Мъжът Стрелец...

  • 104 284
  • 487
  •   2
Отговори
# 435
  • Мнения: 11 565
Някакво мнение за родените на 5.12 или около тази дата, че за първи път в живота си имам отношения със Стрелец. Непозната територия са ми.
Бившият, роден на 04.12. За протокола- аз съм на 11.12.
Бохем, с чувство за хумор, непукист, каквото реши си прави и не се вслушва в съвети на никого, имаше леки залитания в страни, обича да пийва, работохолик, грижовен към децата си, а мен ако можеше щеше да ме прониже с кинжал, но заради запазване на добрите ни отношения / аз съм проклетията/ заради детето продължава да ме търпи. Та това качество му ценя- търпеливостта, и добротата.
Абе, случих на бивш Simple Smile.
Успех с твоя!

# 436
  • Мнения: 18 296
Акоискаш-вярвай, Стрелецът е в такъв аспект с Рака, че:
1. Обикновено Стрелецът прави каквото иска Рака, помага му, угажда му, дори без да го цели, някакси му е полезен.
2. Стрелецът намира Рака загадъчен/ мистериозен и е силно сексуално привлечен от Рака.
Защо викаш астрологично не било дадено? Напротив.
Дааа, Стрелецът е нетактичен, а Ракът обидчив. Ама все ще се справите с това. Аз съм виждала доста мил Стрелец.

# 437
  • Мнения: 10 008
Винаги съм бягала като дявол от тамян от Стрелец, но се нахендрих на такъв. Ще видим докъде ще я докараме, защото астрологично "не ни е дадено" Joy


И аз, и аз! 😂 Честито!
Моят се падна от мълчаливите. Доволна съм. 😜

# 438
  • Мнения: 6 992
Акоискаш-вярвай, Стрелецът е в такъв аспект с Рака, че:
1. Обикновено Стрелецът прави каквото иска Рака, помага му, угажда му, дори без да го цели, някакси му е полезен.
2. Стрелецът намира Рака загадъчен/ мистериозен и е силно сексуално привлечен от Рака.

Не се бях замисляла, но това е много вярно Laughing

# 439
  • Мнения: X
И са ревниви, но се правят, че не са Simple Smile

Но са си повърхностни. И обещават неща, които после не изпълняват Joy


Dez, обаче реално има за какво да ми честитиш... Уникално добре се чувстваш в тяхната компания.

# 440
  • Мнения: X
Моят Стрелец не е ревнив.

# 441
  • Мнения: X
"Моят"... силно казано "моят", е, но го прикрива добре. Но виждам, че се съмнява в мен понякога. Не по онзи гаден параноичен начин, поне не засега (познавам го от прекалено малко време, за да преценя), но според мен го има моментът на "искам те само за себе си".

Зверски романтичен е, а аз имам толкова предразсъдъци към зодията, че просто всеки момент чакам да се "обърне" и да спре с романтиката и да ме зареже някъде заради друга... Joy Не ми е лесно...

# 442
  • Мнения: 6 992
Аз преди моя стрелец не бях познавала стрелец, за да си създам предразсъдъци. Значително по-адекватен ми се струва от близнаци и водолей, с които съм имала по-дълги връзки преди това. Там беше едно обичам те - не те обичам, като маргаритка се чувствах.

# 443
  • Мнения: 435
Здравейте.от скоро комуникирам с мъж стрелец.Досега не съм имала допир с тази зодия.Изглежда ми забавен и много мил.На срещата няколко пъти ме попита дали съм го храсала и дали съжалявам ,че сме се видели.Също така ме засипанс комплименти,обичайните ,че съм много красива,че имам красива коса,парфюм,красиви очи,и прекрасен стил ,но имаше и сексуални намеци..Кажете ми малко повече за тази зодия.

# 444
  • Мнения: 18 296
Стрелецът е добре с комплиментите. Имах такъв колега, изключително бъбрив и ги раздаваше щедро. Радвай се на тази положителна черта. Има зодии, дето хич ги няма с комплиментите.

# 445
  • Мнения: 47 963
Е как,стрелеца е изключително приятен за компания и флирт
Сега вече, за сериозни неща...друга бира Joy

# 446
  • Мнения: X
Здравейте.от скоро комуникирам с мъж стрелец.Досега не съм имала допир с тази зодия.Изглежда ми забавен и много мил.На срещата няколко пъти ме попита дали съм го храсала и дали съжалявам ,че сме се видели.Също така ме засипанс комплименти,обичайните ,че съм много красива,че имам красива коса,парфюм,красиви очи,и прекрасен стил ,но имаше и сексуални намеци..Кажете ми малко повече за тази зодия.

По-точно, той е fish-вал за комплименти...

# 447
  • Мнения: 164
Все още се възстановявам... ЗАРИБЯВКАТА С КОЛЕГАТА ме съсипа... Така умело ме свали 3 месеца ок. ПОСЛЕ почнаха проблемите. ОКАЗА СЕ, ЧЕ ИЗЛИЗА С ДРУГА КОЛЕЖКА. Питах го каза НЕ. Вярвай ми! МИНАЛИЯ МЕСЕЦ МИ каза, че нищо сериозно не може да има между нас.. Никога нямало да бъде щастлив. Но ме гушка. ДРЪНКА РАБОТИ, КОИТО САМО ТОЙ СИ ГИ РАЗБИРА! И след 2 дена попадам на техни снимки гушна ти. ИЗБЕСНЯХ! Заради това, че ме излъга.. Казах му той каза"При мен нещата се променят с дни!" по телефона. Все едно ме застреля..Като се чуваме по работа 3 пъти му се отговорих. От 2 дена общуваме нормално по телефона. От 20 дни не е идвал. ДАЛИ ЩЕ ДОЙДЕ, СПОРЕД ВАС?

# 448
  • София
  • Мнения: 874
Ти вместо да се питаш дали ще дойде би трябвало да си зададеш въпроса трябва ли ти?

# 449
  • Countryside
  • Мнения: 11 626
Кейси, и да дойде защо ти е? Такъв мъж иди ми, дойди ми... минава му номера и ще те държи, докато му връзваш. Според мен не е само от зодията, понеже като цяло стрелците са честни, ама хич не обичат сериозни разговори и се скатават до последно.

Общи условия

Активация на акаунт