Нашите любими торти ... глазури, покрития и фигурки за тях 111

  • 98 217
  • 744
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 1 271
Здравейте!
Искам да ви попитам имате ли представа колко ще ми струва тази торта с размер 40x25 
http://www.inspired-by-chocolate-and-cakes.com/images/gallery-1s … -Cake-Designs.jpg
Казах ми, че няма да е под 80 лева, вие как мислите?

За тази торта 80 лева са си направо нищо, още повече с тези размери-голяма торта е, декорацията също я бива  Peace Зависи и от крема вътре, има по евтино излизащи кремове, има и по скъпи, всичко зависи от това какво ще има вътре и навън  Simple Smile
Valeria - как по точно с този инструмент http://www.cakesforyou.biz/index.php?ActinicSID=7b7450c16dd321ae … amp;search=Search направи фитилите, че не ми идва на ум  newsm78... и аз го имам, но определено не ми е ясно Simple Smile може ли да обясниш Simple Smile
Joy и аз искам да обясниш как с това нещо правиш фитилите  hahaha Абе, Вал, ти нямаше ли машинка за фитилите  newsm78 И още нещо да те питам-с нова торта ще се запишеш в другата тема нали   chef

# 736
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
Момичета, до 1 час ще пусна новата тема. Сега отивам да взема малкия от градина.

# 737
  • Мнения: 1 965
Цитат

Valeria - как по точно с този инструмент направи фитилите, че не ми идва на ум  newsm78... и аз го имам, но определено не ми е ясно Simple Smile може ли да обясниш Simple Smile
Joy и аз искам да обясниш как с това нещо правиш фитилите  hahaha Абе, Вал, ти нямаше ли машинка за фитилите  newsm78 И още нещо да те питам-с нова торта ще се запишеш в другата тема нали   chef
Имам съмнение че ДзверО не е разбрал въпроса ви и ви е обяснил подробно как е направил руното на жУвотното. Силрайке, има пистолет за фитилите. От тоя зеления. При един разговор ми обясни как се е пробвала с него, но го е метнала още на секундата. Заяви че бицепси не и се правели и ръцете нямало да си троши. А, как точно е направила фитилите..... надявам се да ни обясни, след като и задам въпроса по правилния ЗА НЕЯ начин. :ДЗВЕР, БИ ЛИ ОБЯСНИЛ НА ОБЩЕСТВЕНОСТТА, КАК НАПРАВИ ТИЯ ВРЪТКАВИТЕ НЕЩИЦА ОТСТРАНИ ПО БОРДА. ТИЯ, ДEТО ПРИЛИЧАТ НА ВИТИ БАНИЧКИ. С КАКВО ГИ НАЦВЪРКА? .................  newsm78 Дали ме разбра???? ще разберем в началото на новата тема.  baby_neutral
Тука виждам едно руло с красив бял нарцис който много ми хареса. По-надолу виждам една много сладка мравка, а още по-надолу един уникален щъркел.  Laughing
Останете си със здраве, отивам да въртя една палитра.
Малка корекСийка, щото по принцип за това влЕЗнаХ! Ще го копирам и в началото на следващата тема:
АКО МОЖЕ ДА НАПОМНЯ ЗА ПОРЕДНОТО СБОРИЩЕ НА ВЕЩИЦИ. СЪБИРАМЕ СЕ ТАЗИ СЪБОТА, /за индивиди като Доня Коприва повтарям ТАЗИ СЪБОТА - 16 Април ТАЗИ година,   НА ПО КАФЕ /И НЕ САМО/ В ПИЦАРИЯ "МИС КАПРИЗ" НА ПЛИСКА. НАЧАЛО НА ТРАГЕДИЯТА 10 ЧАСА /този път нямам вина за организацията  на сбирката, посочвам с пръст Дзверо, така че,  нея стреляйте заради ранния час/. КРАЯ НА СБИРКАТА Е НЕУТОЧНЕН, НО ЩЕ Е НЯКЪДЕ В КЪСНИЯ СЛЕДОБЕД.  УМОЛЯВАТ СЕ ВСИЧКИ ЖЕЛАЕЩИ, ДА ЗАПОВЯДАТ! ОПРАВДАНИЯ ОТ СОРТА: АЗ НЕ ВИ ПОЗНАВАМ, АЗ СЪМ НОВА, АЗ НЕЗНАМСИК`ВО, НЕ СЕ ПРИЕМАТ! ЗА СЪЩИТЕ ТИЯ, ДЕТО ЩЕ СЕ ПРЕСТРАШАТ, ДАВАМ ЖОКЕР: НЕЗНАМ ДАЛИ ЩЕ НИ РАЗПОЗНАЕТЕ, НО СЪС СИГУРНОСТ ЩЕ НИ ЧУЕТЕ!

