Фирмата, която монтира дограмата ви и доволни ли сте от монтажа. Варна.

  • 3 390
  • 9
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 439
Здравейте!

Предстои ми смяна на дограма. Моля най-вече затова да посочите фирмата,с която сте работили доволни ли сте от монтажа и при евентуален проблем отстраниха ли го.

Ще съм благодарна и ако напишете профила, обкова и стъклопакета.

Много се колебая какво да сложа, защото апартамента ще се дава под наем, но все пак ако има проблеми аз ще се главоболя.

Избирам между :

Rollplast, 5 камерна Трокал, обков Wink Haus,  всесезонно стъкло вътрешни первази - 1360лв.

Миг Маркет, 5 камерна Саламандър, / пропуснах да питам за обков /всесезонно стъкло, вътрешни первази - 1700 лв.

Сити комфорт, 5 камерна Кьомерлинг, обков Wink Haus.......същото стъкло и первази....1840 лв.

Миг Маркет, 4 камерна Профилинк.....1450лв.

Иванекс, 3 камерна Саламандър ....1700 лв.

И не мога да избера....Приемам мнения, съвети....всичко, което може да ми помогне да направя добър избор.

Предварително благодаря  bouquet

# 1
  • Мнения: 1 210
Саламандър и Кьомерлинк няма какво да ги коментирам...за тях съм чувала само добри отзиви.Ако цената не те притеснява спокойно можеш да се спреш на тях. Аз от две години съм с Трокал 5 камерна,профил Елеганс,обков Мако - до момента без проблем.

# 2
  • Балчи-Варна
  • Мнения: 419
Варна фирма ВАЛДА-Рахау 5 камерна с троен стъклопакет и К стъкло, обков Мако.Много коректни,точни....За 9 стаи 3 бани 4800лв.За същото тук в Балчик ми искаха 7800лв.Фирмата се намира по улицата зад Окръжна болница.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 975
Сменихме дограмата преди 6 год., 5-камерна със к-стъкло на Саламандър фирмата с която работихме  беше Иванекс. Сега ни предстои остъклявани на една тераса и пак към тях ще се обърнем.

# 4
  • Мнения: 45
и какво им има на българските KMG  Rolling Eyes

# 5
  • Варна
  • Мнения: 975
и какво им има на българските KMG  Rolling Eyes
Не зная може би ти ще споделиш как е. Преди 6 години когато сменяхме дограмата за KMG изобщо не бях чувала (не знам от кога са на пазара), а и това е инвестиция за по дълъг период от време и поради тази причина решихме да не пестим средства и не съжаляваме.

# 6
  • Мнения: 47
Ами нищо против "избери българското", но има очевидна разлика в качеството на материала и изработката на дограма с български и немски профили. Човек, който иска да мине с по-малко инвестиции и не търси качество на дограмата и стъклопакета може да заложи на български профил. Всичко е въпрос на виждане и финансови възможности. Смятам че слагането на
PVC дограма е дългосрочна инвестиция и не трябва да се прави компромис с профила и стъклопакета. Лично съм си сложил 5 камерна REHAU със стъклопакет sunergy/Ka стъкло, като оптимален вариант. Доволен съм от "Ставапласт 2001",но не мога дакажа същото за "Стилпласт" поради доста натрупани негативи .

# 7
  • Мнения: 241
Варна фирма ВАЛДА-Рахау 5 камерна с троен стъклопакет и К стъкло, обков Мако.Много коректни,точни....За 9 стаи 3 бани 4800лв.За същото тук в Балчик ми искаха 7800лв.Фирмата се намира по улицата зад Окръжна болница.
Peace И аз от там избрах. Рехау-то е немска фирма, която е много напред с пластмасите въобще, а обкова Мако е австрийски. Стъклопакета беше с някакво особено стъкло, и през зимата стоеше леко студен на пипане, без никакъв конденз ( преди, с обикновеното стъкло, имаше конденз и се заледяваше по него).

# 8
  • Мнения: 1 554
Миг Маркет,преди 5г я слагахме,4 камерна саламандър Peace друго не помня Simple Smile

# 9
  • Мнения: 1
МигМаркет-Варна са вносители на Саламандър за Варна, твърдят, че имат нови машини и човешката намеса в производството е минимална. Дотам. Да не забравяме, че машините се настройват от човек и при тях задмашинното устройство е сбъркано. В случай, че се нуждаете от добре надупчена (перфорирана) дограма и донякъде некачествен монтаж това е вашата фирма с добър избор!

Общи условия

Активация на акаунт