Пролетта е тука вече, ходи февруарското човече! (30)

  • 21 479
  • 749
  •   1
Отговори
# 735
  • гр.София
  • Мнения: 20
Гледам за сватби си говорите. Ние не правихме сватба, щото любимият не искаше, та само с подпис се разминахме. Ама, то подпис, като подпис ли беше. Аз бременна с Дари в осми месец. Бяхме ние/естествено/, кумовете, нашите, брат ми и свекърва ми. След това отидохме с кумовете ни за два дни на Банско и така мина нашата "сватба".
Любезна, аз имам на разположение една шаферка и шафер. Joy Joy Joy Joy

# 736
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 416
Юхуу, аз знам че са хубаво нещо сватбите, но ако имаш читави родители, моите.. туй да се каже са на "Учет"  Mr. Green след като "гледах" тоз филм- на брат ми сватбата, някак всякакви щения ми се изпариха  Mr. Green
Юхуу развя байряка, аре сички на орото, да ходим да искаме младоженеца! newsm19 Ма кви родители, кви пет леа, ш прайш форумска сватба, бре! Joy Я виж светлия пример на мойта сватя. Mr. Green

М/у другото и аз насмалко да се подведа на учет, ма ме изпущиха и ся съм на слобода, опасно луда.

Калината се събуди, понарува и пак сдаде, това не е било никога. Ей, дано да е космическия взрив и след туй хаосът да се подреди, че...

П.П. Ми така де, Юхууу пуска пчелите, аз пускам мухите , всеки с ролята си. Кат няма да направим среща, да направим сватба. Други неженени има ли, м? smile3508

Последна редакция: ср, 06 апр 2011, 13:39 от Мяуче

# 737
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
Мии,ще стискаме палци всичко да мине по мед и масло !  Hug

Благодаря ви,че питате за нас. Hug Hug

Госпожица Диманка заспа (най-после) . Снощи й дадох Панадол в 18:30 й половин час след това и спадна Т,та до сега няма. Но разстройството продължава. Според д-ра е от зъбките, давам й Ентерол и точно както сте ми писали - картофи,ориз, чай от шипка. Но тя почти не иска да яде. Поне се радвам ,че пие доста течности.

Мики, според моя скромен опит да имаш общ бизнес  с някой,дори и най-близък  човек,може да доведе в промяна на отношенията,възгледите и мислите . Дано се стигне до някакво решение и съквартиранта да е спокоен! Пък това заминаване ми звучи като добра идея.  Hug

Пухи,  Hug

Гери, много благодаря за помощта.  Hug

# 738
  • София
  • Мнения: 209
Мики, пепел ти на устата за тая болница Naughty Не ви е лесно хич Hug Що не си вземеш малко почивка на тая вила наистина. Хем и страстите ще се охладят.

Щях да пиша още ама какво Thinking....

# 739
  • София
  • Мнения: 6 011
Аааа, сакън, от ся си казвам, че на сватба не водя деца!  Naughty Аз да се веселя ли отивам или да вървя по мрънкочи?  Twisted Evil  Crossing Arms

Мяу, ма какъв зет ще гледаш бре, на курорт като на курорт! Никакви деца, рибки, кучета и котки - по-чив-ка!  Laughing
Мики, това фамилната фирма--- не си е работа. Пробвахме, теглихме, мъчихме - е не става и не става.  Mr. Green
Аз бях в ролята на буфера, ми накрая даже и моето дебилско спокойствие се изчерпа, особено след като фирмените взаимоотношения се пренесоха в нашата семейна единица.
Да не говорим, че командировките за нищо ги нямаха останалите съдружници, и на практика мъжо се прибра при нас когато Борис беше на 13 месеца! Дотогава си го гледах сама като кукувица, я му се събираха на моя 3-4 дни в Сф месечно, я не. Веднъж бяха налапали сума ти обекти по морето и не се прибра над 3 месеца. Twisted Evil Вярно, че парите ни биеха отвсякъде тогава, ама то не всичко е пари в края на краищата.
Айде нема нужда, разделихме си всичко, ся сме си мили и добри, като имат нужда от помощ сме насреща и толкоз.  Peace

Идеята да идеш на вилата е чудесна според мен!  Hug

# 740
  • Варна
  • Мнения: 692
Мий, , чак сега виждам какво ви е, ужас, много страшно ми звучи! Дано всичко мине бързо, успешно и безболезнено за Преско!
Алечка-Палечка и Диманка веднага да оздравяват!!!
Душички, наистина е много тежко да гледаш как се мъчи детенцето и да не можеш да му помогнеш. Гуш  Hug

За общия семеен бизнес, от опит ще кажа:  Stop

К'ви са тези сватби, к'ви са тези байряци, които развявате? Форумска сватба ще вдигате, ааааа ?! Хайде, ще помагаме всички, пък после може и да се самопоканим на хорото .... newsm19

Последна редакция: ср, 06 апр 2011, 15:10 от Amica

# 741
  • Мнения: 102
Ех как весело ми стана като чета за сватби. Мяу и аз съм от неженените, ама аз един път таз глупост я свърших и сега се водя разведена и си ми е добре, пък миото ако му се доще да се подписваме съм му казала да отдели парички и за разподписване, ей тъй за всеки случай, щото и аз не съм лесна.
Мики заминавай на курорт при баба и дядо да си починеш миличка, ама и на мъжо ти не му е лесно да знаеш(хич не го защитавам, но с роднини си не е работа да работиш) Hug