Я, пак да се редактирам и да си пльосна палитрата. Миналия път ме нахокахте, че била много чистичка и спретната, затова тоя път я поомазах. А, дано тоя път да ви хареса повече.

Целия ми пакет подложки 35х50 е дефектен на едно и също място.  #Cussing out Точно под буквата "в" в името. Добре че в действителност не се вижда толкова, колкото на снимката. Мислух там да лепна тубичка, обаче съм се престарала с размера на буквите и няма къде да ги сложа.  Twisted Evil

Последна редакция: чт, 14 апр 2011, 21:31 от van444eto

# 738
  • Мнения: 24
Точно се дзверех и аз в инструмента, дето коментирате, и щях да питам всичко това, ама Ванчето задала въпроса перфектно. Записвам се сред чакащите отговор  в новата тема. Laughing

# 739
  • Мнения: 148
Ей ДЗВЕРО,как го измъдри тоз ранен час  newsm78 Идва ми се ама имам да издавам торта около обяд и докато се домъкна от другия край на София вие ще сте си тръгнали.Ще взема да звънна и ако сте там тръгвам към вас.
Ванчее,супер палитра сега изглежда вече на ползвана а не като токущо излязла от магазина.Страхотна е,а за тубичките и моналият път казах като истински са.
Един въпрос:За колко време пристигат поръчките от ибеи

# 740
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Пепи нощна смяна го е пратила Любчо май.  Laughing
Омръзна ми да си стискам отговора за новата тема, ще забравя какво съм имала да ви казвам.  Mr. Green
Ето Ванчето как ме знае, че пак съм не доразбрала, всеки си е говорел за неговата си болка, та тези милинки, сатленки или карначета започнах да правя с новия ми пистолет за фитили, Ванче той е интелигентен не като онази зелена щуротия, обаче нещо взе да ме изнервя това мотане и слагане на тесто, пък вадене, пък бърсане и си ги врътнах на ръка, комплимент за мен е че сте помислили че съм ги правила с уред.  Mr. Green
А овцата с онова дето е някъде на софийско градско сметище я правих.
Сега за палитрата да кажа, че аз миналия път ти рекох, че е много чиста да кажа че сега е много ама много добра, подложката с плюнка без плюнка на нея все е грозна обаче и ти де бля като ги купува, а?  Mr. Green
Срещата е от рано, че някой имаме да правим 3 торти и сме на рожден ден на обед същата тази събота, същата тази година та съвсем егоистично сме си се съобразили със себе си.  Laughing

# 741
  • Мнения: 29
Ванчето, тази палитра е страхотна!! Егати изпипването  Shocked Всичко ми хареса в нея! Ама тези подложки...не може ли да отидеш и да помолиш да ти ги сменят с други,които са без дефект.
И на мен ми се идва на среща,ама чакам първо да измислят телепортирането и после няма да се оттървете от мен Simple Smile хехехее
Вал, с моя въпрос май те затрудних нещо...хехее Simple Smile Аз те питах за инструмента за фитили,щото исках да си копувам,та исках мнение. Ама вече си избрах и си го взех. Ти направо си невероятна,разби ме как си ги издокарала толкова еднакви и то на ръка  Shocked Shocked
Ясмина, много вкусно изглежда рулото.Би ли казала с какво е? Нарциса ти е като истински!
аз днес мисля да спретна едни мъфини,да се намирам на работа...
Хубав ден на всички ви!

# 742
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
Дами, заповядайте в НОВАТА ТЕМА

# 743
  • Мнения: 1
Здравейте на всички. Simple Smile
Искам да ви кажа че правите невероятни неща  bouquet
Тук съм за да потърся помощ.
Детенцето ми август месец ще навърши 1 година.
Искам много да му направя торта във формата на кола,но някои неща не са ми много ясни относно правенето на тези красиви торти и реших да ви попитам.
1-вия ми въпрос е дали самата торта трябва да е по различна,в смисъл...
аз правя една торта която наричам Маслена(Пандишпанов блат с маслен крем)
Възможно ли е да използвам нея за моделиране с фондан?
Ако някои има съвети ще ги приема на драго сърце,дайте възможно най-лесната идея,защото ще правя за първи път такава торта.(а фондана който мисля да направя е по тази рецепта -
1 с.л. желатин
4 ч.ч. пресята пудра захар
1/2 ч.ч. нишесте - най-добре царевично
щипка винена киселина - може и без нея
сладкарска боя)
Благодаря предварително и се извинявам за правописа,но компютъра ми е малко-развален-скоро ще го оправят.. smile3555

# 744
  • Тракийка в Софийското равно поле....
  • Мнения: 439
Тази тема е доста стара. Актуалната е номер 114  Peace

Общи условия

Активация на акаунт