Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 9 март 2011, 17:32 ч.

Мъжът Стрелец...

• 84 490
  • 425
  •   1
Отговори
# 420
  • София
justEls, измислете нещо ново, което да правите. Ако има как отидете на почивка, на ново, готино място, където ще направите нови  преживявания, емоции и спомени. И там в подходящо време и място му кажи всичко, което мислиш. Изкрещи, че го обичаш дори. Тези неща + самото пътуване съм забелязала, че много зареждат Стрелците.
Опитай се да промениш и това с битовизмите. Мен (като жена стрелец обаче Grinning )  такива неща много ме отблъскват и са ми досадни. Но разбира се, всеки човек е различен. Успех !

# 421
justEls, измислете нещо ново, което да правите. Ако има как отидете на почивка, на ново, готино място, където ще направите нови  преживявания, емоции и спомени. И там в подходящо време и място му кажи всичко, което мислиш. Изкрещи, че го обичаш дори. Тези неща + самото пътуване съм забелязала, че много зареждат Стрелците.
Опитай се да промениш и това с битовизмите. Мен (като жена стрелец обаче Grinning )  такива неща много ме отблъскват и са ми досадни. Но разбира се, всеки човек е различен. Успех !
Благодаря за съвета. Ние сме на път при всеки възможен момент Simple Smile Не можем да избягаме от битовите си задължения за съжаление, за това трябва да се научин да се справяме и с тях. Аз като Дева съм голям анализатор и от известно време го мисля как точно да стане , и ще видим. На моменти имам проблясъци хехе

# 422
  • weltweit
justEls, странно е че питаш нас, какво би се харесало на твоя мъж и как да го зарадваш, при условие че сте заедно над 10г. Ти си го познаваш и знаеш най-добре.
Моят Стрелец ще се зарадва да му освободя време от битовизми за неговите хобита и след това да му сготвя нещо, което обича с чаша вино. После онова третото. Пробвай, може и при теб да работи.

# 423
Дами,аз като един истински стрелец,бих ви отговорил на въпросите които ви интересуват.
Така и ще си запълня времето на работа.
Прочетох някой коментари,които сте написали и имате попадения,но и някой неща ги правим просто от скука.

# 424
  • weltweit
Аз казАх ли ви за Стрелеца, все се вре акъл да дава Joy иначе учтивия лос Joy

# 425
Аз казАх ли ви за Стрелеца, все се вре акъл да дава Joy иначе учтивия лос Joy
Аз от учтивост да ви въведа в точния свят на стрелеца,веднага да се преиначават думите ми.

Общи условия

Активация на акаунт