# 742
  • София
  • Мнения: 815
Я и аз за последно в таз тема да се изкажа  Laughing

Миланскаааа, идем на сватбата с 2 броя шаферки (ако има недостиг)  Mr. Green И без това Софи ме е подбрала, че й се ходело, та ...  Whistling Аз дорде да застискам палци, то жената си е решила проблема  Crossing Arms А ако искаш, може и на лични, коя е таз докторка от 1 градска? Майка ми се пенсионира точно от тази болница и ми стана любопитно!
Пухи, аз бих се обадила. Защото ако не го направиш, после ще се упрекваш. Аз не съм била в подобно положение, но си мисля, че един ден отсрещната страна може би ще осъзнае грешката си и ще поиска прошка...
Семеен бизнес - но текс! За да сме си мили, по-добре всеки да изкарва пари по отделно! Макар че се съгласих да помогна на миОто да започна работа във фирмата, в която работя аз, има шанс да не се засичаме изобщо ако не се търсим.
Мики, каква е професията на твоето миО? Така де, дет сА вика, по форОмски да му потърсим нова работа с адекватно заплащане, та да сте си мили  Hug
Съни, радвам се, че при Диманка се е изяснило, че е от зъбки. Дано да избива виновника и да се укротява работата  Praynig И ние чакаме нЕколко виновника да избиват, че...  ooooh!
Нашата сватбе беше далчената 2002 година. И аз да угодя на родители се съгасих на 100 човека гости  ooooh! Сега се чудя къде ни е бил акъла с миОто, но аз категорично отказах да правя сватба, ако ще я плащам аз. Така де, те искат сеир, ок, осигурявам им го, но нямам толкова пари, които да извадя. Въпреки всичко беше много хубава сватба, ама далечната 2002 цифровите апарати точно прохождаха и всичко ми е на хартия и видокасета...
Аре стига логорея, хубав следобяд!   bouquet

# 743
  • София
  • Мнения: 55
Здравейте мацки!

Признавам си, че напоследък ви чета само от балкона, но нямам настроение за писане  Rolling Eyes

Mii  Hug Голям стрес си преживяла и тепърва ти предстоят притеснения докато не мине операцията, но явно така е по-добре за Преси. Сигурна съм, че всичко ще мине безпроблемно  Hug Hug

Sunny Sky, адашче, дано Диманка и Аля скоро се оправят! Hug

Понеже виждам, че сме на последна страница, едно предложение за заглавие от мен:
"Февруарските дечица със засмяни личица, скоро ще шарят великденски яйца"

Ох, то верно има още време, но аз съм вече нямам търпение да дойде Великден, защото ще бъдем във Виена...

Мики, по-добре идете някъде да си починете семейно с мъжа, тъкмо ще изгладите отношенията ( за болници няма и да си помисляш  Crossing Arms )

Хм, значи за форумска сватба се стягате  smile3521 колко му е да я спретнем на бързо  smile3508

# 744
  • София
  • Мнения: 6 011
Абе на мен някой само да ми пусне муха и веднага ми се раждат идеи.  Laughing Миланска, бях основен помощник на сватба, която беше изненада за младоженеца.  Peace Да, точно така, човека не знаеше, че ще се жени него ден. Та ако решиш някой ден, голям купон моем да му спретнем на Миото.  Joy

# 745
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 416
Абе на мен някой само да ми пусне муха и веднага ми се раждат идеи.  Laughing Миланска, бях основен помощник на сватба, която беше изненада за младоженеца.  Peace Да, точно така, човека не знаеше, че ще се жени него ден. Та ако решиш някой ден, голям купон моем да му спретнем на Миото.  Joy
smile3521

# 746
  • Мнения: 163
човека не знаеше, че ще се жени него ден
Ей, т'ва изби рибата! Laughing
За сватба-изненада не бях чувала до момента! Joy hahaha Joy

Таня, заглавието ми харесва. Peace

# 747
  • София
  • Мнения: 6 011
Ми аз като ви казвам, че сме луди, ама позитивно луди, баш това имам предвид!  Joy Да, и тази сватба беше страхотна!  Crazy Crazy Crazy Невероятна емоция и адреналин!

# 748
# 749
  • Мнения: 40
ДД, макар че не ми е много Д!

Пожелавам бързо оздравяване на Диманка, Алекс на Ками, на моята Палечка и на всички болнички! Hug
Мии, миличка, не е приятно преживяване това, което предстои на Преско, но няма как! Нека всичко мине успешно! Нали е за хубаво?! Да го нагушаш малкия писан!  Hug
Мише, кофти ситуация това с мъжо и брат му! Не е работа да работиш с роднини! Дано се измъкнете някакси!  Hug
Любезнотийке, радвам се, че мацката свали барикадата! Да й да й помогнат сега близки и професионалисти да се измъкне от дупката!  Praynig Това стресът, нервите и несполуките не са шега работа. И наистина все хубавите хора си патят и често си посягат... Аз съм загубила така дядо си, който беше прекрасен човек- чувствителната му душа не издържа на лошотията и грознотията наоколо му.  Cry
Мяу, пусна ти мухата, ама да не стане като оная работа с поканата за РД у Фейсбук на Доби?!  Mr. Green Любезнооооу, да пусна у Фейс-а едно събитие, а?  Wink Само дата кажи и поканвам цялото форумско съсловие на сватбааа, барабар с "багажчетата".  Laughing Весело ще стане! Иначе и аз като Ника да се похваля с най-прекрасната сватба на света- само с млади хора, 80 човека, игри и забави от обяд до другата сутрин. Иначе беше съвсем скромна- даже украса нямахме в ресторанта, пък и самият той дори не беше скоро ремонтиран и красив. Роклята ми си беше ефтинка- 330 лв през 2006-та година, но много си я харесах и нищо друго не ме интересуваше. Имаме чудни спомени и се радвам, че го изживях това. Бях принцесата на вечерта и мноооого ми хареса!  Grinning Чуден купон стана!
Адашче, предложението за заглавийце е супер!  Hug Липсваш ни, нали знаеш?!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт