ЕВРОВИЗИЯ 2011 - 3-та тема НА ИНАТ " Силата ще бъде с мен... "

  • 22 058
  • 574
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 37
А не може ли след като приключи анкетата, 10 песни от всеки полуфинал да се определи коя и с 12 10 8 .... според това колко гласа има, тази която има най много гласове ще е с 12 точки и така и с другите.

# 31
  • Мнения: 1 764
А този клип го има на оф.саир


Как ще гласуваме в анкетата?
Тез пък два клипа направили. Mr. Green Като наш Миро миналата година. Даже взех да харесвам песничката от гледане на клиповете. Blush/ама на живо са мноо зле/
В анкетата трябва да гласуваме за предпочитаните песни. За дава добра представа трябва всеки, който гласува, да избере точно по 10 песни от всеки полуфинал. Тоест гласуваме за нашите топ 10, без да ги подреждаме - това е по-лесния вариант. На мен ми е по-трудно да преценя понякога коя песен харесвам повече от друга - примерно харесвам ги еднакво.

# 32
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 645
Морфеа, не знам защо е така, но миналата година нямаше никъде обявени телефони за гласуване. След като няма, то това предполага, че не е имало зрителски вот.

# 33
  • Мнения: 1 764
И аз не съм особено компетентна относно регламентите. Открих в страничката на Евровизия в Уикипедия, че Италия ще гласува във втория полуфинал.
 Клипът на Jedward /този дето са облечени в червено/ е сниман на Айфеловата кула. Хем  бях прочела, но съм го гледала толкова разсеяно, че не съм забелязала. Отазад се виждат светлините на  Париж през нощта.

# 34
  • Мнения: 37
Тези близнаци са ми противни

# 35
  • Мнения: 9 180
А този клип го има на оф.саит


Как ще гласуваме в анкетата?
Тез пък два клипа направили. Mr. Green Като наш Миро миналата година. Даже взех да харесвам песничката от гледане на клиповете. Blush/ама на живо са мноо зле/
В анкетата трябва да гласуваме за предпочитаните песни. За дава добра представа трябва всеки, който гласува, да избере точно по 10 песни от всеки полуфинал. Тоест гласуваме за нашите топ 10, без да ги подреждаме - това е по-лесния вариант. На мен ми е по-трудно да преценя понякога коя песен харесвам повече от друга - примерно харесвам ги еднакво.

На мен си ми харесва песничката,но стига да НЕ пеят на живо и да НЕ ги гледам Laughing
Доста по добре е от:Popular Laughing
Stop, don't say that it's impossible
'Cause I know it's possible
Though I know you never look my way
I can say, you will one day
I can say, you will one day

Гласуваме за песните, които харесваме,а не за които смятаме,че ще отидат на финал?

# 36
  • Мнения: 376
Аз предпочитам анкетата ни да е като тази:
http://www.kolumbus.fi/jarpen/chart11.htm
И всеки да гласува  без да се влияе от чуждото мнение и другите анкети.

За съжаление няма да мога да гласувам в тази анкета, защото песните, които харесвам са само 8 от всичките 43. С много зор и 10 ще намеря. Но тази анкета ми се струва безсмислена...

Последна редакция: нд, 20 мар 2011, 15:20 от Инера

# 37
  • На брега на реката
  • Мнения: 1 540
Инера , и как предлагаш анкетата ни да е като онази ?

# 38
  • На брега на реката
  • Мнения: 1 540
И аз не съм особено компетентна относно регламентите. Открих в страничката на Евровизия в Уикипедия, че Италия ще гласува във втория полуфинал.
 

Ей, че са бързаци... Вчера все още нямаше нищо по въпроса, затова писах, че премълчават, ама дали е сигурно? Там нали редакциите са по-свободни....Опитвам се да намеря потвърждение на http://www.eurovision.tv/page/dusseldorf-2011 , но нещо не се справям.
 newsm78
Добавям на първата страница все пак.

# 39
  • Мнения: 376
Поне да бяха всичките 43 песни и всеки да маркира 10 от тях.

# 40
  • Мнения: 1 764
kloi, и аз търсих в официалния сайт и щях да слагам линка, но държавите от големите 5 не са споменати. Щях да слагам  страничката, но се отказах.
http://www.eurovision.tv/page/dusseldorf-2011/about/voting
 
Инера, за да се направи анкета като на колумбус се процедира по друг начин. Има отговорник, на когото всеки участващ праща лично съобщение или и-мейл/това е уточнено в регламента на играта/. Дава се  краен срок за пращане на класациите и след като изтече се обявяват резултатите. Така никой не знае как са глаували другите, няма как да се повлияе на класирането и никой не се влияе от чуждите мнения. Но все пак ние сме само тема, а не специализиран форум за Евровизия. Предполагам повечето от нас са заети, а правенето на такова нещо изисква време. Дори съставянето на личната класация изисква време и аз още не съм си я направила.
Доколкото разбирам ти искаш да се направи анкета за топ 10 от всички 43. Не знам kloi дали е възможно да я промени сега. Аз за анкетата нямам претенции, но определено смятам точкуването за по-точно. А и тук пишем 5 човека на кръст, колко хора ще седнат да слушат всички 43 песни, ако досега не са ги следили newsm78

# 41
  • На брега на реката
  • Мнения: 1 540
Анкетата може да се редактира постоянно, но разбира се с евентуална загуба на натрупани вече гласове. Доколкото ми е ясно на мен, никоя матрица на който и да е форум не позволява подобно точкуване. Това може да стане с изнесен файл някъде си и както и  Morphea каза, с личната занимавка на някого.
Ако някой има конструктивна хрумка - да казва, да го направим удобно.  Wink

# 42
  • Мнения: 9 180
Аз обаче пак да попитам  Embarassed Embarassed
Не ставали в класацията да гласуваме за песните, които харесваме,а после в темата да ги подредим по точки или да си правим предположения кой как ще се класира?

# 43
  • Мнения: 1 764
E да де, говорим за харесваните  от нас песни.  Прогнозите ще си ги обсъждаме отделно тук. Но понеже Инера питаше дали да не се направи обща анкета за всички 43, това уточняваме. Иначе във френския форум всички възможни гласувания са чрез съобщения и имейли до отговорника за дадена игра.  В момента е пълна лудница от игри - има ESC league, там държавите са в групи от по7, отделно има "Дали да не направим Евровизия 2011" - в нея гласуването повтаря точно евровизионния регламент. Странно миналата година тази игра беше след като мина Евровизия. Отделно тече гласуване за Мис Евровизия и още не е почнала една много любима игра "Слабото звено" -  в нея се елиминира по една държава от всеки полуфинал, играе се всеки ден като се гласува кои две държави искаме да отпаднат. Победителя се излъчва в навечерието на истинската Евровизия. Гласуването е явно, в постовете.
Паралено вървят някакви паралени игри, наречени Франковизия, по името на админа. Там всеки си избира песен/не евровизионна/ с която и е представител на избран от него район/но не държава/. Е, Франковизията ми е толкова сложна, че нямам нерви да я следя.

# 44
  • Мнения: 9 180
Аха ясно.
Гледам,че в повечето форуми за Евровизия в момента текат всякакви игри Laughing
Има време до месец май и няма какво да се прави ... и двавай   typeuu

Само едно не ми е ясно защо във френския форум на Morphea има Мис Евровизия,а няма мистър???
 Rolling Eyes

ама съм много любопитна
Blush

Общи условия

Активация на акаунт