Как да кръстя дъщеря си ?

  • 7 154
  • 58
  •   1
Отговори

Анкета

Как да кръстя дъщеря си ?

Опции:

  • Мнения: 0
Колебаем се между две имена : Дара и Виктория ! Кое ви харесва повече ?

# 1
  • Мнения: 93
Дара! Викотрия също е красиво име, но има толкова много Викита вече ... ще бъдат поне по 3-4 в клас  Laughing

# 2
  • Мнения: 4 569
Нито едно от двете не ми харесва. Confused
Виктория е хубаво,но масово.
Дара ми е като съкратено на Божидара.

# 3
  • Мнения: 6 991
То и Дара, Дария също...
Ама все пак Дара. Няма да са 3-4, само 1-2.

# 4
  • Мнения: 4 569
Авторката,защо си се спряла на тези две имена? Simple Smile

# 5
  • Мнения: 399
Гласувах против Виктория! Laughing Въпреки,че и Дара не ми е сред любимите... Rolling Eyes

# 6
  • Мнения: 4 569
До тук гласувалите сме единодушни че и двете имена не стават.
Майката ще ни намрази,но детето ще ни е благодарно. Sunglasses

# 7
  • Мнения: 6 991
Гласувах против Виктория! Laughing Въпреки,че и Дара не ми е сред любимите... Rolling Eyes

Да, и аз по тая логика.
Цъкнах на произволна тема от родени 2011, 2-3 бяха Божидара, на които сигурно ще им казват Дара, и още толкова Дара. И то си е масовко явно.

# 8
  • Мнения: 1 207
Дара, единствено защото все още не е чак толкова популярно колкото Виктория. И аз май гласувах против Виктория.
И с двете букви има далеч по-прекрасни според мен имена.

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 372
На мен Виктория ми харесва много,при това доста повече от Дара. Peace Гласувах "за" Виктория,макар че май на повечето тук им е поомръзнало вече  Laughing,на мен още си ми харесва.

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 14 037
Виктория ми харесва като име. Ами популярно, но има и други популярни. По-добре хубаво и популярно, отколкото не дотам хубаво избрано, защото не е популярно. Мое мнение де.

# 11
  • София
  • Мнения: 43 903
Виктория...повече ми допада от Дара...някак грубо ми идва второто.

# 12
  • Мнения: 8 880
За Дара гласувах Peace, макар да ми е леко грубо. Повече ми харесва от Виктория, което ми е по-грубо. Независимо, че и двете имена последните години набраха повечко популярност, все пак не са нови за Бг. Ако авторката даде знак, че е отворена за нови предложения...

# 13
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Харесвам и двете имена, но гласувам за Дара, харесва ми повече и е наистина по-рядко срещано от Виктория.  Peace

# 14
  • Мнения: 15 379
Гласувах за Дара, защото е различно от вече така втръсналото на всички Виктория.
Не че ми харесва Дара. Грубовато и недовършено.

Общи условия

Активация на акаунт