудничко. Wink
Ооо, а вирусът има няколко прояви, явно, защото аз миналата събота, след връщането си от работа започнах да повръщам иииии спрях в понеделник вечерта. Екстрите бяха още силно главоболие и Т. След това три дни ходих като сянка. УЖАСЕН Е.
Сънка, специално искам да поздравя теб и малкото ти момченце! Много успехи му желая, нови приятели и любими учители, а на вас с тати безкрайни поводи за гордост, които така мило разтупкват сърчицата!  bouquet
Радинце, Ани, Или, да са здрави, щастливи, спокойни и доволни, малките сладури! Честит ви рожден ден! Heart Eyes

# 466
  • Sofia
  • Мнения: 4 389
Рано-рано започваме с прекрасни пожелания  Hug Heart Eyes  bouquet
Или, Ради, и всички други майки на прекрасни рожденици, да са ни здрави дечицата, да имат късмет в живота, да жънат успехи и да ни носят много радост  Peace

# 467
  • Мнения: 1 599
Ей, днес прекрасен ден за прекрасни рожденници!

Мила, Габи, Рали, Симона, да сте живи и здрави, дечица. Късмет и безброй игри Simple Smile


Ани, да го манеш тоя корем ей  Joy
Поли, дано скоро да й мине, давай й някакъв пробиотик ( ако не й даваш вече де)
На Ади му паднах двете зъбчета отпред и е много смешен как фъфка  Laughing а днес забравихме да обуем ученическите обувки и отиде с кроксовете...ле ле рев, да не му се карали, не иска да влиза, идва учителката и му обяснява, че няма проблеми той пак рев! Ама и ние къде бляхме с мъжа ми не знам,,,
Нийка, радвам се да те " видя"
Ех, момичета липсвате ми като не пишете, че и на мен ми липсва и аз като не пиша  Hug

# 468
  • Мнения: 919
Ради, Ани, Или -  Да са ви живи и здрави милите дечица!!! Много радост всеки ден!! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 469
  • Мнения: 1 812
 Добро утро в така прекрасния за мен ден! Hug
Много щастие, здраве и усмивки за сладките ни наборчета Рали и Габи! Да растат умни , красиви и леко палави! Heart Eyes
 Днес Мила тръгна развълнувана и нагиздена да почерпи в градинката. Е, голяма суета са тези девички. Облече, бяла блуза, лилава пола, погледна се, замисли се, оправи косата си и хукна към стаята си, извади лилаво шалче с нежна сребриста нишка и излезе доволна Laughing
 Рождения ден мислим да е сред природата като пикник, затова стискаме палци да не вали някой от почивните дни!
 Специални поздрави за Яни, Сънка!С пожелания да му върви учението и да му доставя удоволствие знанието. Както винаги си създала чудесни емоции в този толкова вълнуващ ден за детето Hug
 Много благодаря за поздравите! Толкова сте ми мили всички, а и аз не пиша много напоследък. Идеята за среща е отлична, за да видя поне част от вас!
 Хубав и успешен ден!

# 470
  • Варна
  • Мнения: 3 232
Много здраве и усмивки на Ради, Мила и Габи! Много радост и за вас момичета!   bouquet

# 471
  • Sofia
  • Мнения: 1 195
Честит Рожден ден на прекрасните ни наборчета!!! Да раста живи и здрави, щастливи  и обичани!



Да почерпим и ние макар и виртуално



Първо планирахме да празнуваме на 22ри с приятели на Старосел, но Рали ни се нацупи и ще празнуваме днес на двора на къщата. Тати постави осветление с прожектори, аз в момента надувам балони, тортата на Уинкс е поръчана и така...

# 472
  • Мнения: 1 599
Я да видим кой ще черпи днес!

Честит рожден ден на Виктор, Лазар, Симона и Йоана! Да сте здрави, усмихнати идобри деца!
Нинка, Ния, Еци, Меги, да са ви честити рождениците  Hug

# 473
  • Варна
  • Мнения: 3 232
Дойде и нашият ред, Да ми е живо и здраво момиченцето, това ми стига! Heart Eyes

Честит празник и на Йоанка, Лазар и Виктор!  bouquet


Празникът ни мина, Мони и приятелите й много се забавляваха, не съжалявам че избрахме този вариант за празнуване  Grinning

# 474
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
на палавниците Симона и Виктор! Живи, здрави, весели, щастливи за радост на мама и тате и всички, които ги обичат!


Мили Майки Alexandra i NinaKM, желая много да Ви радват прекрасните ви деца!

# 475
  • Мнения: 528
добро утро мацки нещо напоследък не пиша чото нещо няма какво всичко си  е по старому.Ето закуска за тези който сега стават

ЧЕстито на всички наборчета ,който имаха рождени дни последните дни да са живи и здрави и добри ученици догодина..Едното на градина водя с другото цял ден играеме говориме,докато оправя в къщи и мина през майка да оставя добри за да видя баща ми  в болницатаи после взимам ронката то станало 19 часа.ИНАче аз уви от 1.11 ще се връщам на работа дано до тогава да си намеря нещо ново с нормално работно  време а не до 22 както се очертава като се върна.ДОдо расте ,хубавее като баща си опитва се да говори и за радост или не и той ще е като кака си латерна се очертава.Татко няма да му правят за сега операция щото е на хемодиализа заради бъбреците че никак не са му в ред и всеки ден ходя се редуваме с брат ми да го храниме и преобличаме а майка си почива щото от няколко дена я стяга сърцето и така.Децата от 2 станаха 4 но не се оплаквам.Иначе хубавото е че със свекървещица см ескарани и не си говорим евече 3 седмици.Така забелязах че с мъжа ми повече се разбираме,щото иначе преди само ме плюеше пред него и наще ама той е не покист пред нея после на мене бръмчи.Сега като не си говориме ми е екстра нито се караме с мъжа нито ни се държи сметка кога какво правиме.Ако децата искат да са при нея баща им ги води и чре з ЛЪчо мъжо ами ако има нещо ми се предава итака.Оставям ви че малкия иска да го изпрати само натиска мишката ДОскоро мацки

# 476
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Похвал, похвал ,похвал....
Изтипосах се в блога на Румката   Mr. Green

http://luluto.blogspot.com/2011/09/blog-post_26.html#more

ох, умирам от срам в интерес на истината  Laughing

# 477
  • Варна
  • Мнения: 3 232
Похвал, похвал ,похвал....
Изтипосах се в блога на Румката   Mr. Green

http://luluto.blogspot.com/2011/09/blog-post_26.html#more

ох, умирам от срам в интерес на истината  Laughing
Много ми хареса  Hug

# 478
  • Мнения: 919
Деска, прочетох го по-рано и както винаги си се справила блестящо, във всяко отношение   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

И тъй, чудя се как може някои хора , Господ да ги е дарил с толкова таланти, че и с желание да ги развиват newsm78 И защо е ощетил така , нас, другите...  Mr. Green

# 479
  • Варна
  • Мнения: 3 232
Хахах Поли, точно коментирахме с мъжа ми, понеже му показах разкошните снимки от блога, че на мен и професионален фотапарат със всички екстри да ми дадат, пак същите снимки ще правя като с обикновения, с две думи - никакви  Laughing Сега като се замисля, май и с готвенето е така  Laughing Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт