Пролетта е тука вече, ходи февруарското човече! (30)

  • 21 486
  • 749
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 98
Ника  Hug ми незнам какво да кажа,окото и е цялото кърваво и още почти не вижда,но поне си е вече вкъщи и поне не я боли вече...сега капе 3 вида капки и на 29-ти е на контролен,дано се оправи и не се наложи допалнително пак да я оперират,че и бяха споменали че ако кръвта не се разсея има такава вероятност...

# 31
  • Мнения: 1 067
Роро ЧРД,пожелавам ти да бъдеш здрава и обичана майка и съпруга!
И мен ми взеха пари за изследванията и бая се почудих ,ама не си го сложих на сърце,иначе вярно в Кандиларов когато беше на 6 м. не ми взеха  Thinking На годинка го водих в Цибалаб
Мяуче на сестра ми дребната беше така ,ама само едната гърдичка....и те я водиха на ендокринолог и той им каза,че е от цокането на бибката,нещо и стимулирало  newsm78  Надявам се Калината скоро да се прибере  Praynig
Аз се захващам с чистене и готвене ,че от сряда пак се затопля и няма много да се свъртам вкъщи  Mr. Green

# 32
  • Мнения: 71
Да се запиша и аз в новата тема! Бръм   bouquet

За лабораториите - винаги съм плащала такси, и както е казала Слънчи, тя е за вземане на пробата и екарисаж, не е потребителска такса. Но сега на скоро близо до нас отвориха "Рамус" и една позната каза, че не е плащала абсолютно нищо!  Rolling Eyes Тия сигурно работят за без пари...  newsm78
Далче, сподели как миня първият ти работен ден! Мислим те...  Hug
Мяу, стискайте още малко зъби, ще се оправи Калинка!  Simple Smile
А за Люсиния проблем, и аз си мисля, че е от твоите хормони, но все пак вървете да се изкаже специалистът, и ти да се успокоиш!

За меда - аз на практика съм й давала пчелни продукти на Ина, нали като беше сополива преди месец й капах клеева тинктура в носа, ама чак сега се сетих... Crazy И орехи съм й давала в кексовете, и тя като Макс (Никин) не отказва, та се оказва, че всичко вече е опитвала, дори шоколадови истории, покрай брат си...  Mr. Green

Хубава вечер!!!

# 33
  • Мнения: 40
Здравейте, мили мои доверенички!

Днес бях по задачки, утре- пак, но ви наглеждам.  Wink

Деси, честит ти рожденник! Здрав да ти е и много щастливи мигове да имате заедно с него и прекрасната Диманка!
 Hug

Роро, честит рожден ден и тук! Много здраве и сбъднати желания от нас!   bouquet  Hug

Честита първа пролет на всички! Въпреки че днес времето ни най-малко не напомня за пролетта, моето настроение е слънчево...   Nature Sun With Face За това си има причина, която от 2 дни кара сърчицето ми да бие като барабанче.  Crazy Чувствам си ви близки и искам за втори път да ви доверя малката си тайна, която все още знаят само няколко души и ви моля да ми я пазите, докато му дойде времето. След известно време ще изтрия и поста си тук, за да не се чете от всички. Моля ви и във Фейсбук да не коментираме "тайната" все още, че ни е прясно и искаме малко самички и интимно да й се порадваме. Пък и е твърде рано още... Единствено затворената група е "по-сигурна", но счетох, че тук му е мястото да ви споделя.
...
...
...

Знам, че вие ще разберете вълненията ми и ще ми простите за словоизлиянията!  Hug Благодаря ви, че сте тук и ме "изслушвате"!  Hug


Последна редакция: вт, 22 мар 2011, 13:54 от Таньорчето

# 34
  • София
  • Мнения: 6 011
Уф, Ради, дано се разсее туй нещо и да и минава вече на майка ти!  Praynig Hug

Мяуски, не барайте Люсинда, моля-моля!  Crossing Arms Ако приемем, че Максо ще е гърдо-любител като брат си, то си е в реда на нещата на вашта мома да и попораснат подобаващо!  Hug
Знаеш, че всичко е наред, сигурно са гънки туй от мазната ти манджа, ама не е лошо ти да се успокоиш!  Grinning


Ех, Танче, разплака ме.... всичко да е наред, няма да коментирам повече засега, но много, много се радвам!  Hug Hug Hug

# 35
  • София
  • Мнения: 110
Танчеееееее,  

 Heart Eyes

# 36
  • Мнения: 219
Ах, колко се радвам, Таничкааа!  Hug Hug Hug Heart Eyes Живи и здрави да сте и всичко да е наред!!! Бъдете щастливи! Толкова е хубаво!
П.П. Ау, Скорпи ли ще е по термин живот и здраве? Суперрр!  Heart Eyes

# 37
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
Аууу,Танчеее и аз се развълнувахх !!!!  Hug Hug Hug Hug Направо сърцето ми заподскача като емотиконките на ЮхуууMr. Green
Бебо скорпи е напът !  Hug Hug Hug

Роро,честит рожден ден ! Вие с мъжо не само сте на една дата,ами сте и набори ! Да си жива и здрава и много глезена от мъжете покрай теб !  Hug  smile3525

# 38
  • Мнения: 1 067
ТаничкААА moresmile newsm44 и аз се разчувствах много.Честито!!!  Heart Eyes

# 39
  • Мнения: 40
Благодаря виииии!  Hug Имам чувство, че ще умра от толкова щастие!   jumpuu Знам, че се вълнувате заедно с мен и се радвам, че съм ви подарила една хубава емоция днес да ви стане малко по-пролетно и слънчево на сърцата!  Hug

# 40
  • Мнения: 210
Танче,честито! Hug аз съвсем се разчувствах, като знам какво те чака  Hug лека бременност (думичка не казвам във феса Wink ) и всичко да е наред  Hug От кога чакам аз някой да се похвали  Joy
Роро, честит рoжден ден   bouquet  bouquet  bouquet Жива и здрава бъди и много обичана  Hug
Съни, половинката да е здрав, вечно луд по теб и да слуша  Wink
Слънчи, в Токуда преди дни не ми взеха  Thinking и никога не съм плащала там за децата такса newsm78 само за себе си Crazy  Амииии и възрастния и другия не можаха да ми кажат ,че поликлиниката е 37 Б - нямало такъв блок  Crazy съвсем ме объркаха ooooh!  Резултати - Четвъртък, но нали "модната икона" ще лети до "столицата на модата" Crazy остава за по-натам  Laughing като се върна паля цървул'тИ и съм при теб  Wink
Аз забравих да ви се похваля, че принцесата заради която се разминах с Лондон се размина с мен  Twisted Evil тя в хотел за по-малко от 200 евро не спяла hahaha hahaha hahaha (  без да я знам от коя мухлясала боксониера в Захарна Фабрика е изпълзяла), та нааай- много да ми се наложи да я търпя за по една бира след концерта  Twisted Evil

Последна редакция: пн, 21 мар 2011, 21:52 от Любезна

# 41
  • София
  • Мнения: 815
Любезна  Hug
Ееее, Таньоркеее, честито! Скрита лимонка излезе тиии, уж заета, уж друго, а то какво било  Mr. Green Толкова ме зарадва новината! Леко и успешно и безаварийно!  newsm44 newsm51 smile3505 Днес цял ден се ядосвам покрай голямата, ама ти истински усмихна деня ми!  Hug

# 42
  • София
  • Мнения: 209
Taнче  bouquet Hug Heart Eyes  Боже, колко се радвам

Бръм, мерси за темата  bouquet

Развълнувах се и забравих за рожденничката...

Роро, да си жива и здрава, много успехи и щастие ти пожелавам!!!

# 43
  • Варна
  • Мнения: 1 272
Привет Мацки   bouquet  bouquet

Да се разпиша, ние сме със страшни ревове и двамата ми вадят кътници и е голямо забавление в нас.

Танче    love001  love001  love001

Последна редакция: пн, 21 мар 2011, 18:44 от siqna.muk

# 44
  • Мнения: 7
Танче, това е най-хубавата новина днес! Няма да коментирам повече че да не разконспирираме работатата  Mr. Green ама  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug!

Общи условия

Активация на акаунт